4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L.

24.06.2018   USD Brandýs nad Labem
ředitel: Jaroslav Volf   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc95.09 2 95.21 4 97.09 0/32
2.2/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB100.03 4 98.29 8 104.036.94/7,150/0
3.3/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc102.93 2 169.76 10 104.937.84/8,10/28
4.1/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 3+ KK Opava117.63 2 105.82 4 109.8212.73/13,10/24
5.4/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc105.83 4 102.10 8 109.8312.74/13,10/20
6.5/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB110.10 14 111.59 6 117.5920.50/21,146/0
7.6/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky116.12 14 113.86 4 117.8620.77/21,442/0
8.7/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK112.50 6 120.49 4 118.5021.41/22,138/0
9.2/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice113.73 8 114.90 4 118.9021.81/22,534/0
10.8/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.110.31 10 127.43 10 120.3123.22/23,930/0
11.9/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha121.28 4 113.06 8 121.0623.97/24,726/0
12.10/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk119.62 2 112.33 12 121.6224.53/25,30/16
13.11/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc111.23 58 117.08 6 123.0825.99/26,80/12
14.3/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha136.06 6 124.02 2 126.0228.93/29,822/0
15.4/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 3+ Kralupy117.43 10 117.29 12 127.4330.34/31,218/0
16.12/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3+ VS Desná117.61 10 128.73 56 127.6130.52/31,40/11
17.13/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn118.08 60 119.89 8 127.8930.80/31,717/0
18.5/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc122.91 6 182.95 8 128.9131.82/32,80/10
19.6/ZMFABIANOVÁ Anna 2007 2 Tzunami125.65 6 119.07 10 129.0731.98/32,90/9
20.14/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc144.72 6 123.44 6 129.4432.35/33,30/8
21.7/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 3+ Horš.Týn123.72 14 121.59 8 129.5932.50/33,516/0
22.15/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3+ Olomouc125.67 6 126.03 12 131.6734.58/35,60/7
23.16/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha130.06 12 120.92 12 132.9235.83/36,915/0
24.8/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice130.65 4 127.14 6 133.1436.05/37,114/0
25.9/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy121.65 16 136.86 2 137.6540.56/41,813/0
26.17/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha131.34 10 124.10 14 138.1041.01/42,212/0
27.18/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ USK Pha147.91 10 134.50 10 144.5047.41/48,811/0
28.19/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3+ Č.Kruml.148.86 14 140.17 10 150.1753.08/54,710/0
29.20/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3+ Olomouc265.86 20 158.62 12 170.6273.53/75,70/6
30.10/ZMVRBOVÁ Marie 2007 3+ Olomouc1.00 999 159.58 14 173.5876.49/78,80/5
31.21/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno194.07 14 168.45 6 174.4577.36/79,70/4
32.22/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor1.00 999 155.69 20 175.6978.60/81,09/0
33.11/ZMJURAJDOVÁ Simona 2007 3 VS Desná163.44 56 169.68 12 181.6884.59/87,10/3
34.23/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3 USK Pha203.67 14 242.83 66 217.67120.58/124,28/0
35.12/ZMMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc169.59 54 211.75 108 223.59126.50/130,30/2
36.13/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK141.14 158 181.67 60 241.67144.58/148,97/0
37.14/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor167.99 212 193.54 72 265.54168.45/173,56/0
38.24/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.228.54 162 219.30 112 331.30234.21/241,25/0
39.25/ZSBURGEROVÁ Ester 2004 USK Pha190.07 268 179.55 164 343.55246.46/253,84/0
40.26/ZSŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3+ KK Opava1.00 999 206.52 212 418.52321.43/331,10/1
41.27/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto208.85 254 1.00 999 462.85365.76/376,73/0
42.15/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK1.00 999 544.56 158 702.56605.47/623,62/0
  NEKOLNÁ Žofie 2006 KK Brand1.00 999 1.00 999 999.00 0/0
  HORÁKOVÁ Ela 2006 3 USK Pha1.00 999 1.00 999 999.00 0/0
Oddíl