1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech

26.05.2018   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/U23GALUŠKOVÁ Karolína, 1995, USK Pha GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT USK Pha106.93 6 97.73 0 97.73 75
2.1/DMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec104.88 2 99.52 2 101.523.79/3,975
3.1/DSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice101.75 6 99.73 4 103.736.00/6,175
4.1/VHILGERTOVÁ Štěpánka 1968 1 Dukla B.109.62 2 102.77 2 104.777.04/7,275
5.2/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno107.00 0 105.96 50 107.009.27/9,575
6.2/DMBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ Dukla B.103.64 4 105.14 2 107.149.41/9,675
7.3/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn107.46 0 110.22 6 107.469.73/10,068
8.3/DMNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy106.42 4 106.41 6 110.4212.69/13,062
9.4/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha109.89 2 106.91 4 110.9113.18/13,557
10.2/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy110.04 2 113.85 4 112.0414.31/14,657
11.5/DSDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha111.79 2 104.63 8 112.6314.90/15,253
12.1/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc112.69 0 114.69 4 112.6914.96/15,349
13.4/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc114.37 0 126.50 8 114.3716.64/17,046
14.5/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc113.76 2 111.30 4 115.3017.57/18,043
15.6/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.113.46 4 128.57 6 117.4619.73/20,240
16.6/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor114.84 4 125.35 4 118.8421.11/21,637
17.7/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava116.51 4 117.40 6 120.5122.78/23,335
18.8/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha121.65 0 122.69 6 121.6523.92/24,533
19.9/DMCAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.121.07 10 116.09 8 124.0926.36/27,031
20.3/U23MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Dukla B.118.74 10 114.70 12 126.7028.97/29,629
21.10/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha125.22 2 127.65 6 127.2229.49/30,227
22.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV129.21 4 127.99 0 127.9930.26/31,025
23.4/U23HRICOVÁ Adéla 1999 2 Olomouc128.30 0 126.63 6 128.3030.57/31,323
24.11/DMBERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha127.53 2 128.16 4 129.5331.80/32,521
25.7/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc122.10 8 131.18 6 130.1032.37/33,119
26. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice122.12 56 126.28 4 130.2832.55/33,317
27.12/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky133.81 6 126.95 6 132.9535.22/36,015
28.5/U23MRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava132.20 4 129.22 4 133.2235.49/36,314
29.13/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha145.68 8 129.66 6 135.6637.93/38,813
30.14/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK134.91 14 130.40 6 136.4038.67/39,612
31.8/DSMINÁROVÁ Natálie 2001 2 Tzunami132.44 6 130.59 10 138.4440.71/41,711
32.2/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc130.18 10 133.42 10 140.1842.45/43,410
33.3/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB132.59 8 134.77 10 140.5942.86/43,99
34.4/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.142.47 10 133.87 10 143.8746.14/47,28
35.15/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí132.15 12 123.94 62 144.1546.42/47,57
36. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor148.77 66 138.52 6 144.5246.79/47,96
37.9/DSKEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK143.31 2 138.68 6 144.6846.95/48,05
38.5/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc139.49 6 141.64 10 145.4947.76/48,94
39.6/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc159.77 14 139.96 6 145.9648.23/49,43
40.16/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy134.65 12 134.56 16 146.6548.92/50,12
41.17/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy135.81 12 144.63 14 147.8150.08/51,21
42.10/DSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3+ KK Opava186.02 56 142.28 6 148.2850.55/51,70
43.7/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB132.88 16 122.38 58 148.8851.15/52,30
44.18/DMKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 3+ Tzunami155.39 10 148.53 4 152.5354.80/56,10
45.1/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice141.63 16 142.85 12 154.8557.12/58,40
46.19/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha154.12 58 150.90 4 154.9057.17/58,50
47.20/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3+ Č.Kruml.145.69 10 176.00 12 155.6957.96/59,30
48.8/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3+ Olomouc158.23 58 152.58 4 156.5858.85/60,20
49.9/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha148.16 12 175.79 54 160.1662.43/63,90
50.2/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 3+ KK Opava138.23 60 153.17 8 161.1763.44/64,90
51.10/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn161.22 14 153.06 14 167.0669.33/70,90
52.11/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc150.03 18 177.51 208 168.0370.30/71,90
53.12/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3+ VS Desná174.90 112 163.91 14 177.9180.18/82,00
54.21/DMRETKOVÁ Marie 2003 3+ Olomouc172.83 118 152.70 26 178.7080.97/82,90
55.13/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha178.16 6 202.63 70 184.1686.43/88,40
56.14/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk173.30 106 174.76 10 184.7687.03/89,10
57.15/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK159.84 60 167.29 64 219.84122.11/124,90
58.3/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy172.69 72 197.98 70 244.69146.96/150,40
59.4/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice3.00 999 191.84 56 247.84150.11/153,60
60.16/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky153.42 108 147.48 106 253.48155.75/159,40
61.5/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 3+ Kralupy189.88 108 144.73 116 260.73163.00/166,80
62. NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3+ Olomouc4.00 999 213.00 62 275.00177.27/181,40
63.17/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha3.00 999 167.83 112 279.83182.10/186,30
  DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl