4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném

19.08.2017   USD České Vrbné
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
  HRADEC Matěj 2003 2 Olomouc54.01 0 51.72 0 00:51.72 37
  BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno52.92 0 52.40 0 00:52.40 33
  LACINA Jakub 2003 3 Semily188.40 0 54.91 0 00:54.91 29
  VANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor57.31 0 56.49 0 00:56.49 25
  KRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc57.69 0 56.83 0 00:56.83 24
  NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc57.50 0 58.34 0 00:57.50 23
  GÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc60.08 0 58.49 0 00:58.49 22
  CARDOSELLI Tomáš 2005 3 Boh.Pha59.66 0 59.00 0 00:59.00 21
  ŠTIBRÁNYI David 2004 3 KK Brand62.00 0 59.16 0 00:59.16 20
  VEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.61.76 0 59.80 0 00:59.80 19
11.8/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.62.20 0 61.97 0 01:01.97 18
12.9/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.64.79 0 63.12 0 01:03.12 17
13.10/ZSMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc63.26 0 63.15 0 01:03.15 16
14.11/ZSHYNEK Pavel 2003 3 Semily63.53 0 63.93 0 01:03.53 15
15.12/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž63.80 0 63.79 0 01:03.79 14
16.4/ZMBEIER Alva 2005 3 Trutnov65.58 0 64.81 0 01:04.81 13
17.13/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc66.71 0 65.62 0 01:05.62 12
18.5/ZMJAROŠ Michael 2006 Olomouc67.45 0 65.93 0 01:05.93 11
19.6/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc66.22 0 67.43 0 01:06.22 10
20.7/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc67.01 0 66.39 0 01:06.39 9
21.8/ZMŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc67.03 0 67.20 0 01:07.03 8
22.14/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště69.39 0 68.36 0 01:08.36 7
23.9/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno68.95 0 69.56 0 01:08.95 6
24.10/ZMSOBOTKA Adam 2005 KK Brno71.01 0 69.32 0 01:09.32 5
25.15/ZSŘEHÁK Jiří 2003 Semily71.79 0 70.07 0 01:10.07 4
26.11/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc70.33 0 72.12 0 01:10.33 3
27.12/ZMMÍKA Hynek 2006 3+ Soběslav70.88 0 74.94 0 01:10.88 2
28.16/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc72.18 0 70.99 0 01:10.99 1
29.13/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště76.24 0 71.75 0 01:11.75 0
30.14/ZMSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc72.30 0 76.72 0 01:12.30 0
31.15/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc73.26 0 73.55 0 01:13.26 0
32.16/ZMSTRATIL Filip 2006 Litovel74.15 0 78.65 0 01:14.15 0
33.17/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto74.39 0 88.82 0 01:14.39 0
34. URBAN Michal 2004 Šumperk4005.00 0 4005.00 0 59:59.9958.00/5.800,00
35. STOLÍN Adam 2005 Trutnov4005.00 0 4005.00 0 59:59.9958.00/5.800,00
Oddíl