3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile

28.04.2018  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.09:06,40 -
2.2/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml.09:12,385.98/1,1-
3.3/U23HRICOVÁ Klára 1999 MT Olomouc09:15,729.32/1,7-
4.1/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel09:23,2716.87/3,1-
5.4/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha09:31,7225.32/4,6-
6.2/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.09:38,7832.38/5,9-
7.3/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno09:43,6437.24/6,8-
8.1/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha09:44,6038.20/7,0-
9.2/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc09:52,6446.24/8,5-
10.3/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav10:11,0064.60/11,8-
11.1/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.10:11,4465.04/11,9-
12.5/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.10:19,4673.06/13,4-
13.4/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno10:19,9873.58/13,5-
14.4/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor10:20,7974.39/13,6-
15.2/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc10:24,2577.85/14,2-
16.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 2 Olomouc10:24,4478.04/14,3-
17.5/DSVAŇKOVÁ Michaela 2000 2 Litovel10:25,6379.23/14,5-
18.5/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.10:26,5680.16/14,7-
19.6/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc10:27,5281.12/14,8-
20.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník10:28,2081.80/15,0-
21.6/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand10:31,2084.80/15,5-
22.7/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí10:38,7892.38/16,9-
23.6/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno10:39,1892.78/17,0-
24.3/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc10:51,67105.27/19,3-
25.7/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 2 KK Brand10:53,25106.85/19,6-
26.3/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily10:58,42112.02/20,5-
27.8/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc11:02,64116.24/21,3-
28. NAJMANOVÁ Kateřina 1984 2 Olomouc11:10,05123.65/22,6-
29.4/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.11:13,79127.39/23,3-
30.9/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav11:16,09129.69/23,7-
31.5/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3 Loko Plz11:20,48134.08/24,5-
32.8/DSBROTÁNKOVÁ Petra 2001 3 Loko Plz11:27,33140.93/25,8-
33.6/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc11:33,28146.88/26,9-
34.7/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc11:37,00150.60/27,6-
35.10/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 3 Loko Plz11:43,77157.37/28,8-
36.8/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc11:46,28159.89/29,3-
37. POLESNÁ Jitka 1990 3 Loko Plz11:57,27170.87/31,3-
38.9/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK11:58,87172.47/31,6-
39.10/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK12:06,22179.82/32,9-
40.11/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto12:22,03195.63/35,8-
41.4/VMVEVERKOVÁ Zdenka 1977 3 Loko Plz12:24,50198.10/36,3-
42.12/ZSVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK12:38,08211.68/38,7-
43.11/DMPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.12:42,27215.87/39,5-
  VELEŠÍKOVÁ Petra 1986 OlomoucDNS -
Oddíl