Slalom v Třebechovicích

30.09.2017   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.109.30 0 110.70 0 109.30 138
2.1/DSHEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.109.60 0 109.50 0 109.500.20/0,2130
3.1/DMBOHATÝ Karel 2001 2+ Třebech.114.80 2 115.60 4 116.807.50/6,9122
4.1/VMINDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK117.10 0 4.00 999 117.107.80/7,1118
5.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov120.60 2 119.90 0 119.9010.60/9,7114
6.2/VMRAŠNER Karel 1976 2 Postřelm122.70 2 120.90 0 120.9011.60/10,6110
7.2/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav123.20 2 124.80 0 124.8015.50/14,2106
8.3/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK125.50 0 126.40 0 125.5016.20/14,8102
9.2/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB122.60 4 123.60 2 125.6016.30/14,998
10.1/VSKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor126.80 0 134.70 6 126.8017.50/16,094
11.3/VLACINA Richard 1967 2 Semily127.10 0 121.20 52 127.1017.80/16,390
12.1/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha127.90 2 125.70 2 127.7018.40/16,886
13.4/VBEIER Artur 1970 2 Trutnov127.90 0 131.00 4 127.9018.60/17,082
14.4/VMVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.128.00 0 129.40 2 128.0018.70/17,178
15.1/ZSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov128.40 0 128.20 2 128.4019.10/17,574
16.5/VMSVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm127.20 2 127.90 2 129.2019.90/18,270
17. KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Tech.Pha127.00 52 127.30 2 129.3020.00/18,366
18.2/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor128.60 2 131.70 6 130.6021.30/19,562
18.2/DSSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK128.60 50 128.60 2 130.6021.30/19,558
20.5/VKARLOVSKÝ Jiří 1965 3+ KVS HK132.00 0 132.80 0 132.0022.70/20,854
21.3/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov130.60 2 132.10 0 132.1022.80/20,950
21.4/VSKROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor132.10 0 133.40 2 132.1022.80/20,946
23. DOSKOČIL Eduard 1983 3 Dv.Král.132.30 0 4.00 999 132.3023.00/21,042
24. DAVID Ondřej 1984 2 KVS HK132.70 0 134.40 0 132.7023.40/21,438
24. KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor130.70 2 133.70 2 132.7023.40/21,437
26.6/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.134.90 0 131.00 2 133.0023.70/21,736
26.2/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB137.80 12 127.00 6 133.0023.70/21,735
28.3/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky135.00 4 131.30 2 133.3024.00/22,034
28.3/ZSVANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor139.10 6 131.30 2 133.3024.00/22,033
30.7/VKEŠ Miroslav 1967 3+ Veselí/L134.40 0 132.60 2 134.4025.10/23,032
31.6/VMKEJKLÍČEK Tomáš 1980 Pardub.135.00 4 133.20 2 135.2025.90/23,731
32.4/ZSRAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm133.40 2 133.10 4 135.4026.10/23,930
33.7/VMVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor140.10 0 137.30 0 137.3028.00/25,629
34.5/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník135.90 2 137.60 0 137.6028.30/25,928
35.8/VŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov137.80 0 144.70 0 137.8028.50/26,127
35.8/VMBRTEK Tomáš 1981 3 KKBeroun135.80 2 146.90 6 137.8028.50/26,126
37.2/U23VRBA Vojtěch 1994 3 Sláv.HK136.00 2 143.10 2 138.0028.70/26,325
38.5/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily134.60 4 134.00 12 138.6029.30/26,824
39.9/VMBOHATÝ Karel 1974 3 Třebech.138.70 2 136.70 2 138.7029.40/26,923
40.2/ZMHEGER Jonáš 2006 3 KVS HK139.60 0 140.40 0 139.6030.30/27,722
41.3/ZMDRÁBEK Matyáš 2005 3 KVS HK141.00 0 140.20 2 141.0031.70/29,021
42.4/ZMINDRUCH Matěj 2006 3 KVS HK143.40 2 139.60 2 141.6032.30/29,620
43. ŘÍHA Zdeněk 1987 Třebech.141.70 0 4.00 999 141.7032.40/29,619
44.6/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha139.90 2 140.20 6 141.9032.60/29,818
45.3/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha141.50 2 141.70 2 143.5034.20/31,317
45.7/ZSKUDRNA Josef 2004 3 KK Brand141.50 2 142.80 4 143.5034.20/31,316
47.4/DMSUK Jakub 2002 3 Trutnov143.60 0 140.80 6 143.6034.30/31,415
48.8/ZSMÍL Jakub 2003 3 Trutnov144.10 0 140.20 4 144.1034.80/31,814
49.5/DMPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník145.90 4 142.60 2 144.6035.30/32,313
50.6/VSNEDVÍDEK František 1944 3+ Dv.Král.145.30 0 145.90 0 145.3036.00/32,912
51.4/DSKRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa141.70 4 148.90 6 145.7036.40/33,311
52.9/ZSTURNER Karel 2004 Blovice143.70 6 146.60 0 146.6037.30/34,110
53.9/VPETERKA Vít 1969 Rakovník145.00 2 144.30 4 147.0037.70/34,59
54.3/U23POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov146.60 2 152.90 54 148.6039.30/36,08
55.10/VMFOLTÍN Marek 1973 KK Brand146.90 2 149.80 8 148.9039.60/36,27
56.6/DMKOLÁŘ Vojtěch 2002 3 USK Pha152.10 4 149.70 0 149.7040.40/37,06
57.10/ZSFENCL Jáchym 2003 3 Pardub.153.10 10 144.60 6 150.6041.30/37,85
58.10/VMÍL Pavel 1967 3+ Trutnov148.40 4 149.80 6 152.4043.10/39,44
59.5/ZMVÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor153.20 0 155.70 4 153.2043.90/40,23
60.6/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.148.90 8 147.70 6 153.7044.40/40,62
61.11/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.152.30 4 154.20 4 156.3047.00/43,01
62.1/PZBOHATÝ Oto 2007 Třebech.152.00 6 155.70 2 157.7048.40/44,30
63.7/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha156.30 4 153.30 54 160.3051.00/46,70
64.12/ZSNĚMEC Radek 2004 Pardub.167.40 0 162.70 4 166.7057.40/52,50
65.8/ZMSAIDL František 2006 USK Pha165.70 4 1.00 999 169.7060.40/55,30
66.9/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.168.00 2 173.30 4 170.0060.70/55,50
67.10/ZMČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha166.70 14 170.90 6 176.9067.60/61,80
68. CINKO Radek 1993 Pardub.239.80 4 182.90 4 186.9077.60/71,00
69.2/PZINDRUCH Tomáš 2008 KVS HK190.00 6 193.10 2 195.1085.80/78,50
70.13/ZSŘEHÁK Jiří 2003 Semily197.10 18 189.20 12 201.2091.90/84,10
71.3/PZHAUCK Marek 2007 KVS HK287.90 14 253.20 8 261.20151.90/139,00
  DVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení