MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23

17.06.2017   řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSSKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.18:36,08 0/75/55
2.1/DMKLÍMA Vojtěch 2002 2 Č.Kruml.18:52,8216.74/1,50/68/47
3.2/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub.19:23,4147.33/4,20/62/39
4.2/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc19:49,2673.18/6,60/57/35
5.3/DMURBAN Daniel 2001 3 Šumperk19:59,0182.93/7,40/53/31
6.3/DSŽENKA Ondra 2000 2 Pardub.20:07,1291.04/8,20/49/27
7.4/DSNOVOTNÝ Petr 2000 Olomouc20:22,50106.42/9,50/46/23
8.5/DSŽENKA Martin 2000 2 Pardub.20:41,78125.70/11,30/43/19
9.1/ZSRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm20:52,05135.97/12,275/40/15
10.2/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc20:53,02136.94/12,368/37/14
11.4/DMKRÁL Matěj 2002 2 Postřelm21:07,84151.76/13,60/35/13
12.5/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto21:21,03164.95/14,80/33/12
13.3/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.21:21,84165.76/14,962/31/11
14.6/DMFIALA Jakub 2001 Olomouc21:43,66187.58/16,80/29/10
15.4/ZSURBAN Michal 2004 Šumperk22:05,05208.97/18,757/27/9
16.5/ZSBEIER Matouš 2004 3 Trutnov22:13,69217.61/19,553/25/8
17.6/ZSSALAJ František 2004 Litovel22:16,61220.53/19,849/23/7
18.7/ZSSMILEK Jiří 2003 Val.Mez.22:20,12224.04/20,146/21/6
19.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc22:43,25247.17/22,143/19/5
20.1/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk22:47,43251.35/22,50/0/4
21.2/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel22:54,56258.49/23,240/17/3
22.8/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel23:14,78278.70/25,037/15/2
23.3/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc23:25,50289.42/25,935/14/1
24.9/ZSVODÁK Norbert 2004 Litovel23:44,08308.00/27,633/13/0
25.4/ZMGEPRT David 2005 Litovel24:38,61362.53/32,531/12/0
26.5/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.25:02,57386.50/34,629/11/0
27.6/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.25:06,79390.71/35,027/10/0
28.10/ZSKOSÍK Dan 2004 Olomouc25:44,14428.06/38,425/9/0
29.11/ZSVIRAGH Tomáš 2004 Týniště25:52,32436.24/39,123/8/0
30.7/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště26:35,48479.40/43,021/7/0
31.12/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub.26:49,72493.64/44,219/6/0
32.8/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště26:54,56498.48/44,717/5/0
33.9/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc29:40,92664.84/59,615/4/0
  KONEČNÝ Daniel 1997 KroměřížDNS 0/0/0
  FENCL Jáchym 2003 3 Pardub.DNS 0/0/0
Oddíl