MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod

18.06.2017   řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. HRIC Filip 1993 MT Olomouc08:29,23 0/0/161
2.1/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno08:43,6814.45/2,80/0/153
3.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha08:45,7616.53/3,20/75/145
4.2/DSKYZLÍK Milan 1999 1 Roudnice08:57,9528.72/5,60/68/137
5.1/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí08:58,8829.65/5,80/62/129
6.3/DSKRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.09:01,8732.64/6,40/57/121
7.4/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov09:04,0634.83/6,80/53/113
8.2/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno09:08,1638.93/7,60/49/105
9.3/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha09:12,0342.80/8,40/46/97
10.2/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc09:18,2849.06/9,60/0/93
11.5/DSVENIGER Jan 2000 1 Vys.Mýto09:27,2858.05/11,40/43/89
12.6/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno09:28,0958.86/11,60/40/85
13.4/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz09:34,8765.64/12,90/37/81
14.7/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště09:36,7467.51/13,30/35/77
15.1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc09:39,9970.76/13,975/33/73
16.2/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno09:44,0874.85/14,768/31/69
17.8/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc09:48,1778.94/15,50/29/65
18.9/DSVESELÝ František 2000 2 Trutnov09:48,6679.43/15,60/27/61
19.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž09:49,6280.39/15,80/0/57
20.5/DMONDŘICH Václav 2001 3 Č.Kruml.09:52,0782.84/16,30/25/53
21.6/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc10:02,3593.12/18,30/23/49
22.7/DMROUČA Samuel 2002 Šumperk10:03,6094.37/18,50/21/45
23.8/DMNOVÁK Filip 2002 Boh.Pha10:05,0395.80/18,80/19/41
24.3/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc10:17,64108.41/21,362/17/40
25.4/ZSMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava10:18,40109.17/21,457/15/39
26.1/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand10:23,75114.52/22,50/0/38
27.9/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc10:26,66117.43/23,10/14/37
28.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc10:28,77119.54/23,553/13/36
29.5/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily10:32,18122.95/24,149/12/35
30.2/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.10:32,71123.48/24,246/11/34
31.6/ZSVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor10:35,72126.49/24,843/10/33
32.3/ZMCARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha10:37,21127.98/25,140/9/32
33.10/DMPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž10:41,04131.81/25,90/8/31
34.11/DMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto10:46,11136.88/26,90/7/30
35.12/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk10:47,10137.87/27,10/6/29
36.7/ZSRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm10:59,59150.36/29,537/5/28
37.13/DMSKALICKÝ Aleš 2002 3 Pardub.11:05,48156.25/30,70/4/27
38.8/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc11:06,51157.28/30,935/3/26
39.9/ZSHYNEK Pavel 2003 Semily11:17,95168.72/33,133/2/25
40.14/DMOLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.11:24,06174.83/34,30/1/24
41.10/ZSTRAČ Matyáš 2004 KK Opava11:24,57175.35/34,431/0/23
42.15/DMSTŘECHA Jan 2001 3 VSDK11:26,59177.36/34,80/0/22
43.11/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž11:32,15182.92/35,929/0/21
44.12/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 KK Brand11:32,28183.06/35,927/0/20
45.13/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc11:36,11186.88/36,725/0/19
46.14/ZSTARABA Matyáš 2004 KK Brand11:42,06192.83/37,923/0/18
47.15/ZSMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc11:48,38199.15/39,121/0/17
48.16/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.11:49,83200.60/39,419/0/16
49.17/ZSRUTAR Martin 2003 3 VS Desná11:53,15203.92/40,017/0/15
50.18/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.11:54,79205.56/40,415/0/14
51.4/ZMVALÁŠEK Jan 2005 KK Brand11:54,88205.65/40,414/0/13
52.5/ZMŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc11:55,68206.45/40,513/0/12
53.19/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná12:17,52228.29/44,812/0/11
54.6/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno12:19,67230.44/45,311/0/10
55.7/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov12:20,35231.12/45,410/0/9
56.8/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc12:21,32232.09/45,69/0/8
57.20/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc12:28,20238.97/46,98/0/7
58.21/ZSKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc12:33,82244.59/48,07/0/6
59.22/ZSVIRAGH Tomáš 2004 Týniště12:34,79245.56/48,26/0/5
60.23/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná12:36,44247.21/48,55/0/4
61.9/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště12:37,81248.58/48,84/0/3
62.10/ZMPELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha12:38,31249.08/48,93/0/2
63.16/DMSTEHLÍK Alexander 2002 Trutnov12:41,13251.90/49,50/0/1
64.11/ZMJAROŠ Michael 2006 Olomouc12:42,44253.21/49,72/0/0
65.12/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub.12:44,94255.71/50,21/0/0
66.13/ZMSOBOTKA Adam 2005 KK Brno12:53,64264.41/51,90/0/0
67.14/ZMSTRATIL Filip 2006 Litovel12:53,97264.74/52,00/0/0
68.15/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto13:00,50271.27/53,30/0/0
69.16/ZMPOKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml.13:04,00274.77/54,00/0/0
70.17/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc13:04,43275.20/54,00/0/0
71.24/ZSSYSLO Jiří 2003 Olomouc13:08,75279.52/54,90/0/0
72.25/ZSPAVELKA Marek 2004 3 VS Desná13:16,35287.12/56,40/0/0
73.18/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc13:17,81288.58/56,70/0/0
74.19/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc13:21,05291.82/57,30/0/0
75.20/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště13:32,20302.97/59,50/0/0
76.26/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc13:53,76324.53/63,70/0/0
  KELNAR Matěj 2004 OlomoucDNS 0/0/0
  POPELKA Petr 2005 KK BrandDNS 0/0/0
  TICHÝ Štěpán 2000 OlomoucDNS 0/0/0
  FUCHS Marek 2002 3 VSDKDNS 0/0/0
  SUK Jakub 2002 3 TrutnovDNS 0/0/0
  WALTER David 2001 2 ŠumperkDNS 0/0/0
  BOUČEK Stanislav 1999 2 Pardub.DNS 0/0/0
  LÁTAL Filip 2001 2 OlomoucDNS 0/0/0
  KLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.DNS 0/0/0
Oddíl