Sjezd v Hanušovicích

07.04.2018   řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. SATKE Adam 1994 1 KK Brno15:40,60 121
2. HRIC Filip 1993 MT Olomouc15:47,006.40/0,7113
3.1/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov16:18,4037.80/4,0105
4.1/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc16:44,5063.90/6,897
5.1/VKNEBEL Robert 1971 3 Olomouc16:50,9070.30/7,589
6.2/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc16:57,4076.80/8,281
7.1/DMIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí16:59,6079.00/8,473
8.2/DMHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc17:04,2083.60/8,965
9.2/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí17:08,9088.30/9,461
10.2/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště17:17,5096.90/10,357
11.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž17:49,30128.70/13,753
12.3/DSVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto17:50,20129.60/13,849
13.4/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno18:04,40143.80/15,345
14.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc18:25,70165.10/17,641
15.5/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc18:33,10172.50/18,337
16.3/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno18:34,70174.10/18,533
17.4/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc18:50,10189.50/20,129
18.2/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc19:29,60229.00/24,325
19.6/DSWALTER David 2001 2 Šumperk20:46,50305.90/32,521
20.5/DMBROKEŠ Marek 2003 Šumperk20:54,80314.20/33,420
21.3/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc21:04,50323.90/34,419
22.4/ZSBERNAT Pavel 2004 3 KK Brno21:13,50332.90/35,418
23.6/DMRUTAR Martin 2003 3 VS Desná21:14,30333.70/35,517
24.1/ZMJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc21:15,90335.30/35,616
25.5/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž21:26,00345.40/36,715
26.6/ZSŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc21:33,60353.00/37,514
27.7/ZSMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc21:42,20361.60/38,413
28.8/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno21:48,90368.30/39,212
29.9/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště21:52,60372.00/39,511
30.10/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc21:55,10374.50/39,810
31.11/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc22:05,70385.10/40,99
32.12/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno22:07,60387.00/41,18
33.7/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná22:08,80388.20/41,37
34.13/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná22:28,80408.20/43,46
35.2/ZMRETEK Václav 2007 Olomouc22:37,60417.00/44,35
36.8/DMSYSLO Jiří 2003 Olomouc22:38,00417.40/44,44
37.3/ZMSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc22:47,50426.90/45,43
38.4/ZMWEISER Kryštof 2007 Litovel22:48,10427.50/45,42
39.14/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto22:49,90429.30/45,61
40.5/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc22:53,70433.10/46,00
41.6/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště23:04,70444.10/47,20
42.7/ZMRETEK Toman 2007 Olomouc23:15,90455.30/48,40
43.8/ZMSTRATIL Filip 2006 Litovel23:44,20483.60/51,40
44.15/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk24:19,00518.40/55,10
45.16/ZSLOUN Matěj 2004 Šumperk24:26,00525.40/55,90
  SLEPICA Karel 1988 2 OlomoucDNS 0
Oddíl

Historie procházení