Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať

08.04.2018   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSBÁRTA Jan 2000 1 USK Pha76.40 0 76.74 6 76.40 216
2.1/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha75.87 2 79.08 0 77.871.47/1,9206
3.2/U23ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha78.92 0 78.83 4 78.922.52/3,3196
4.2/DSPOHANKA Vít 2000 2+ Klatovy75.03 52 76.01 4 80.013.61/4,7186
5.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus81.56 2 80.73 0 80.734.33/5,7176
6. VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha87.60 0 79.04 2 81.044.64/6,1166
7.3/DSZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha79.99 50 81.07 0 81.074.67/6,1161
8.3/U23KOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha82.69 2 82.01 2 84.017.61/10,0156
9.4/DSŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky89.42 0 80.19 4 84.197.79/10,2151
10.1/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky84.77 0 86.84 8 84.778.37/11,0146
11.5/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz89.65 4 85.68 4 89.6813.28/17,4141
12.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy87.95 2 95.33 0 89.9513.55/17,7136
13.2/VMJANČAR Filip 1976 3+ Kotva B.92.57 6 90.59 0 90.5914.19/18,6131
14.2/DMFRENCL Josef 2002 2 USK Pha90.00 4 90.26 2 92.2615.86/20,8126
15.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB95.82 4 92.28 0 92.2815.88/20,8121
16.3/DMWEISL Martin 2002 2 USK Pha91.81 2 90.43 2 92.4316.03/21,0116
17.1/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB92.59 4 90.85 2 92.8516.45/21,5111
18.2/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy96.73 0 92.57 2 94.5718.17/23,8106
19.6/DSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB86.91 8 111.85 0 94.9118.51/24,2101
20.4/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.96.19 2 93.00 2 95.0018.60/24,396
21.4/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky93.52 4 101.60 2 97.5221.12/27,691
22.3/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor96.75 2 107.66 4 98.7522.35/29,386
23.2/VZIFCAK STEFAN 1977 9 CZE Pinkston Panthers107.37 6 99.08 0 99.0822.68/29,70
24.4/ZSTURNER Karel 2004 2 Sušice93.26 6 107.16 8 99.2622.86/29,981
25.5/DMTESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB110.85 4 97.07 4 101.0724.67/32,376
26.6/DMDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha97.34 4 120.68 52 101.3424.94/32,671
27.5/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice104.22 0 99.76 2 101.7625.36/33,266
28.3/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy97.51 6 98.92 4 102.9226.52/34,761
29.7/DSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice96.90 8 89.15 56 104.9028.50/37,356
30.8/DSBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz100.21 8 101.48 4 105.4829.08/38,151
31.5/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz101.59 4 142.39 102 105.5929.19/38,246
32.7/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3+ USK Pha103.73 2 119.13 54 105.7329.33/38,441
33.6/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak101.86 4 148.18 8 105.8629.46/38,636
34.8/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky102.13 6 107.72 10 108.1331.73/41,531
35.9/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB104.36 4 111.70 0 108.3631.96/41,826
36.9/DSHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha101.49 54 108.02 2 110.0233.62/44,021
37.10/DMHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec100.04 256 106.86 4 110.8634.46/45,116
38.1/ZMŠVEJD Jáchym 2007 Sušice114.91 8 111.76 6 117.7641.36/54,111
39.7/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice117.35 106 117.51 8 125.5149.11/64,36
40.8/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.130.06 4 124.51 2 126.5150.11/65,65
41.9/ZSŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice127.99 2 127.63 52 129.9953.59/70,14
42.10/ZSNOVOTNÝ David 2005 3 SKVS ČB170.44 6 138.31 0 138.3161.91/81,03
43.2/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice167.87 52 138.02 6 144.0267.62/88,52
44.11/ZSKOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB144.35 6 191.34 52 150.3573.95/96,81
45.11/DMČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz130.61 110 108.21 104 212.21135.81/177,80
  ŠIMÁK Jakub 2004 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAUCK Marek 2007 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BABOUČEK Antonín 2007 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PANZER Martin 2007 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠKOP Jan 2007 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STREJC Václav 2005 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠKOP Jáchym 2005 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PUTZER Hynek 2003 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČAPEK Vojtěch 2002 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAIDL František 2006 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TONCAR Martin 1975 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PINKAVA Lukáš 1976 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOTRBA Tomáš 1977 3+ L.Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHOD Václav 1961 2 Blovice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl