Slalom v Třebechovicích

01.10.2017   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMŠVEJD Jáchym 2007 Sušice130.50 2 124.10 2 126.10 0
2.2/PZMKOPEČEK Michal 2007 VS Tábor129.10 0 129.70 0 129.103.00/2,40
3.3/PZMPANZER Martin 2007 Loko Plz135.20 2 126.10 6 132.106.00/4,80
4.4/PZMVONEŠ Jakub 2007 KK Brand134.70 4 133.90 0 133.907.80/6,20
5.5/PZMBOHATÝ Oto 2007 Třebech.130.70 4 131.30 4 134.708.60/6,80
6.6/PZMVENC Ondřej 2007 KK Brand136.70 0 141.90 2 136.7010.60/8,40
7.7/PZMHAUCK Marek 2007 KVS HK142.10 2 143.00 6 144.1018.00/14,30
8.1/PZZBEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice148.30 0 146.60 0 146.6020.50/16,30
9.8/PZMBABOUČEK Antonín 2007 USK Pha147.70 0 145.60 2 147.6021.50/17,00
10.9/PZMSAMEK Petr 2008 Třebech.146.80 2 150.50 4 148.8022.70/18,00
11.10/PZMHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz144.50 8 149.60 4 152.5026.40/20,90
12.11/PZMPLAS Tobiáš 2008 USK Pha160.16 2 148.90 6 154.9028.80/22,80
13.12/PZMINDRUCH Tomáš 2008 KVS HK158.10 2 156.00 0 156.0029.90/23,70
14.13/PZMPETŘÍK Marek 2008 USK Pha157.20 0 169.70 12 157.2031.10/24,70
15.14/PZMSVOBODA Šimon 2008 Benátky153.40 6 153.90 4 157.9031.80/25,20
15.15/PZMSLUŠNÝ Vojtěch 2008 Benátky153.90 4 165.60 0 157.9031.80/25,20
17.2/PZZRIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor163.70 2 172.40 2 165.7039.60/31,40
18.16/PZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor166.70 2 167.20 0 167.2041.10/32,60
19.17/PZMSYNEK Přemysl 2007 L.Žatec167.20 2 167.60 2 169.2043.10/34,20
20.3/PZZSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand176.30 0 169.90 0 169.9043.80/34,70
21.4/PZZBEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov182.90 4 177.40 0 177.4051.30/40,70
22.18/PZMFUCHS Jáchym 2008 KK Brand182.80 10 172.60 6 178.6052.50/41,60
23.19/PZMPOLLERT Jonáš 2007 USK Pha183.80 4 182.80 0 182.8056.70/45,00
24.20/PZMPLEŠTIL Šimon 2007 Semily191.70 10 177.90 6 183.9057.80/45,80
25.5/PZZPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec181.60 4 182.60 14 185.6059.50/47,20
26.21/PZMURBÁNEK Šimon 2008 USK Pha196.50 6 174.70 20 194.7068.60/54,40
27.22/PZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto212.80 8 216.30 14 220.8094.70/75,10
28.23/PZMVÍT Matyáš 2009 KVS HK212.70 10 197.60 62 222.7096.60/76,60
31.26/PZMŠÍMA David 2008 KK Brand249.40 8 241.70 56 257.40131.30/104,10
32.27/PZMKOPEČEK Jakub 2011 VS Tábor225.30 56 217.20 54 271.20145.10/115,10
  JINDRÁKOVÁ Eliška 2007 Tech.Pha1.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení