5. Český pohár ve slalomu, 3.nominační závod - Praha Troja

14.05.2011   USD Troja
ředitel: Jiří Prskavec   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha87.73 0 85.61 0 85.61 75
2. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.90.14 0 87.07 0 87.071.46/1,768
3. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha88.42 0 87.15 0 87.151.54/1,862
4. PRSKAVEC Jiří 1993 1 USK Pha86.63 0 89.90 0 89.904.29/5,057
5. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.93.72 0 88.13 4 92.136.52/7,653
6. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec91.28 0 92.55 0 92.556.94/8,149
7. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha90.24 0 91.80 4 95.8010.19/11,946
8. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.92.80 0 87.87 8 95.8710.26/12,043
9. PIŠVEJC Ivan 1978 MT USK Pha89.80 0 89.98 6 95.9810.37/12,140
10. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.89.38 0 92.61 102 194.61109.00/127,337
11. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha92.09 2 92.00 4 94.098.48/9,935
12. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus92.44 2 94.48 50 94.448.83/10,333
13. DUPAL Jiří 1991 1 USK Pha93.54 2 96.92 6 95.549.93/11,631
14. STRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha92.77 4 94.07 2 96.0710.46/12,229
15. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno102.15 0 96.38 0 96.3810.77/12,627
16. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.94.40 2 92.53 4 96.4010.79/12,625
17. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha95.32 2 94.60 2 96.6010.99/12,823
18. BINČÍK Petr 1994 2+ KK Opava97.69 2 96.99 2 98.9913.38/15,621
19. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava99.24 0 97.33 4 99.2413.63/15,919
20. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha99.33 0 100.01 0 99.3313.72/16,017
21. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.97.44 2 104.50 58 99.4413.83/16,215
22. SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec97.54 2 94.83 56 99.5413.93/16,314
23. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha98.04 2 95.20 50 100.0414.43/16,913
24. BENEŠ Jindřich 1985 USK Pha96.22 14 94.84 6 100.8415.23/17,812
25. WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava101.09 0 105.94 58 101.0915.48/18,111
26. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod97.65 4 97.14 4 101.1415.53/18,110
27. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc99.57 2 96.67 50 101.5715.96/18,69
28. ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha93.81 8 93.64 8 101.6416.03/18,78
29. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy103.69 0 100.34 2 102.3416.73/19,57
30. SEDLMAIER Aleš 1980 2+ Roudnice104.29 102 103.46 0 103.4617.85/20,96
31. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy97.83 6 111.09 56 103.8318.22/21,35
32. TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice103.96 0 101.89 204 103.9618.35/21,44
33. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.102.67 2 102.31 4 104.6719.06/22,33
34. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec101.60 4 102.82 2 104.8219.21/22,42
35. KURFÜRST Jaroslav 1993 2 USK Pha105.41 54 103.87 2 105.8720.26/23,71
36. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.100.00 6 104.74 4 106.0020.39/23,80
37. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa106.09 6 103.48 4 107.4821.87/25,50
38. SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha113.94 2 105.79 2 107.7922.18/25,90
39. PECHLÁT Hynek 1995 2 Sušice111.10 4 104.03 4 108.0322.42/26,20
40. URBAN Tomáš 1994 2 KK Opava102.09 6 102.46 12 108.0922.48/26,30
41. ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky106.29 2 109.06 60 108.2922.68/26,50
42. HRIC Filip 1993 2 Olomouc104.06 6 104.44 4 108.4422.83/26,70
43. KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí109.61 0 113.09 6 109.6124.00/28,00
44. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně110.14 0 123.39 10 110.1424.53/28,70
45. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy118.57 52 109.55 2 111.5525.94/30,30
46. ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice112.70 0 115.26 54 112.7027.09/31,60
47. VAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava113.35 52 110.14 4 114.1428.53/33,30
48. MYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa118.65 4 109.07 54 122.6537.04/43,30
49. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus103.30 54 0.00 999 157.3071.69/83,70
  BOUZEK Filip 1992 2 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  TÚMA Martin 1972 2+ Hubertus0.00 0 0.00 0 0.00 0
  ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy0.00 0 0.00 0 0.00 0
Oddíl