Jarní sjezd na Lužnici

08.04.2018   Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Eva
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.18:55,10 37
2.1/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand20:07,2072.10/6,433
3.1/VMUHLÍK František 1975 2 Bechyně20:22,8087.70/7,729
4.2/VPAZOUREK Jan 1973 Bechyně20:39,90104.80/9,225
5.2/VMPAZOUREK Pavel 1976 2 Bechyně21:18,30143.20/12,621
6.1/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand21:46,10171.00/15,117
7.2/DSOLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.21:58,70183.60/16,213
8.3/VKOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.22:37,00221.90/19,512
9.1/ZMMÍKA Hynek 2006 3 Soběslav22:44,10229.00/20,211
10.2/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice22:52,20237.10/20,910
11.1/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 3 SKVS ČB22:58,80243.70/21,59
12.2/ZMVÁLEK Michal 2006 VS Tábor23:40,80285.70/25,28
13.3/ZMKOPEČEK Michal 2007 VS Tábor23:43,20288.10/25,47
14.1/DMČAPEK Vojtěch 2002 VS Tábor24:01,90306.80/27,06
15.4/ZMSLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav24:16,40321.30/28,35
16.2/U23ZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně24:29,00333.90/29,44
17.3/ZSNOVÁK Václav 2005 VS Tábor24:35,40340.30/30,03
18.2/DMVOLF Matěj 2003 VS Tábor24:44,70349.60/30,82
19.3/DMMÁRA Michal 2003 VS Tábor24:57,70362.60/31,91
20.4/DMSKLENÁŘ Jindřich 2002 Loko Plz25:18,10383.00/33,70
21.5/ZMNOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.26:24,40449.30/39,60
22.6/ZMKREMLA Jakub 2006 Soběslav26:42,80467.70/41,20
23.7/ZMPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.26:47,30472.20/41,60
24.8/ZMNOVÁK Matouš 2006 VS Tábor26:54,60479.50/42,20
25.9/ZMVEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz27:16,50501.40/44,20
26.10/ZMKASPER Jakub 2007 Č.Kruml.29:47,90652.80/57,50
  SAIP Ondřej 2006 Boh.PhaDNS 0
  NOVÁK Matěj 2004 VS TáborDNS 0
  GROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.DNS 0
  KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.DNS 0
  DODAL Jan 1953 3 Boh.PhaDNS 0
  KOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.DNS 0
  BUREŠ Jan 1978 3 SušiceDNS 0
  HÁŠA Michal 1981 2 BechyněDNS 0
  NACHTIGAL Jiří 1997 1 ChomutovDNS 0
Oddíl

Historie procházení