8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně

27.08.2017   Vltava pod Lipenskou prehradou
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/NKZ
 
1.1/U23ROHAN Lukáš 1995 MT USK Pha106.44 4 103.58 0 103.58 75/75
2. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.107.29 2 105.30 0 105.301.72/1,768/75
3.2/U23CHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc105.02 0 103.99 2 105.992.41/2,362/75
4. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha110.39 0 106.51 4 110.516.93/6,757/75
5.1/VMHAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha109.79 2 112.22 6 118.2214.64/14,153/75
6.1/DSHEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.105.04 0 103.29 50 153.2949.71/48,049/75
7. RAK Tomáš 1989 MT Dukla B.106.70 2 107.22 50 157.2253.64/51,846/75
8.3/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB106.58 4 105.98 52 157.9854.40/52,543/75
9. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha105.97 4 103.99 100 203.99100.41/96,940/75
10.4/U23VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha108.87 0 110.53 104 214.53110.95/107,137/75
11.2/DSLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha106.16 50 104.14 0 104.140.56/0,535/75
12.2/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha110.66 2 106.74 0 106.743.16/3,133/75
13. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.101.72 104 106.78 0 106.783.20/3,131/75
14. KARÁSEK Petr 1986 2+ USK Pha112.63 52 107.49 0 107.493.91/3,829/75
15. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha110.62 4 109.80 0 109.806.22/6,027/68
16.5/U23NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc119.92 52 111.64 0 111.648.06/7,825/68
17.3/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha111.18 4 110.23 2 112.238.65/8,423/62
18. FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.113.38 152 111.11 2 113.119.53/9,221/57
19.3/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.120.17 6 114.10 0 114.1010.52/10,219/53
20.1/DMLERCH Eduard 2002 2+ Roudnice135.83 50 114.02 2 116.0212.44/12,017/49
21. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha114.77 2 111.18 56 116.7713.19/12,715/46
22.4/DSNOVOTNÝ Petr 2000 2+ Olomouc116.82 0 114.48 8 116.8213.24/12,814/46
23.4/VMBUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus116.28 4 116.99 0 116.9913.41/12,90/43
24.6/U23SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha112.48 6 113.38 50 118.4814.90/14,413/40
25.5/DSWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn116.87 52 117.56 2 119.5615.98/15,412/37
26.2/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk140.64 60 117.78 4 121.7818.20/17,611/35
27.3/DMBOHATÝ Karel 2001 2+ Třebech.115.44 56 118.51 4 122.5118.93/18,310/33
28.5/VMCUC Michal 1977 3+ Tech.Pha130.84 56 120.72 2 122.7219.14/18,50/31
29.6/VMINDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK127.81 150 121.43 2 123.4319.85/19,29/29
30.4/DMLHOTA Kryštof 2002 3+ USK Pha122.43 2 114.58 52 124.4320.85/20,18/27
31.1/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc145.92 6 123.59 2 125.5922.01/21,27/25
32.5/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB133.59 58 122.32 4 126.3222.74/22,00/23
33.7/U23PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha122.46 4 121.41 8 126.4622.88/22,16/21
34.6/DMKOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.132.22 52 128.63 0 128.6325.05/24,20/19
35.7/DMPŘÍHODA Lukáš 2001 3+ USK Pha135.12 58 125.29 4 129.2925.71/24,80/17
36. LESKOVJAN Martin 1986 2 Tech.Pha123.50 154 122.99 8 130.9927.41/26,50/15
37.7/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV118.79 56 128.12 4 132.1228.54/27,65/14
38.8/DMULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava127.24 54 120.42 12 132.4228.84/27,84/13
39. PEŠEK Michal 1992 2 Kralupy122.56 10 4.00 999 132.5628.98/28,00/12
40.9/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc120.26 304 128.57 4 132.5728.99/28,03/11
41. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB129.76 4 131.94 54 133.7630.18/29,10/10
42.2/ZSŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha146.37 6 151.48 100 152.3748.79/47,12/9
43.10/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc147.07 8 145.53 56 155.0751.49/49,71/8
44.8/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.1.00 999 109.50 52 161.5057.92/55,90/7
45. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor128.00 114 145.76 16 161.7658.18/56,20/7
46.9/U23PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha111.08 52 109.36 152 163.0859.50/57,40/6
47.3/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha135.35 104 115.05 50 165.0561.47/59,30/6
48. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja119.93 54 112.72 54 166.7263.14/61,00/5
49.6/DSPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec138.01 56 4.00 999 194.0190.43/87,30/4
50.11/DMGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha139.55 108 126.67 160 247.55143.97/139,00/3
51.4/ZSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov197.30 56 151.21 108 253.30149.72/144,50/2
52. KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Tech.Pha177.92 106 1.00 999 283.92180.34/174,10/1
53.8/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK150.93 158 137.74 154 291.74188.16/181,70/0
54.9/VMSVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm163.65 354 4.00 999 517.65414.07/399,80/0
55.10/U23MRŮZEK Jakub 1995 1 KK Opava116.64 408 4.00 999 524.64421.06/406,50/0
  URBAN Michal 2004 2 Šumperk1.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  KRATOCHVÍL Lukáš 2005 3+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  VÁCHA Viktor 1985 2 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
Oddíl