4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.

10.06.2018   USD Roudnice
ředitel: Ondřej Zajíc   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. JONES Luka 1988 9 NZ100.77 54 103.30 0 103.30 0
2.1/DMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec112.98 2 109.61 0 109.616.31/6,175
3.2/DMBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ Dukla B.111.45 2 110.82 0 110.827.52/7,375
4.1/DSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice112.79 2 108.83 2 110.837.53/7,368
5.2/DSDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha118.78 2 108.15 4 112.158.85/8,668
6.3/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha114.68 0 112.44 0 112.449.14/8,862
7.4/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno114.07 8 111.62 2 113.6210.32/10,062
8.1/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha115.10 4 108.58 6 114.5811.28/10,962
9.3/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc118.76 0 117.16 0 117.1613.86/13,462
10. HARRAGUERRI Anna Maria 1994 9 USA121.00 2 115.30 2 117.3014.00/13,60
11.4/DMNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy118.11 52 117.81 0 117.8114.51/14,057
12.5/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno128.22 0 117.56 2 119.5616.26/15,753
13.1/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc121.08 0 118.56 52 121.0817.78/17,249
14.2/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy119.49 2 128.31 2 121.4918.19/17,646
15.5/DMCAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.123.13 2 120.52 2 122.5219.22/18,643
16.6/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn117.40 6 134.84 6 123.4020.10/19,540
17.6/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc124.97 0 127.43 0 124.9721.67/21,037
18.7/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor123.89 2 128.74 2 125.8922.59/21,935
19.8/DSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha143.38 4 126.56 0 126.5623.26/22,533
20.2/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB141.63 6 127.38 0 127.3824.08/23,331
21. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice128.75 8 126.45 2 128.4525.15/24,329
22.7/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.129.35 8 127.64 2 129.6426.34/25,527
23.8/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí156.72 10 123.65 6 129.6526.35/25,525
24.9/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky132.35 2 127.66 2 129.6626.36/25,523
25.3/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB131.74 10 127.86 2 129.8626.56/25,721
26.10/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK137.53 54 131.99 0 131.9928.69/27,819
27.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV150.42 106 133.11 0 133.1129.81/28,917
28.11/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy129.25 4 165.50 6 133.2529.95/29,015
29.4/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.138.35 4 132.75 2 134.7531.45/30,414
30.12/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha165.21 106 132.04 4 136.0432.74/31,713
31.13/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha130.52 6 134.45 56 136.5233.22/32,212
32.5/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc135.68 2 136.34 2 137.6834.38/33,311
33.14/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha154.65 8 132.10 6 138.1034.80/33,710
34.15/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy134.39 6 131.36 10 140.3937.09/35,99
35.6/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc139.49 4 144.65 2 143.4940.19/38,98
36. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor164.56 2 137.61 6 143.6140.31/39,07
37.3/U23HRICOVÁ Adéla 1999 2 Olomouc150.55 102 143.08 2 145.0841.78/40,46
38.16/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno142.23 8 150.12 10 150.2346.93/45,45
39.9/DSMINÁROVÁ Natálie 2001 2 Tzunami155.33 2 147.39 4 151.3948.09/46,64
40.17/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava145.92 6 123.61 100 151.9248.62/47,13
41.7/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn168.19 114 145.15 10 155.1551.85/50,22
42.8/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc154.45 56 147.91 8 155.9152.61/50,91
43.9/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK163.55 4 145.97 10 155.9752.67/51,00
44.10/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk163.09 6 155.24 4 159.2455.94/54,20
45.10/DSKEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK162.77 8 142.27 56 170.7767.47/65,30
46.11/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3+ Olomouc157.02 14 175.24 8 171.0267.72/65,60
47.18/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha169.16 6 159.99 106 175.1671.86/69,60
48.1/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice151.87 56 165.28 10 175.2871.98/69,70
49.19/DMRETKOVÁ Marie 2003 3+ Olomouc184.10 8 168.84 8 176.8473.54/71,20
50.20/DMKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 2 Tzunami169.31 8 254.08 154 177.3174.01/71,60
51.21/DMBERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha127.31 54 131.08 54 181.3178.01/75,50
52.12/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha198.90 6 177.25 6 183.2579.95/77,40
53.2/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 3+ KK Opava1.00 999 187.39 0 187.3984.09/81,40
54.22/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3+ Č.Kruml.154.35 162 175.09 18 193.0989.79/86,90
55.13/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha151.53 56 139.94 104 207.53104.23/100,90
56.14/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc223.09 2 244.58 60 225.09121.79/117,90
57.15/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3+ VS Desná218.67 70 250.62 108 288.67185.37/179,40
  HOJDOVÁ Markéta 2007 3+ Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WEGMAN Martina 1989 9 NL4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl