Sjezd v Hanušovicích

25.03.2018   řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. SLEPICA Karel 1988 2 Olomouc10:52,40 145
2.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.11:02,4010.00/1,5137
3.1/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha11:09,7017.30/2,7129
4. SATKE Adam 1994 1 KK Brno11:10,2017.80/2,7121
5.2/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha11:16,7024.30/3,7113
6.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha11:17,8025.40/3,9105
7.3/U23JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha11:22,6030.20/4,697
8.2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov11:28,9036.50/5,689
9.1/DMIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí11:45,1052.70/8,181
10.2/DMHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc11:46,7054.30/8,373
11.3/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno11:49,6057.20/8,865
12.4/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc11:57,6065.20/10,061
13.4/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha12:02,7070.30/10,857
14.3/DSVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto12:15,6083.20/12,853
15.5/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí12:20,6088.20/13,549
16.5/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc12:24,0091.60/14,045
17.4/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno12:51,50119.10/18,341
18. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto12:56,50124.10/19,037
19.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc13:05,60133.20/20,433
20.5/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc13:37,80165.40/25,429
21.2/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc14:07,20194.80/29,925
22.3/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand14:10,70198.30/30,421
23.6/DSWALTER David 2001 2 Šumperk14:42,20229.80/35,217
24.4/ZSBERNAT Pavel 2004 KK Brno14:54,10241.70/37,013
25.5/ZSŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc14:54,80242.40/37,212
26.6/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc14:55,00242.60/37,211
27.7/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno15:10,00257.60/39,510
28.6/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná15:17,60265.20/40,69
29.1/ZMJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc15:23,80271.40/41,68
30.8/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc15:26,70274.30/42,07
31.7/DMRUTAR Martin 2003 3 VS Desná15:38,20285.80/43,86
32.9/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno15:43,20290.80/44,65
33.2/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc15:50,20297.80/45,64
34.10/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc15:50,50298.10/45,73
35.3/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc16:02,60310.20/47,52
36.11/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná16:21,20328.80/50,41
37.4/ZMSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc16:27,50335.10/51,40
38.8/DMSYSLO Jiří 2003 Olomouc16:39,60347.20/53,20
39.12/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto17:18,10385.70/59,10
  BABÍČEK Šimon 1977 LitovelDNS 0
  KNEBEL Robert 1971 OlomoucDNS 0
Oddíl

Historie procházení