4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile

29.04.2018  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
09:15,83 75/104/0
2. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
09:21,065.23/0,968/0/82
3.1/U23KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
MT Olomouc
Boh.Pha
09:26,0410.21/1,862/92/70
4. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
09:28,2412.41/2,257/80/0
5.2/U23ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Boh.Pha
Boh.Pha
09:51,9436.11/6,553/68/0
6. UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
10:00,1444.31/8,049/56/58
7.1/VSLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1969
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
10:08,1452.31/9,446/44/0
8.1/DSHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
10:08,9353.10/9,643/0/46
9.3/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
10:10,4654.63/9,840/0/34
10.1/DMKRATOCHVÍL Martin
JANŮ Filip
2003
2002
3 Olomouc
Olomouc
10:11,5255.69/10,037/0/22
11.2/DMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
10:23,8668.03/12,235/0/10
12.2/DSKOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
Trutnov
Týniště
10:26,8270.99/12,833/32/0
13.4/U23WALTER Jakub
SKOŘEPA Vojtěch
1998
1999
1 Šumperk
Č.Kruml.
10:35,1779.34/14,331/20/4
14. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
10:43,6687.83/15,829/14/0
15.3/DMMAREŠ Jakub
VEJNAR Samuel
2003
2005
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
11:01,80105.97/19,127/8/0
16.4/DMRUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
11:06,59110.76/19,925/0/3
17.2/VJINDRÁK Petr
OLIVERIUS Jan
1969
1967
Tech.Pha
Tech.Pha
11:37,25141.42/25,423/2/0
18.1/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
3 Trutnov
Trutnov
11:39,92144.09/25,921/1/0
19.5/DMVITOUL Tomáš
ŠMAKAL Petr
2003
2003
Litovel
Litovel
12:30,56194.74/35,019/0/2
20.3/DSWALTER David
ŘEZNÍK Vít
2001
2001
Šumperk
Šumperk
12:41,40205.57/37,017/0/1
  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
DNS 0/0/0
  REŽŇÁK Ladislav
HOŘÍNEK Jaroslav
1966
1963
1 KK Brno
Litovel
DNS 0/0/0
  MATULA Zdeněk
CHLOUBA Luboš
1955
1959
2 Tesla Bo
Boh.Pha
DSQ 0/0/0
Oddíl