Slalom ve Strakonicích - sobota

11.06.2011   řeka Otava, Strakonice Podskalí
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/Vojtová Veronika 1990 USK Pha95.62 0 95.07 2 95.62 52
2.1/VMGrossmannová Zdenka 1965 Kralupy98.94 0 99.45 2 98.943.32/3,544
3.1/ZSFišerová Tereza 1998 Roudnice107.73 0 104.41 0 104.418.79/9,240
4.2/Pártlová Andrea 1988 Č.Kruml.105.45 2 104.75 4 107.4511.83/12,436
5.3/Lejsalová Blanka 1979 USK Pha109.89 0 107.95 0 107.9512.33/12,932
6.1/VSBenešová Marie 1961 Sušice108.55 0 108.31 0 108.3112.69/13,328
7.4/Vanyšová Andrea 1987 L.Žatec109.91 0 114.35 4 109.9114.29/14,924
8.5/Lagnerová Lenka 1985 Č.Kruml.118.71 0 110.44 0 110.4414.82/15,520
9.6/Šmejkalová Šárka 1984 Sušice110.82 0 113.82 2 110.8215.20/15,919
10.2/VMGalušková Anna 1970 Sušice111.57 0 110.35 2 111.5715.95/16,718
11.1/DMHajduchová Adéla 1996 KVSPísek117.61 0 111.30 2 113.3017.68/18,517
12.2/VSLagnerová Jana 1959 Soběslav114.85 0 113.53 0 113.5317.91/18,716
13.1/ZMBlažková Tereza 2000 USK Pha119.48 4 115.63 2 117.6322.01/23,015
14.2/ZMPaloudová Anežka 1999 Č.Kruml.119.13 2 119.37 0 119.3723.75/24,814
15.7/Pospíšilová Jitka 1989 VS Tábor122.86 0 125.27 4 122.8627.24/28,513
16.2/ZSDušková Kateřina 1998 USK Pha128.26 2 124.40 0 124.4028.78/30,112
17.3/ZMDušková Michala 2000 USK Pha128.42 2 124.59 0 124.5928.97/30,311
18.8/Černá Klára 1987 Roudnice122.60 2 127.03 2 124.6028.98/30,310
19.9/Vanková Markéta 1979 Hubertus124.89 2 123.41 2 125.4129.79/31,29
20.2/DMPrüherová Alžběta 1996 SK VS ČB124.90 2 127.62 2 126.9031.28/32,78
21.3/DMMašková Kateřina 1995 Hubertus129.61 2 128.44 0 128.4432.82/34,37
22.4/DMKoudelková Kateřina 1995 Č.Kruml.131.62 4 130.84 0 130.8435.22/36,86
23.1/PZGalušková Antonie 2001 Sušice132.18 2 128.02 4 132.0236.40/38,10
24.4/ZMŠimková Iva 1999 SK VS ČB133.43 0 135.75 0 133.4337.81/39,55
25.5/ZMPaloudová Karolína 2000 Č.Kruml.135.23 2 130.02 4 134.0238.40/40,24
26.2/PZNesnídalová Lucie 2002 L.Žatec132.64 8 132.02 2 134.0238.40/40,20
27.6/ZMHolická Adéla 1999 Dukla B.134.04 0 134.32 0 134.0438.42/40,23
28.3/VMHabichová Alena 1969 VS Tábor134.34 4 133.32 2 135.3239.70/41,52
29.3/ZSPetriláková Ludmila 1998 Hubertus133.25 4 137.33 2 137.2541.63/43,51
30.4/ZSMaňasová Michaela 1997 Hubertus135.21 4 135.98 8 139.2143.59/45,60
31.7/ZMOkáčová Lucie 2000 USK Pha140.82 0 136.74 6 140.8245.20/47,30
32.4/VMMíková Iva 1975 Ot.Strak144.84 0 141.10 0 141.1045.48/47,60
33.3/PZŠprdlíková Kateřina 2001 Sušice139.10 6 135.88 6 141.8846.26/48,40
34.4/PZKyzlíková Monika 2001 Roudnice143.44 6 141.45 4 145.4549.83/52,10
35.8/ZMMalá Kateřina 2000 KVSPísek151.02 54 152.20 0 152.2056.58/59,20
36.5/PZŠimková Táňa 2001 SK VS ČB155.90 8 155.61 0 155.6159.99/62,70
37.5/ZSKoudelková Veronika 1998 Č.Kruml.155.74 4 218.11 4 159.7464.12/67,10
38.6/PZPechmanová Marie 2001 Roudnice154.69 6 162.24 60 160.6965.07/68,10
39.6/ZSLánová Zuzana 1998 Ot.Strak176.46 6 172.59 4 176.5980.97/84,70
40.7/PZStrasserová Bára 2001 L.Žatec183.10 6 199.74 60 189.1093.48/97,80
41.8/PZPražáková Nela 2003 VS Tábor185.96 114 189.77 14 203.77108.15/113,10
42.9/PZPechlátová Nikola 2004 Sušice180.26 456 168.81 404 572.81477.19/499,00
Oddíl