8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně

27.08.2017   Vltava pod Lipenskou prehradou
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/NKZ
 
1. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha99.56 0 94.35 0 94.35 75/75
2. HRADILEK Vavřinec 1987 MT USK Pha95.45 2 93.99 2 95.991.64/1,768/75
3. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha101.60 0 96.61 0 96.612.26/2,462/75
4. TUNKA Ondřej 1990 MT USK Pha99.01 0 97.93 0 97.933.58/3,857/75
5.1/U23MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.101.68 0 98.34 2 100.345.99/6,353/75
6.2/U23PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha104.10 0 101.93 0 101.937.58/8,049/75
7.1/DSBÁRTA Jan 2000 2+ Kralupy102.43 0 99.98 2 101.987.63/8,146/75
8.1/DMKREJČÍ Jakub 2002 2+ SKVS ČB101.71 4 99.41 6 105.4111.06/11,743/68
9.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus103.16 0 102.20 6 108.2013.85/14,740/62
10. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.100.75 0 99.27 100 199.27104.92/111,237/62
11.3/U23HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno103.14 4 99.72 0 99.725.37/5,70/62
12.4/U23MRÁZEK Jan 1998 1 KK Opava103.79 2 99.74 2 101.747.39/7,835/57
13. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha98.16 50 99.78 2 101.787.43/7,933/57
14. BENEŠ Jindřich 1985 2 Sušice104.94 4 102.14 0 102.147.79/8,30/57
15.2/VMBÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha107.54 0 102.24 0 102.247.89/8,431/53
16.5/U23VAŠINA Jiří 1994 2+ USK Pha108.40 4 102.52 0 102.528.17/8,729/49
17.2/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 1 USK Pha105.09 54 103.36 0 103.369.01/9,527/46
18. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.103.93 50 101.69 2 103.699.34/9,925/46
19.6/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí103.43 4 105.11 0 105.1110.76/11,423/46
20. DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc105.85 4 105.25 0 105.2510.90/11,621/43
21.7/U23BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.107.86 0 103.87 2 105.8711.52/12,219/40
22.3/DSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky105.97 0 105.54 100 105.9711.62/12,317/37
23.4/DSZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice105.82 2 102.27 4 106.2711.92/12,615/35
24. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.102.72 4 4.00 999 106.7212.37/13,114/35
25.5/DSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha106.94 0 106.87 2 106.9412.59/13,313/35
26.6/DSPOHANKA Vít 2000 2 Klatovy105.41 4 106.96 0 106.9612.61/13,412/33
27. KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc105.11 2 4.00 999 107.1112.76/13,511/31
28.7/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Boh.Pha107.14 0 113.75 2 107.1412.79/13,610/29
29.8/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha109.17 0 107.57 0 107.5713.22/14,09/27
30. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava105.66 2 112.76 6 107.6613.31/14,18/27
31.9/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB103.85 4 111.47 4 107.8513.50/14,37/25
32. MACÁŠEK Tomáš 1992 2 Dukla B.114.14 2 108.17 2 110.1715.82/16,80/23
33. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha110.31 0 109.67 4 110.3115.96/16,96/21
34.8/DSŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha104.71 6 110.72 152 110.7116.36/17,35/19
35.9/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc110.97 0 106.73 56 110.9716.62/17,60/19
36. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice109.78 2 113.84 2 111.7817.43/18,54/17
37.2/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk110.09 2 108.62 150 112.0917.74/18,80/15
38.10/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky112.42 52 113.99 0 113.9919.64/20,83/14
39.11/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz114.03 0 110.33 52 114.0319.68/20,92/13
40.10/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Boh.Pha119.06 2 112.22 2 114.2219.87/21,11/12
41.11/U23RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha119.15 152 114.27 0 114.2719.92/21,10/11
42.12/DSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 3+ Olomouc117.86 52 112.81 2 114.8120.46/21,70/10
43.3/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.111.92 52 110.89 4 114.8920.54/21,80/9
44.3/DMTESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB128.81 52 112.84 4 116.8422.49/23,80/8
45.4/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB118.43 0 115.06 2 117.0622.71/24,10/7
46.5/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy113.57 4 4.00 999 117.5723.22/24,60/6
47.4/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno115.79 2 113.15 256 117.7923.44/24,80/5
48.1/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava118.16 0 124.12 6 118.1623.81/25,20/4
49.12/U23PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec115.21 4 107.94 54 119.2124.86/26,30/3
50.5/DMRAŠKA Tomáš 2001 3+ USK Pha126.82 6 117.42 2 119.4225.07/26,60/2
51.6/DMREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB117.51 2 127.70 54 119.5125.16/26,70/1
52.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Stonava119.59 0 4.00 999 119.5925.24/26,80/0
53.6/VMLÁSKO Jan 1977 2 Dv.Král.113.78 6 5.00 0 119.7825.43/27,00/0
54.13/U23ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa118.95 2 126.63 56 120.9526.60/28,20/0
55.13/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník120.71 2 141.74 106 122.7128.36/30,10/0
56.7/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy119.23 4 115.04 8 123.0428.69/30,40/0
57.2/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB123.52 152 119.54 4 123.5429.19/30,90/0
58.8/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB117.89 6 123.92 0 123.8929.54/31,30/0
59.3/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc123.98 0 114.07 104 123.9829.63/31,40/0
60. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice121.09 54 124.29 0 124.2929.94/31,70/0
61.7/DMWEISL Martin 2002 2 USK Pha137.95 6 122.42 2 124.4230.07/31,90/0
62.4/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha118.17 252 125.50 0 125.5031.15/33,00/0
63.14/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno127.52 102 125.00 2 127.0032.65/34,60/0
64.8/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha121.59 6 118.71 58 127.5933.24/35,20/0
65.9/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec126.39 2 116.57 56 128.3934.04/36,10/0
66.9/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc118.67 152 121.39 8 129.3935.04/37,10/0
67.10/DMFRENCL Josef 2002 2 USK Pha137.31 102 125.55 4 129.5535.20/37,30/0
68.11/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky165.50 56 129.46 2 131.4637.11/39,30/0
69.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa151.52 0 130.37 4 134.3740.02/42,40/0
70.5/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno132.32 4 124.95 52 136.3241.97/44,50/0
71.6/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor136.89 6 1.00 999 142.8948.54/51,40/0
72.7/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice127.89 54 142.90 4 146.9052.55/55,70/0
73.14/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno143.43 4 140.19 102 147.4353.08/56,30/0
74.15/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha102.90 50 100.33 100 152.9058.55/62,10/0
75.12/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk139.70 14 118.52 54 153.7059.35/62,90/0
76.8/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.149.81 4 124.37 54 153.8159.46/63,00/0
77.1/ZMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.144.35 10 131.92 58 154.3560.00/63,60/0
78. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy113.16 102 111.62 50 161.6267.27/71,30/0
79.15/DSBERAN Václav 2000 2 USK Pha118.89 50 112.28 52 164.2869.93/74,10/0
80. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky106.23 150 110.61 54 164.6170.26/74,50/0
81.13/DMŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.110.86 150 117.44 56 173.4479.09/83,80/0
82.10/VMJANČAR Filip 1976 2 Kotva B.119.14 56 5.00 0 175.1480.79/85,60/0
83. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy123.70 52 5.00 0 175.7081.35/86,20/0
84.14/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha132.01 56 142.16 108 188.0193.66/99,30/0
85.15/DMPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.134.38 54 124.76 152 188.3894.03/99,70/0
86.9/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB130.62 62 130.37 102 192.6298.27/104,20/0
87.10/ZSKUDRNA Josef 2004 2 KK Brand141.05 104 140.67 56 196.67102.32/108,40/0
88.11/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV143.35 54 161.14 154 197.35103.00/109,20/0
89.16/DMVÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk112.91 104 126.14 252 216.91122.56/129,90/0
90.11/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk120.43 154 127.12 106 233.12138.77/147,10/0
91.17/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha144.67 106 136.82 104 240.82146.47/155,20/0
92.18/DMHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec140.81 102 121.75 202 242.81148.46/157,40/0
93.2/ZMNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc149.68 102 1.00 999 251.68157.33/166,80/0
94.19/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí131.77 200 125.38 150 275.38181.03/191,90/0
95.12/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn134.09 152 4.00 999 286.09191.74/203,20/0
96.16/DSKRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa159.89 156 158.41 302 315.89221.54/234,80/0
97.13/ZSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha128.98 252 1.00 999 380.98286.63/303,80/0
  MRÁKA Jan 2004 3+ Olomouc1.00 999 1.00 999 999.00 0/0
  ŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy1.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  ŘEZNÍK Vít 2001 3+ Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  PRSKAVEC Jiří 1993 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
Oddíl