Slalom v Třebechovicích

30.09.2017   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMKOPEČEK Michal 2007 VS Tábor128.20 0 132.40 0 128.20 0
2.2/PZMPANZER Martin 2007 Loko Plz129.20 0 134.10 2 129.201.00/0,80
3.3/PZMŠVEJD Jáchym 2007 Sušice132.70 2 130.00 6 134.706.50/5,10
4.4/PZMBOHATÝ Oto 2007 Třebech.133.80 8 134.00 2 136.007.80/6,10
5.5/PZMVONEŠ Jakub 2007 KK Brand138.80 2 141.90 4 140.8012.60/9,80
6.6/PZMHAUCK Marek 2007 KVS HK140.60 2 141.40 0 141.4013.20/10,30
7.7/PZMVENC Ondřej 2007 KK Brand142.80 6 140.30 2 142.3014.10/11,00
8.8/PZMHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz142.30 2 144.30 6 144.3016.10/12,60
9.9/PZMBABOUČEK Antonín 2007 USK Pha152.90 0 149.80 2 151.8023.60/18,40
10.10/PZMSAMEK Petr 2008 Třebech.150.80 6 148.70 4 152.7024.50/19,10
11.11/PZMINDRUCH Tomáš 2008 KVS HK153.00 4 157.80 0 157.0028.80/22,50
12.1/PZZBEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice153.40 4 157.40 2 157.4029.20/22,80
13.12/PZMSVOBODA Šimon 2008 Benátky155.20 4 157.20 10 159.2031.00/24,20
14.13/PZMPETŘÍK Marek 2008 USK Pha158.60 2 174.50 6 160.6032.40/25,30
15.2/PZZRIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor187.00 4 165.20 2 167.2039.00/30,40
16.14/PZMSLUŠNÝ Vojtěch 2008 Benátky164.60 6 170.40 2 170.6042.40/33,10
16.15/PZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor162.60 8 189.90 60 170.6042.40/33,10
18.16/PZMPLAS Tobiáš 2008 USK Pha150.60 56 168.30 6 174.3046.10/36,00
19.3/PZZSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand170.80 4 175.20 2 174.8046.60/36,30
20.17/PZMSYNEK Přemysl 2007 L.Žatec180.00 6 170.80 8 178.8050.60/39,50
21.18/PZMPOLLERT Jonáš 2007 USK Pha171.00 8 181.30 8 179.0050.80/39,60
22.19/PZMURBÁNEK Šimon 2008 USK Pha188.00 66 171.40 8 179.4051.20/39,90
23.4/PZZPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec179.10 6 178.60 12 185.1056.90/44,40
24.5/PZZBEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov188.10 2 189.80 8 190.1061.90/48,30
25.6/PZMFUCHS Jáchym 2008 KK Brand197.00 54 180.50 10 190.5062.30/48,60
26.7/PZZJINDRÁKOVÁ Eliška 2007 Tech.Pha174.30 18 221.20 10 192.3064.10/50,00
27.20/PZMŠÍMA David 2008 KK Brand205.40 6 247.30 6 211.4083.20/64,90
28.21/PZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto219.70 14 203.00 10 213.0084.80/66,10
29.22/PZMVÍT Matyáš 2009 KVS HK230.20 414 233.80 28 261.80133.60/104,20
30.23/PZMPLEŠTIL Šimon 2007 Semily1.00 999 260.10 8 268.10139.90/109,10
  KOPEČEK Jakub 2011 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení