3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile

28.04.2018  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. SATKE Adam 1994 1 KK Brno08:30,28 -
2. SLEPICA Karel 1988 2 Olomouc08:31,160.87/0,2-
3. HRIC Filip 1993 MT Olomouc08:34,904.61/0,9-
4.1/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha08:40,6910.40/2,0-
5. HÁLA Richard 1992 MT Olomouc08:44,4314.14/2,8-
6.1/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov08:45,3315.04/2,9-
7.2/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha08:45,9315.64/3,1-
8.2/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha08:50,4320.14/3,9-
9.3/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc08:54,5924.30/4,8-
10.1/DMIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí08:59,9829.69/5,8-
11.4/U23JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha09:00,1829.89/5,9-
12.2/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno09:04,3534.06/6,7-
13.3/DMHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc09:07,8337.54/7,4-
14.1/VKNEBEL Robert 1971 2 Olomouc09:08,6638.37/7,5-
15.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz09:10,6640.37/7,9-
16.3/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc09:12,1441.85/8,2-
17.1/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov09:12,1641.87/8,2-
18.4/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha09:14,0243.73/8,6-
19.5/U23KYZLÍK Milan 1999 1 Roudnice09:14,4544.16/8,7-
20.2/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK09:14,9244.63/8,7-
21.6/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí09:21,2250.93/10,0-
22.3/DSVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto09:24,4854.19/10,6-
23.4/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště09:25,0054.71/10,7-
24. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto09:26,7356.44/11,1-
25.7/U23KRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.09:32,9162.62/12,3-
26.5/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz09:34,0763.78/12,5-
27.8/U23NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov09:37,4067.11/13,2-
28.5/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno09:38,7368.44/13,4-
29.6/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc09:42,1171.82/14,1-
30.6/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.09:46,5976.30/15,0-
31.3/VMPANZER Aleš 1974 1 Loko Plz09:49,8079.51/15,6-
32.7/DMNOVÁK Filip 2002 3 Boh.Pha09:51,4381.14/15,9-
33.8/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc09:55,3985.10/16,7-
34.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc09:57,5587.26/17,1-
35.7/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc09:57,6787.38/17,1-
36.9/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc09:59,7789.48/17,5-
37.10/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily09:59,9489.65/17,6-
38. DAVÍDEK Tomáš 1985 Č.Kruml.10:01,6791.38/17,9-
39.2/ZSHEZINA Jiří 2004 3 Roudnice10:04,9294.63/18,5-
40.3/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha10:06,5196.22/18,9-
41.4/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand10:07,1096.81/19,0-
42.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž10:08,9998.70/19,3-
43.11/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno10:16,41106.12/20,8-
44.4/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc10:21,27110.98/21,7-
45.5/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand10:21,31111.02/21,8-
46.6/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor10:25,73115.44/22,6-
47.8/DSOLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.10:32,69122.40/24,0-
48.5/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa10:54,91144.62/28,3-
49.7/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc10:58,92148.63/29,1-
50.9/DSWALTER David 2001 2 Šumperk11:13,66163.37/32,0-
51.8/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice11:13,73163.44/32,0-
52.9/ZSMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc11:26,35176.06/34,5-
53.10/ZSBEIER Alva 2005 3 Trutnov11:34,42184.13/36,1-
54.11/ZSJIŘÍK Matěj 2005 Pardub.11:35,63185.34/36,3-
55.12/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.11:39,52189.23/37,1-
56.13/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.11:42,11191.82/37,6-
57.1/ZMPANZER Martin 2007 3 Loko Plz11:44,09193.80/38,0-
58.14/ZSŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc11:48,38198.09/38,8-
59.15/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc11:51,83201.54/39,5-
60.16/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc12:00,85210.56/41,3-
61.12/DMSTEHLÍK Alexander 2002 Trutnov12:21,56231.27/45,3-
62.2/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov12:29,33239.04/46,8-
63.17/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto12:33,89243.60/47,7-
64.2/ZMWEISER Kryštof 2007 Litovel12:46,77256.48/50,3-
65.3/ZMSTRATIL Filip 2006 Litovel12:47,89257.60/50,5-
  STŘECHA Jan 2001 3 VSDKDNS -
  SMÍTKA Petr 1963 3 ChomutovDSQ -
  ODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.DNS -
Oddíl