Sjezd na Sázavě

01.04.2018   řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha13:57,00 106
2.2/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha14:06,509.50/1,198
3.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha14:09,0012.00/1,490
4.3/U23JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha14:13,7016.70/2,082
5.2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov14:31,6034.60/4,174
6.1/VMODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.15:13,3076.30/9,166
7.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz15:21,0084.00/10,058
8.3/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště15:41,80104.80/12,554
9.4/DSVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto15:53,20116.20/13,950
10.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž16:14,70137.70/16,546
11.5/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.16:16,70139.70/16,742
12.2/VMPANZER Aleš 1974 1 Loko Plz16:29,20152.20/18,238
13.1/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor16:44,30167.30/20,034
14.2/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha16:47,80170.80/20,430
15.2/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand17:08,70191.70/22,926
16. CINKO Radek 1993 2 Pardub.17:30,40213.40/25,522
17.6/DSOLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.17:38,90221.90/26,518
18.7/DSKRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa18:06,90249.90/29,914
19.1/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily18:13,20256.20/30,610
20.3/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa18:15,70258.70/30,99
21.3/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand18:27,60270.60/32,38
22.8/DSNEDVĚD Matěj 2001 3 Boh.Pha18:28,40271.40/32,47
23.2/DMSKALICKÝ Aleš 2002 3 Pardub.18:35,80278.80/33,36
24.4/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice18:41,80284.80/34,05
25.3/DMHYNEK Pavel 2003 3 Semily19:23,80326.80/39,04
26.1/ZMPANZER Martin 2007 Loko Plz19:39,30342.30/40,93
27.5/ZSPELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha20:19,00382.00/45,62
28.6/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.20:29,70392.70/46,91
29.7/ZSJIŘÍK Matěj 2005 Pardub.20:51,30414.30/49,50
30.4/DMŘEHÁK Jiří 2003 Semily21:00,50423.50/50,60
31.5/DMMÁRA Michal 2003 VS Tábor22:59,40542.40/64,80
  MRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.DNS 0
  KIRCHNER David 2002 2 Boh.PhaDNS 0
  NOVÁK Filip 2002 3 Boh.PhaDNS 0
Oddíl

Historie procházení