Slalom v Opavě - neděle, 4.ČP žáků ve slalomu

29.05.2011   USD Opava
ředitel: Martin Rousek   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava87.50 2 87.30 0 87.30 63
2. FUSEK Radomir 1990 1 Val.Mez.92.50 2 88.70 0 88.701.40/1,655
3.1/DMMRUZEK Jakub 1995 2+ KK Opava91.50 2 90.30 2 92.305.00/5,751
4.2/DMZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.93.20 4 91.00 2 93.005.70/6,547
5.1/ZSVĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha100.80 2 94.90 0 94.907.60/8,743
6.3/DMKRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.93.20 4 96.00 0 96.008.70/10,039
7.2/ZSHEGER Tomáš 1998 3 KVS HK100.80 2 96.60 0 96.609.30/10,735
8.1/VHOŘÍNEK Jaroslav 1963 0 Litovel108.30 54 101.50 0 101.5014.20/16,331
9.3/ZSLERCH Adam 1998 2 Klášter.102.70 0 103.30 0 102.7015.40/17,627
10.4/ZSVRBA Ji?í 1997 3 Olomouc99.40 6 101.60 2 103.6016.30/18,723
11.1/VMČEKAL Josef 1970 2 Klášter.114.70 0 103.90 0 103.9016.60/19,019
12.2/VKUNA Alois 1960 3 SKVS ?B108.00 0 104.20 0 104.2016.90/19,418
13.5/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy107.40 2 105.00 0 105.0017.70/20,317
14.2/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy105.60 0 108.80 152 105.6018.30/21,016
15.3/VSCHREIBER Zbyněk 1963 2 Šumperk107.50 0 117.00 0 107.5020.20/23,115
16.6/ZSMATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha106.90 2 105.70 4 108.9021.60/24,714
17.1/ZMZIMA Tomáš 2000 0 Roudnice111.80 2 110.90 4 113.8026.50/30,413
18.2/ZMLHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha120.30 2 110.70 4 114.7027.40/31,412
19.7/ZSKUNA Václav 1998 0 SKVS ?B118.40 2 122.20 0 120.4033.10/37,911
20.8/ZSPŘÍHODA Matouš 1998 3 USK Pha113.30 8 114.40 102 121.3034.00/38,910
21.9/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel121.80 0 119.40 8 121.8034.50/39,59
22.10/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 0 Olomouc122.30 2 121.80 6 124.3037.00/42,48
23.11/ZSPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha109.00 54 125.80 0 125.8038.50/44,17
24.3/ZMHEGER Vojtěch 2000 3 KVS HK0.00 999 129.80 0 129.8042.50/48,76
25.12/ZSHABICH Tomáš 1997 0 VS Tábor130.20 4 0.00 999 134.2046.90/53,75
26.4/ZMZAPLETAL Mikuláš 2000 0 Kralupy137.00 2 134.50 2 136.5049.20/56,44
27.13/ZSCHALOUPKA Václav 1998 0 Olomouc140.50 52 133.30 4 137.3050.00/57,33
28.14/ZSKAŠPAR Albert 1998 0 KK Opava135.30 4 122.70 52 139.3052.00/59,62
29.15/ZSKLÍMA Jan 1998 0 Č.Kruml.116.40 108 141.60 2 143.6056.30/64,51
30.5/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.154.90 8 127.10 106 162.9075.60/86,60
31.16/ZSMRUZEK Vojta 1998 0 KK Opava146.50 104 162.50 6 168.5081.20/93,00
32.6/ZMWENDL Denis 2000 0 Horš.Týn148.00 202 137.10 56 193.10105.80/121,20
33.7/ZMK?ENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.173.40 58 136.70 60 196.70109.40/125,30
34.17/ZSKUČA Jakub 1998 3 Litovel104.50 102 105.50 100 205.50118.20/135,40
35.18/ZSŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel128.70 256 110.50 152 262.50175.20/200,70
36.19/ZSPATÁK Jan 1997 3 Litovel118.60 156 98.10 204 274.60187.30/214,50
Oddíl