MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod

18.06.2017   řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc09:14,73 0/75/114
2.2/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.09:32,0517.32/3,10/68/106
3.3/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel09:37,5722.85/4,10/62/98
4.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno09:41,0026.27/4,70/57/90
5.2/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha09:42,0627.33/4,90/53/82
6.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc10:15,0960.36/10,975/49/74
7.3/DMBEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava10:25,3970.66/12,70/46/66
8.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník10:31,2676.53/13,80/0/62
9.4/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor10:32,6177.88/14,00/43/58
10.2/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav10:33,6078.87/14,268/40/54
11.3/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.10:38,2283.49/15,162/37/50
12.5/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno10:41,5186.78/15,60/35/46
13.4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno10:42,2187.48/15,80/33/42
14.1/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand10:43,4588.72/16,00/0/38
15.4/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc10:44,1989.46/16,157/31/34
16.6/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí10:48,1993.46/16,80/29/30
17.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc11:00,04105.31/19,053/27/26
18.5/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava11:02,86108.13/19,549/25/22
19.6/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.11:05,01110.28/19,946/23/18
20.2/ZMRETKOVÁ Anna 2005 3 Olomouc11:16,16121.43/21,943/21/17
21.7/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav11:19,26124.53/22,440/19/16
22.5/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand11:28,56133.83/24,10/17/15
23.2/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily11:31,56136.84/24,70/0/14
24.6/DSBAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.11:33,28138.56/25,00/15/13
25.8/ZSRETKOVÁ Marie 2003 Olomouc11:37,16142.43/25,737/14/12
26.3/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK11:43,72148.99/26,935/13/11
27.9/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK11:48,76154.03/27,833/12/10
28.10/ZSMÁDROVÁ Amálie 2003 Loko Plz12:08,69173.96/31,431/11/9
29.4/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc12:15,45180.72/32,629/10/8
30.5/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc12:15,50180.77/32,627/9/7
31.6/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc12:16,54181.81/32,825/8/6
32.7/DMPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.12:25,09190.36/34,30/7/5
33.7/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc12:27,98193.25/34,823/6/4
34.8/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava12:31,72196.99/35,50/5/3
35.11/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz12:37,84203.11/36,621/4/2
36.8/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto12:49,36214.63/38,719/3/1
37.12/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc12:56,34221.61/39,917/2/0
38.9/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno12:56,53221.80/40,015/1/0
39.9/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 Olomouc12:57,88223.15/40,20/0/0
40.10/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava13:02,23227.50/41,014/0/0
41.11/ZMRUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná13:05,08230.35/41,513/0/0
42.12/ZMHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná13:27,76253.03/45,612/0/0
  BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.DNS 0/0/0
  HUŇKOVÁ Nikola 1998 2 Val.Mez.DNS 0/0/0
  HRICOVÁ Adéla 1999 OlomoucDNS 0/0/0
  VAŇKOVÁ Michaela 2000 3 LitovelDNS 0/0/0
Oddíl