Sjezd v Hanušovicích

08.04.2018   řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. SATKE Adam 1994 1 KK Brno15:29,70 116
1. HRIC Filip 1993 MT Olomouc15:29,70 108
3.1/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov15:58,2028.50/3,1100
4.1/DMIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí16:22,0052.30/5,692
5.1/VKNEBEL Robert 1971 3 Olomouc16:34,9065.20/7,084
6.2/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc16:36,2066.50/7,276
7.2/DMHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc16:44,4074.70/8,068
8.2/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště16:53,7084.00/9,060
9.3/DSVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto17:02,7093.00/10,056
10.1/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc17:10,30100.60/10,852
11.4/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno17:10,70101.00/10,948
12.2/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí17:13,00103.30/11,144
13. MARTINKA Antonín 1993 3 Kroměříž17:14,50104.80/11,340
14.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž17:25,20115.50/12,436
15.3/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno17:38,60128.90/13,932
16.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc18:09,50159.80/17,228
17.2/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc19:14,60224.90/24,224
18. LIGURSKÝ Ivo 1990 Kroměříž19:35,60245.90/26,423
19.3/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc19:45,00255.30/27,522
20.4/ZSBERNAT Pavel 2004 3 KK Brno20:01,70272.00/29,321
21.5/DSWALTER David 2001 2 Šumperk20:04,70275.00/29,620
22.4/DMBROKEŠ Marek 2003 Šumperk20:06,20276.50/29,719
23.3/VSTRATIL Michal 1973 Litovel20:32,90303.20/32,618
24.5/DMRUTAR Martin 2003 3 VS Desná20:53,80324.10/34,917
25.5/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno20:54,30324.60/34,916
26.6/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž20:59,00329.30/35,415
27.7/ZSMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc20:59,50329.80/35,514
28.8/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc21:06,70337.00/36,213
29.9/ZSŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc21:10,40340.70/36,612
30.6/DSSTŘECHA Jan 2001 3 VSDK21:11,90342.20/36,811
31.10/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště21:12,30342.60/36,910
32.11/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc21:15,90346.20/37,29
33.12/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk21:16,80347.10/37,38
34.6/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná21:18,80349.10/37,57
35.13/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno21:24,70355.00/38,26
36.1/ZMJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc21:30,30360.60/38,85
37.2/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc21:32,30362.60/39,04
38.3/ZMSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc21:50,60380.90/41,03
39.14/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto21:54,00384.30/41,32
40.7/DMSYSLO Jiří 2003 Olomouc21:56,10386.40/41,61
41.15/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná21:56,70387.00/41,60
42.4/ZMRETEK Václav 2007 Olomouc22:07,90398.20/42,80
43.5/ZMSTRATIL Filip 2006 Litovel22:21,30411.60/44,30
44.8/ZMRETEK Toman 2007 Olomouc22:34,80425.10/45,70
45.6/ZMWEISER Kryštof 2007 Litovel22:48,00438.30/47,10
46.16/ZSLOUN Matěj 2004 Šumperk23:01,70452.00/48,60
47.7/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště23:04,50454.80/48,90
  GABRLÍK Tomáš 2000 2 OlomoucDNS 0
Oddíl

Historie procházení