XXXIII. ročník Křivoklátského slalomu

17.06.2018  
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie, 2002, Kralupy NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy94.13 2 94.26 0 94.26 83
2.2/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina, 2003, USK Pha RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha96.93 0 99.57 8 96.932.67/2,878
3.1/VMVESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha99.74 0 123.07 0 99.745.48/5,873
4.2/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha100.84 0 98.55 2 100.556.29/6,768
5.3/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK104.82 52 99.15 2 101.156.89/7,363
6.4/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky99.62 2 102.11 4 101.627.36/7,858
7.5/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy103.50 6 103.56 0 103.569.30/9,953
8.1/ZSLOGACHEVA Taisia 2005 9 RUS Saint-Petersburg98.72 6 105.89 2 104.7210.46/11,10
9.2/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.104.79 0 107.41 2 104.7910.53/11,248
10.6/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy106.52 0 100.88 4 104.8810.62/11,343
11.7/DMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa106.91 6 105.15 0 105.1510.89/11,638
12.3/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha103.54 2 114.11 6 105.5411.28/12,033
13.8/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha103.78 4 103.13 4 107.1312.87/13,728
14. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 3 Dv.Král.109.61 0 107.41 2 109.4115.15/16,123
15.4/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky107.82 2 108.75 4 109.8215.56/16,518
16.1/ZMTŮMOVÁ Veronika 2006 3+ Hubertus106.86 6 106.73 4 110.7316.47/17,513
17.5/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha107.31 4 110.93 2 111.3117.05/18,112
18.6/ZSPLESHKOVA Daria 2004 9 RUS Saint-Petersburg115.59 8 110.69 2 112.6918.43/19,60
19.7/ZSFEDCHENKO Karina 2004 9 RUS Saint-Petersburg111.24 58 106.72 6 112.7218.46/19,60
20.8/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ USK Pha117.40 4 113.26 2 115.2621.00/22,311
21.2/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 3+ Kralupy112.61 6 116.37 8 118.6124.35/25,810
22.9/ZSPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice118.15 4 113.94 6 119.9425.68/27,29
23.9/DMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa107.00 50 119.63 2 121.6327.37/29,08
24.10/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3 USK Pha115.64 6 150.87 4 121.6427.38/29,07
25.3/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha116.17 50 119.33 6 125.3331.07/33,06
26.4/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy123.83 4 126.58 6 127.8333.57/35,65
27.1/VŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3 Rakovník141.45 4 126.31 2 128.3134.05/36,14
28.5/ZMBEEROVÁ Anežka 2007 3 Roudnice130.93 0 150.19 10 130.9336.67/38,93
29.11/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3 Kralupy150.43 12 134.52 14 148.5254.26/57,62
30.6/ZMHORÁKOVÁ Ela 2006 3 USK Pha139.29 10 135.46 108 149.2955.03/58,41
31.12/ZSBURGEROVÁ Ester 2004 USK Pha156.70 8 138.63 56 164.7070.44/74,70
32.13/ZSSHERBINA Alisa 2004 9 RUS Saint-Petersburg167.53 8 117.97 66 175.5381.27/86,20
  BRABCOVÁ Alžběta 1989 So Trója4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAREŠOVÁ Kateřina 1991 So Trója4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOHOUTOVÁ Lenka 1974 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TYKALOVÁ Jana 1968 3 Klášter.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUHNOVÁ Anežka 1998 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁČKOVÁ Michala 1984 3+ Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl