4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.

10.06.2018   USD Roudnice
ředitel: Ondřej Zajíc   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/U23LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha99.51 4 98.56 0 98.56 75
2. LOKKEM Zach 1994 9 USA101.78 0 99.89 0 99.891.33/1,30
3.2/U23PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha99.48 2 102.45 4 101.482.92/3,075
4.1/DSHEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.101.20 2 100.36 2 102.363.80/3,975
5.3/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB101.37 2 101.30 2 103.304.74/4,875
6.4/U23KAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha104.58 4 105.58 0 105.587.02/7,175
7. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha104.66 2 103.70 2 105.707.14/7,268
8.2/DSNOVOTNÝ Petr 2000 1 Olomouc111.41 2 102.35 4 106.357.79/7,968
9.1/DMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha111.17 8 106.94 0 106.948.38/8,568
10. FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.109.89 52 107.29 0 107.298.73/8,962
11. MALÝ Vojtěch 1986 2 USK Pha110.92 2 107.89 0 107.899.33/9,557
12.2/DMLERCH Eduard 2002 2+ Dukla B.110.37 4 108.14 0 108.149.58/9,753
13. JÁNĚ Jakub 1990 Dukla B.103.29 6 107.88 52 109.2910.73/10,949
14.1/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.113.36 0 107.45 2 109.4510.89/11,046
15.5/U23LERCH Adam 1998 1 Dukla B.106.24 4 103.28 50 110.2411.68/11,943
16.3/DSWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn111.81 8 107.14 4 111.1412.58/12,843
17.6/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.124.11 2 109.84 2 111.8413.28/13,540
18.3/DMLHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha111.74 6 110.16 2 112.1613.60/13,840
19. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha109.20 4 108.81 4 112.8114.25/14,537
20.7/U23NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc111.78 2 128.28 106 113.7815.22/15,437
21.4/DSURBAN Daniel 2001 2+ Šumperk110.18 4 115.62 4 114.1815.62/15,835
22.2/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus110.44 4 134.25 54 114.4415.88/16,133
23.3/VMHROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja108.82 8 112.94 2 114.9416.38/16,631
24. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy114.01 2 115.58 6 116.0117.45/17,729
25.5/DSBOHATÝ Karel 2001 2+ Dukla B.114.33 2 119.52 158 116.3317.77/18,027
26.4/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc114.05 4 118.89 0 118.0519.49/19,825
27.6/DSGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha132.82 6 115.16 4 119.1620.60/20,923
28.7/DSPŘÍHODA Lukáš 2001 3+ USK Pha120.02 2 115.46 4 119.4620.90/21,221
29.4/VMCUC Michal 1977 3+ Tech.Pha117.53 4 133.17 8 121.5322.97/23,319
30.5/DMŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha136.78 6 122.37 0 122.3723.81/24,217
31. PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha116.73 154 118.45 4 122.4523.89/24,215
32.6/DMULITZKA Oliver 2002 3+ KK Opava116.82 6 132.72 8 122.8224.26/24,614
33.5/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV120.85 6 116.36 8 124.3625.80/26,213
34.1/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk125.75 8 121.26 4 125.2626.70/27,112
35.1/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB127.08 2 124.22 2 126.2227.66/28,111
36.2/ZSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov133.32 6 126.28 2 128.2829.72/30,210
37.8/DSKOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.1.00 999 127.10 2 129.1030.54/31,09
38.7/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB127.86 10 126.07 6 132.0733.51/34,08
39.2/VKUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja137.31 0 126.88 6 132.8834.32/34,87
40.9/DSFIALA Jakub 2001 2 Olomouc132.65 2 132.29 10 134.6536.09/36,66
41.8/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB133.43 4 128.96 12 137.4338.87/39,45
42. FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.131.71 6 4.00 999 137.7139.15/39,74
43.3/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB135.79 2 138.99 12 137.7939.23/39,83
44.3/VFILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa138.65 4 152.54 4 142.6544.09/44,72
45.4/ZSRAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm141.18 10 154.09 4 151.1852.62/53,41
46.5/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc141.37 10 146.41 10 151.3752.81/53,60
47.6/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor148.78 8 166.46 2 156.7858.22/59,10
48.7/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha143.33 14 131.97 104 157.3358.77/59,60
49.9/DMŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB151.96 10 138.11 158 161.9663.40/64,30
50.8/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK172.33 8 188.91 8 180.3381.77/83,00
51. LESKOVJAN Martin 1986 2 Tech.Pha131.07 52 124.53 58 182.5383.97/85,20
52.10/DMKUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn162.59 358 173.69 10 183.6985.13/86,40
53.11/DMMÍL Jakub 2003 3+ Trutnov213.89 12 189.38 10 199.38100.82/102,30
54.12/DMJANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha153.36 212 1.00 999 365.36266.80/270,70
  HARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn1.00 999 4.00 999 999.00 0
  WENDL Samuel 2003 3+ Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLLERT Jan 2005 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl