5. Český pohár ve slalomu, 3.nominační závod - Praha Troja

14.05.2011   USD Troja
ředitel: Jiří Prskavec   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha91.85 0 90.65 2 92.65 75
2. INDRUCH Tomáš 1976 MT Dukla B.101.54 0 94.96 0 94.962.31/2,568
3. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha98.43 2 96.03 0 96.033.38/3,662
4. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha95.51 0 94.51 2 96.513.86/4,257
5. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.93.85 2 95.76 2 97.765.11/5,553
6. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.99.74 2 98.07 2 100.077.42/8,049
7. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha96.16 2 97.57 4 101.578.92/9,646
8. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha101.48 0 99.92 2 101.929.27/10,043
9. HOJDA Jakub 1993 2+ Horš.Týn102.43 0 105.44 2 107.4414.79/16,040
10. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha100.47 0 97.37 58 155.3762.72/67,737
11. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.102.71 0 95.94 2 97.945.29/5,735
12. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.102.14 2 103.92 8 104.1411.49/12,433
13. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.102.35 2 113.71 54 104.3511.70/12,631
14. CEPEK Marek 1994 2 SKVS ČB99.28 254 103.00 2 105.0012.35/13,329
15. PEŠEK Michal 1992 1 USK Pha104.50 4 103.70 2 105.7013.05/14,127
16. BOŽEK Radim 1992 1 Olomouc105.02 2 107.11 6 107.0214.37/15,525
17. FUSEK Radomir 1990 1 Val.Mez.108.68 0 105.73 2 107.7315.08/16,323
18. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja112.53 12 103.00 6 109.0016.35/17,621
19. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV110.52 6 107.40 2 109.4016.75/18,119
20. PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha108.07 4 106.18 6 112.0719.42/21,017
21. ROHAN Lukáš 1995 2 USK Pha110.72 2 109.38 4 112.7220.07/21,715
22. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha110.19 6 109.61 4 113.6120.96/22,614
23. JANČAR David 1974 2 USK Pha113.03 2 119.66 106 115.0322.38/24,213
24. PIVOŇKA Zdeněk 1982 2+ Horš.Týn108.33 8 112.02 6 116.3323.68/25,612
25. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB120.39 2 112.40 4 116.4023.75/25,611
26. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov134.50 154 115.41 4 119.4126.76/28,910
27. ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy130.53 106 117.26 4 121.2628.61/30,99
28. MALÝ Vojtěch 1986 2+ Dukla B.112.07 10 114.66 50 122.0729.42/31,88
29. MATULA Roman 1996 2+ Kralupy143.33 52 112.80 10 122.8030.15/32,57
30. MRÚZEK Jakub 1995 2+ KK Opava118.40 56 116.64 8 124.6431.99/34,56
31. KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava138.34 52 115.13 10 125.1332.48/35,15
32. KAŠPAR Martin 1967 2+ S.Žižkov125.24 4 125.57 10 129.2436.59/39,54
33. POSPÍCHAL Radek 1994 2 Kadaň124.32 6 129.65 154 130.3237.67/40,73
34. JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha124.82 54 136.03 4 140.0347.38/51,12
35. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha128.02 114 135.57 8 143.5750.92/55,01
36. KRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.146.61 2 151.44 4 148.6155.96/60,40
37. ZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.147.64 12 127.01 60 159.6466.99/72,30
38. LERCH Adam 1998 2 Klášter.161.65 8 175.93 60 169.6577.00/83,10
39. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB112.23 152 107.18 210 264.23171.58/185,20
  HRADÍLEK Václav 1982 2+ USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HERINK Jiří 1990 1 USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 0
  TOMEK Lukáš 1987 1 USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 0
  HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja0.00 0 0.00 0 0.00 0
  VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 0
Oddíl