Sjezd v Hanušovicích

08.04.2018   řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. HRIC Filip 1993 MT Olomouc13:16,00 115
2. SATKE Adam 1994 1 KK Brno13:18,902.90/0,4107
3.1/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov13:49,5033.50/4,299
4.1/DMIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí14:00,9044.90/5,691
5.1/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc14:17,3061.30/7,783
6.1/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc14:30,1074.10/9,375
7.2/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno14:42,5086.50/10,967
8.2/VKNEBEL Robert 1971 3 Olomouc14:43,3087.30/11,059
9.3/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště14:44,3088.30/11,155
10.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž15:08,10112.10/14,151
11. MARTINKA Antonín 1993 3 Kroměříž15:09,10113.10/14,247
12.4/DSVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto15:24,10128.10/16,143
13.2/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí15:32,90136.90/17,239
14.2/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno16:26,70190.70/24,035
15.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc16:29,10193.10/24,331
16.3/DMHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc16:30,10194.10/24,427
17.2/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc16:30,80194.80/24,523
18.4/DMBROKEŠ Marek 2003 Šumperk17:12,50236.50/29,722
19.5/DSWALTER David 2001 2 Šumperk17:19,80243.80/30,621
20. LIGURSKÝ Ivo 1990 Kroměříž17:24,00248.00/31,220
21.3/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc17:32,20256.20/32,219
22.4/ZSBERNAT Pavel 2004 3 KK Brno17:35,80259.80/32,618
23.5/DMRUTAR Martin 2003 3 VS Desná17:43,00267.00/33,517
24.5/ZSMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc17:46,70270.70/34,016
25.3/VSTRATIL Michal 1973 Litovel17:47,20271.20/34,115
26.6/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž18:01,20285.20/35,814
27.7/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc18:01,60285.60/35,913
28.8/ZSŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc18:08,00292.00/36,712
29.1/ZMJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc18:15,00299.00/37,611
30.6/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná18:18,90302.90/38,110
31.9/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno18:23,70307.70/38,79
32.10/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště18:26,20310.20/39,08
33.11/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc18:30,50314.50/39,57
34.12/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná18:33,60317.60/39,96
35.6/DSSTŘECHA Jan 2001 3 VSDK18:48,60332.60/41,85
36.2/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc18:57,70341.70/42,94
37.13/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk19:02,00346.00/43,53
38.3/ZMSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc19:08,10352.10/44,22
39.7/DMSYSLO Jiří 2003 Olomouc19:08,30352.30/44,31
40.14/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto19:12,60356.60/44,80
41.4/ZMSTRATIL Filip 2006 Litovel19:16,10360.10/45,20
42.15/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno19:22,10366.10/46,00
43.16/ZSLOUN Matěj 2004 Šumperk19:23,50367.50/46,20
44.5/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště19:45,40389.40/48,90
45.6/ZMWEISER Kryštof 2007 Litovel20:29,50433.50/54,50
  RETEK Toman 2007 OlomoucDNS 0
  RETEK Václav 2007 OlomoucDNS 0
  GABRLÍK Tomáš 2000 2 OlomoucDNS 0
Oddíl

Historie procházení