XXXIII. ročník Křivoklátského slalomu

16.06.2018  
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie, 2002, Kralupy NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy91.98 2 94.95 0 93.98 86
2.2/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina, 2003, USK Pha RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha98.62 0 104.16 2 98.624.64/4,981
3.3/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky102.65 0 99.82 0 99.825.84/6,276
4.1/ZSLOGACHEVA Taisia 2005 9 RUS Saint-Petersburg101.06 0 109.02 6 101.067.08/7,50
5.4/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha101.81 0 101.94 2 101.817.83/8,371
6.5/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy104.84 4 100.41 2 102.418.43/9,066
7.1/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha104.94 2 102.87 0 102.878.89/9,561
8.6/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK105.13 2 104.80 0 104.8010.82/11,556
9.2/VMVESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha106.47 0 124.95 0 106.4712.49/13,351
10.2/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.105.30 2 104.61 2 106.6112.63/13,446
11.7/DMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa105.07 2 114.38 8 107.0713.09/13,941
12.3/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha113.52 2 104.22 4 108.2214.24/15,236
13. NOVÁČKOVÁ Michala 1984 3+ Benátky109.39 0 112.35 2 109.3915.41/16,431
14.8/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy107.60 2 106.02 4 109.6015.62/16,626
15.4/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky111.48 0 112.74 2 111.4817.50/18,621
16.1/ZMTŮMOVÁ Veronika 2006 3+ Hubertus109.95 2 112.89 4 111.9517.97/19,116
17.9/DMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa112.93 0 110.00 2 112.0018.02/19,215
18.5/ZSSHERBINA Alisa 2004 9 RUS Saint-Petersburg138.00 2 111.79 2 113.7919.81/21,10
19. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 3 Dv.Král.120.91 0 111.83 2 113.8319.85/21,114
20.6/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha114.72 0 116.38 0 114.7220.74/22,113
21. BRABCOVÁ Alžběta 1989 So Trója124.07 0 115.54 0 115.5421.56/22,912
22.7/ZSFEDCHENKO Karina 2004 9 RUS Saint-Petersburg113.53 4 115.71 0 115.7121.73/23,10
23.8/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ USK Pha119.82 52 115.10 4 119.1025.12/26,711
24.2/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha118.39 4 120.29 4 122.3928.41/30,210
25.3/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 3+ Kralupy121.97 4 116.76 6 122.7628.78/30,69
26.9/ZSPLESHKOVA Daria 2004 9 RUS Saint-Petersburg126.78 0 127.30 8 126.7832.80/34,90
27. BAREŠOVÁ Kateřina 1991 So Trója125.67 2 137.89 2 127.6733.69/35,88
28.10/ZSPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice121.77 14 120.49 56 135.7741.79/44,57
29.4/ZMBEEROVÁ Anežka 2007 3 Roudnice134.46 4 1.00 999 138.4644.48/47,36
30.5/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy136.71 6 131.78 8 139.7845.80/48,75
31.11/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3 USK Pha151.34 2 136.64 4 140.6446.66/49,64
32.1/VŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3 Rakovník160.59 2 137.57 4 141.5747.59/50,63
33.2/VTYKALOVÁ Jana 1968 3 Klášter.152.00 2 143.50 4 147.5053.52/56,92
34.12/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3 Kralupy158.04 106 127.60 56 183.6089.62/95,41
35.13/ZSBURGEROVÁ Ester 2004 USK Pha137.09 308 173.30 106 279.30185.32/197,20
36.6/ZMHORÁKOVÁ Ela 2006 3 USK Pha133.27 158 130.75 206 291.27197.29/209,90
  KOHOUTOVÁ Lenka 1974 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUHNOVÁ Anežka 1998 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl