Hanácký slalom a pohár 17. listopadu

01.10.2017   Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
ředitel: David Lisický   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZMTOMEČEK Adam 2008 SKVeselí124.40 4 124.20 0 124.20 0
2.2/PZMRETEK Toman 2007 Olomouc125.10 2 126.80 0 126.802.60/2,10
3.1/PZZFABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami130.30 2 128.00 0 128.003.80/3,10
4.2/PZZKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc141.70 0 136.10 2 138.1013.90/11,20
5.3/PZMBRÁZDA Šimon 2007 VSDK162.60 4 134.10 6 140.1015.90/12,80
6.3/PZZPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná142.40 8 141.00 2 143.0018.80/15,10
7.4/PZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc151.40 2 142.40 4 146.4022.20/17,90
8.5/PZMOSIČKA Tadeáš 2008 VSDK156.00 2 147.30 0 147.3023.10/18,60
9.4/PZZVRBOVÁ Marie 2007 Olomouc152.40 6 145.50 2 147.5023.30/18,80
10.6/PZMFIŠNAR Jakub 2007 Zábřeh151.40 6 149.10 0 149.1024.90/20,00
11.5/PZZMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc158.90 10 156.30 0 156.3032.10/25,80
12.7/PZMBALARIN Evžen 2008 KK Opava148.60 8 156.90 2 156.6032.40/26,10
13.6/PZZBERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno162.80 4 155.50 4 159.5035.30/28,40
14.8/PZMWEISER Kryštof 2007 Litovel150.00 10 156.40 8 160.0035.80/28,80
15.7/PZZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc156.60 4 163.30 2 160.6036.40/29,30
16.8/PZZJURAJDOVÁ Simona 2007 VS Desná151.10 10 180.20 8 161.1036.90/29,70
17.9/PZZSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc158.70 8 159.60 4 163.6039.40/31,70
18.10/PZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc169.00 2 159.80 4 163.8039.60/31,90
19.10/PZZJURAJDOVÁ Veronika 2007 VS Desná155.90 14 166.90 8 169.9045.70/36,80
19.11/PZMDORNIČÁK Maxim 2007 KK Brno169.20 10 169.90 0 169.9045.70/36,80
21.11/PZZKRŇÁVKOVÁ Eliška 2008 Zábřeh169.40 2 185.50 8 171.4047.20/38,00
22.12/PZMKUBITA Tomáš 2008 KK Opava174.50 8 165.20 8 173.2049.00/39,50
23.12/PZZKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc170.00 12 168.50 12 180.5056.30/45,30
24.13/PZZMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Tzunami181.20 6 177.20 4 181.2057.00/45,90
25.13/PZMFABIAN František 2009 Tzunami173.50 8 176.40 8 181.5057.30/46,10
26.14/PZZŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 Šumperk173.40 10 180.30 6 183.4059.20/47,70
27.1/ZONDRÁČKOVÁ Barbora 2008 Šumperk196.80 0 188.70 2 190.7066.50/53,50
28.14/PZMZEMAN Jakub 2007 SKVeselí182.40 16 193.70 12 198.4074.20/59,70
29.15/PZMŠEČFČÍK Václav 2008 KK Opava216.00 8 214.80 10 224.0099.80/80,40
30.16/PZMSTROPEK Tobiáš 2007 KK Opava200.60 60 226.20 66 260.60136.40/109,80
31.17/PZMKOVÁŘ Michal 2009 KK Opava254.70 8 278.80 12 262.70138.50/111,50
32.18/PZMŠEDA Jaroslav 2008 KK Opava252.00 12 270.20 14 264.00139.80/112,60
33.15/PZZBÍLOVSKÁ Monika 2009 Lipník291.40 2 303.50 2 293.40169.20/136,20
34.16/PZZLINHARTOVÁ Nela 2007 Olomouc232.90 150 238.40 152 382.90258.70/208,30
  ROUSEK David 2010 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl