Slalom ve Strakonicích - neděle

12.06.2011   řeka Otava, Strakonice Podskalí
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/Vojtová Veronika 1990 1 USK Pha90.89 0 91.96 0 90.89 45
2.1/VMGrossmannová Zdenka 1965 2+ Kralupy95.04 4 95.25 0 95.254.36/4,837
3.1/VSBenešová Marie 1961 3 Sušice106.57 2 103.23 0 103.2312.34/13,633
4.2/Pártlová Andrea 1988 3 Č.Kruml.99.53 4 100.08 10 103.5312.64/13,929
5.3/Lagnerová Lenka 1985 0 Č.Kruml.103.96 4 102.15 2 104.1513.26/14,625
6.4/Šmejkalová Šárka 1984 2 Sušice109.33 2 104.53 0 104.5313.64/15,021
7.1/ZSFišerová Tereza 1998 2 Roudnice102.52 4 108.28 6 106.5215.63/17,217
8.5/Vanyšová Andrea 1987 2 L.Žatec103.69 4 102.36 6 107.6916.80/18,516
9.1/ZMPaloudová Anežka 1999 3 Č.Kruml.114.77 6 111.48 2 113.4822.59/24,915
10.2/VMGalušková Anna 1970 2 Sušice109.05 54 108.55 6 114.5523.66/26,014
11.2/ZMBlažková Tereza 2000 3 USK Pha112.83 6 126.36 2 118.8327.94/30,713
12.2/ZSDušková Kateřina 1998 3 USK Pha125.49 2 120.66 2 122.6631.77/35,012
13.6/Černá Klára 1987 3 Roudnice121.11 2 119.16 6 123.1132.22/35,411
14.3/ZMDušková Michala 2000 0 USK Pha122.76 2 122.25 6 124.7633.87/37,310
15.1/DMPrüherová Alžběta 1996 3 SK VS ČB121.17 6 123.12 6 127.1736.28/39,99
16.2/DMHajduchová Adéla 1996 3 KVSPísek154.21 8 117.48 10 127.4836.59/40,38
17.1/PZGalušková Antonie 2001 Sušice125.22 4 122.71 54 129.2238.33/42,20
18.7/Pospíšilová Jitka 1989 3 VS Tábor131.48 4 124.68 6 130.6839.79/43,87
19.4/ZMHolická Adéla 1999 0 Dukla B.128.98 4 146.71 4 132.9842.09/46,36
20.5/ZMPaloudová Karolína 2000 0 Č.Kruml.131.48 2 139.29 8 133.4842.59/46,95
21.2/PZPechmanová Marie 2001 Roudnice153.78 6 129.18 8 137.1846.29/50,90
22.2/VSKubátová Anna 1960 0 Klatovy131.58 6 128.28 10 137.5846.69/51,44
23.8/Vanková Markéta 1979 3 Hubertus137.67 0 144.32 2 137.6746.78/51,53
24.3/DMMašková Kateřina 1995 3 Hubertus135.41 4 168.37 4 139.4148.52/53,42
25.6/ZMŠimková Iva 1999 0 SK VS ČB149.49 0 141.23 4 145.2354.34/59,81
26.3/ZSPetriláková Ludmila 1998 0 Hubertus152.72 4 142.02 4 146.0255.13/60,70
27.4/ZSMaňasová Michaela 1997 0 Hubertus169.57 4 142.64 4 146.6455.75/61,30
28.3/PZNesnídalová Lucie 2002 L.Žatec193.01 4 145.87 4 149.8758.98/64,90
29.3/VMHabichová Alena 1969 3 VS Tábor153.61 6 149.66 6 155.6664.77/71,30
30.7/ZMOkáčová Lucie 2000 0 USK Pha158.34 6 151.93 4 155.9365.04/71,60
31.4/PZKyzlíková Monika 2001 Roudnice175.21 2 169.05 2 171.0580.16/88,20
32.5/PZŠimková Táňa 2001 SK VS ČB169.89 2 170.23 8 171.8981.00/89,10
33.5/ZSLánová Zuzana 1998 0 Ot.Strak193.71 4 198.81 6 197.71106.82/117,50
34.6/PZŠprdlíková Kateřina 2001 Sušice148.17 160 133.49 112 245.49154.60/170,10
35.7/PZPražáková Nela 2003 VS Tábor234.03 116 209.45 152 350.03259.14/285,10
36.8/PZStrasserová Bára 2001 L.Žatec267.30 106 221.50 156 373.30282.41/310,70
37.9/PZPechlátová Nikola 2004 Sušice211.65 556 203.85 408 611.85520.96/573,20
Oddíl