6. Český pohár ve slalomu, 4.nominační závod - Praha Troja

15.05.2011   USD Troja
ředitel: Jiří Prskavec   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. PIŠVEJC Ivan 1978 MT USK Pha96.36 4 95.63 0 95.63 75
2. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.97.33 0 96.57 0 96.570.94/1,068
3. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.98.81 0 96.73 0 96.731.10/1,262
4. PRSKAVEC Jiří 1993 1 USK Pha102.05 0 96.63 2 98.633.00/3,157
5. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.99.49 0 99.02 0 99.023.39/3,553
6. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.100.33 0 99.53 0 99.533.90/4,149
7. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha97.88 0 99.47 2 101.475.84/6,146
8. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec101.46 0 102.34 0 102.346.71/7,043
9. DUPAL Jiří 1991 1 USK Pha101.61 0 98.88 6 104.889.25/9,740
10. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha100.85 2 108.27 2 110.2714.64/15,337
11. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha96.05 50 94.97 2 96.971.34/1,435
12. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.102.32 2 101.54 0 101.545.91/6,233
13. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus103.39 2 104.54 52 105.399.76/10,231
14. BINČÍK Petr 1994 2+ KK Opava109.50 4 105.86 0 105.8610.23/10,729
15. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc107.41 0 109.16 156 107.4111.78/12,327
16. STRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha108.36 0 109.27 8 108.3612.73/13,325
17. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno108.64 4 105.33 4 109.3313.70/14,323
18. BENEŠ Jindřich 1985 USK Pha107.53 2 110.76 16 109.5313.90/14,521
19. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha103.76 50 105.72 4 109.7214.09/14,719
20. SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec108.14 2 106.09 54 110.1414.51/15,217
21. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha107.43 208 110.21 0 110.2114.58/15,215
22. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy113.80 2 110.58 0 110.5814.95/15,614
23. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.109.60 56 110.96 0 110.9615.33/16,013
24. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec111.80 0 111.25 58 111.8016.17/16,912
25. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava108.89 52 110.25 2 112.2516.62/17,411
26. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod112.47 2 114.08 0 114.0818.45/19,310
27. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha114.26 0 118.34 2 114.2618.63/19,59
28. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.115.43 0 114.39 0 114.3918.76/19,68
29. WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava125.22 0 114.25 2 116.2520.62/21,67
30. KURFÜRST Jaroslav 1993 2 USK Pha113.59 4 116.61 0 116.6120.98/21,96
31. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy120.55 164 117.27 0 117.2721.64/22,65
32. SEDLMAIER Aleš 1980 2+ Roudnice121.28 52 117.39 0 117.3921.76/22,84
33. HRIC Filip 1993 2 Olomouc118.13 0 115.54 12 118.1322.50/23,53
34. URBAN Tomáš 1994 2 KK Opava114.84 4 111.07 116 118.8423.21/24,32
35. VAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava116.35 4 119.43 8 120.3524.72/25,81
36. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa114.94 6 123.04 6 120.9425.31/26,50
37. PECHLÁT Hynek 1995 2 Sušice117.00 4 127.66 60 121.0025.37/26,50
38. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice117.60 10 125.55 56 127.6031.97/33,40
39. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně120.73 8 121.63 10 128.7333.10/34,60
40. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy123.13 6 125.54 8 129.1333.50/35,00
41. ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice131.27 4 129.50 4 133.5037.87/39,60
42. ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky121.07 14 120.33 158 135.0739.44/41,20
43. MYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa133.24 52 130.41 6 136.4140.78/42,60
44. SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha140.86 158 139.17 6 145.1749.54/51,80
45. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha99.40 52 97.04 54 151.0455.41/57,90
46. ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha101.61 50 101.52 50 151.5255.89/58,40
47. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.116.51 56 116.36 100 172.5176.88/80,40
48. KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí151.68 108 126.90 54 180.9085.27/89,20
49. TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice134.70 104 127.91 154 238.70143.07/149,60
  LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus0.00 0 0.00 0 DNS 0
  TÚMA Martin 1972 2+ Hubertus0.00 0 0.00 0 DNS 0
  ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy0.00 0 0.00 0 DNS 0
Oddíl