Hanácký slalom a pohár 17. listopadu

30.09.2017   Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
ředitel: David Lisický   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZZFABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami125.90 0 130.50 0 125.90 0
2.1/PZMTOMEČEK Adam 2008 SKVeselí122.55 6 126.50 0 126.500.60/0,50
3.2/PZMRETEK Toman 2007 Olomouc128.00 6 126.00 2 128.002.10/1,70
4.2/PZZKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc132.10 2 140.10 2 134.108.20/6,50
5.3/PZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc136.70 0 134.50 0 134.508.60/6,80
6.4/PZMWEISER Kryštof 2007 Litovel136.60 6 134.60 0 134.608.70/6,90
7.3/PZZVRBOVÁ Marie 2007 Olomouc134.30 4 137.70 0 137.7011.80/9,40
8.4/PZZPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná141.20 8 141.30 0 141.3015.40/12,20
9.5/PZZJURAJDOVÁ Simona 2007 VS Desná153.40 4 142.00 2 144.0018.10/14,40
10.5/PZMBALARIN Evžen 2008 KK Opava139.90 6 142.20 2 144.2018.30/14,50
11.6/PZZMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc144.20 2 147.10 0 146.2020.30/16,10
12.7/PZZJURAJDOVÁ Veronika 2007 VS Desná150.00 6 148.50 0 148.5022.60/18,00
13.8/PZZBERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno151.70 2 149.20 0 149.2023.30/18,50
14.9/PZZSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc150.70 0 154.20 0 150.7024.80/19,70
15.10/PZZKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc147.60 4 147.30 4 151.3025.40/20,20
16.11/PZZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc149.10 8 149.70 2 151.7025.80/20,50
17.6/PZMFIŠNAR Jakub 2007 Zábřeh151.90 6 152.80 0 152.8026.90/21,40
18.7/PZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc151.50 4 151.60 2 153.6027.70/22,00
18.8/PZMKUBITA Tomáš 2008 KK Opava158.10 12 151.60 2 153.6027.70/22,00
20.12/PZZKRŇÁVKOVÁ Eliška 2008 Zábřeh175.10 10 158.60 0 158.6032.70/26,00
21.9/PZMDORNIČÁK Maxim 2007 KK Brno151.80 14 163.40 0 163.4037.50/29,80
22.10/PZMZEMAN Jakub 2007 SKVeselí180.40 10 160.90 6 166.9041.00/32,60
23.1/ZONDRÁČKOVÁ Barbora 2008 Šumperk198.60 6 172.20 0 172.2046.30/36,80
24.13/PZZMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Tzunami172.00 10 168.40 4 172.4046.50/36,90
25.11/PZMAMBROZ Michal 2008 Tzunami204.40 10 177.60 0 177.6051.70/41,10
26.12/PZMFABIAN František 2009 Tzunami168.80 10 170.80 8 178.8052.90/42,00
27.14/PZZŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 Šumperk177.30 10 187.10 50 187.3061.40/48,80
28.13/PZMSTROPEK Tobiáš 2007 KK Opava274.40 10 186.70 4 190.7064.80/51,50
29.14/PZMŠEČFČÍK Václav 2008 KK Opava1532.20 64 189.20 2 191.2065.30/51,90
30.15/PZMŠEDA Jaroslav 2008 KK Opava226.90 18 230.90 2 232.90107.00/85,00
31.15/PZZBÍLOVSKÁ Monika 2009 Lipník345.90 20 247.20 4 251.20125.30/99,50
32.16/PZMKOVÁŘ Michal 2009 KK Opava254.30 24 253.70 4 257.70131.80/104,70
  ROUSEK David 2010 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl