Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle

19.06.2011   řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
r-body
1.1/ZSFIŠEROVÁ Tereza, 1998, Roudnice FIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice117.90 0 116.70 0 116.70 47
2. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň120.20 0 122.60 2 120.203.50/3,043
3.2/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň120.70 0 121.40 2 120.704.00/3,439
4.1/VLAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav122.90 0 125.30 0 122.906.20/5,335
5.1/ZMŘÍHOVÁ Eva 2000 3 USK Pha127.20 0 126.20 0 126.209.50/8,131
6.2/ZMHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc125.20 2 126.50 0 126.509.80/8,427
7.3/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc126.20 2 127.80 6 128.2011.50/9,923
8. VALÍKOVÁ Radka 1991 0 Pardub.128.00 2 128.30 0 128.3011.60/9,922
9.1/DSBURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily130.50 0 132.40 0 130.5013.80/11,821
10.1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily130.60 0 130.60 0 130.6013.90/11,920
11.2/VMŘÍHOVÁ Magda 1970 3 USK Pha131.00 0 133.30 0 131.0014.30/12,319
12.4/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.131.90 2 130.30 2 132.3015.60/13,418
13.5/ZSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 3 USK Pha131.10 2 131.10 2 133.1016.40/14,117
14.3/VMŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily132.60 2 133.40 0 133.4016.70/14,316
15.2/DSŠEBELOVÁ Tereza 1994 2 Kadaň132.90 2 134.30 0 134.3017.60/15,115
16. JASANSKÁ Jitka 1981 0 Vys.Mýto133.10 2 133.20 2 135.1018.40/15,814
17.3/ZMDUŠKOVÁ Michala 2000 0 USK Pha132.30 4 137.30 0 136.3019.60/16,813
18.6/ZSHUŇKOVÁ Nikola 1998 0 Val.Mez.137.20 2 135.30 2 137.3020.60/17,712
19.4/ZMSOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc137.80 0 141.60 2 137.8021.10/18,111
20.1/DMDRÁBKOVÁ Martina 1995 3 Kroměříž138.10 2 138.60 0 138.6021.90/18,810
20.2/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel138.90 4 138.60 0 138.6021.90/18,89
22. FUSKOVÁ Dana 1988 3 Val.Mez.140.10 0 139.50 0 139.5022.80/19,58
22.5/ZMHOLICKÁ Adéla 1999 3 Dukla B.139.30 2 139.50 0 139.5022.80/19,57
24.4/VMHABICHOVÁ Alena 1969 3 VS Tábor141.70 2 142.80 0 142.8026.10/22,46
25.6/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž145.40 50 146.10 0 146.1029.40/25,25
26.7/ZSMÍLOVÁ Terezie 1998 0 Trutnov146.70 2 148.80 0 148.7032.00/27,44
27.7/ZMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 0 Olomouc147.80 2 148.90 0 148.9032.20/27,63
28.8/ZSKAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.147.20 2 154.10 0 149.2032.50/27,82
29.3/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 3 Litovel147.90 8 145.40 4 149.4032.70/28,01
30. ČERMÁKOVÁ Jitka 1978 0 Trutnov156.20 0 152.40 2 154.4037.70/32,30
31.8/ZMŘEHÁKOVÁ Marie 2000 0 Litovel184.80 4 171.80 0 171.8055.10/47,20
32.9/ZMBAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.174.90 6 175.90 4 179.9063.20/54,20
33.10/ZMLACINOVÁ Karolína 1999 0 Semily203.20 2 184.20 6 190.2073.50/63,00
34.11/ZMJIRÁSKOVÁ Kristýna 1999 0 Štětí180.30 60 181.80 10 191.8075.10/64,40
35.12/ZMKLIKAROVÁ Veronika 1999 0 Trutnov181.40 52 205.50 6 211.5094.80/81,20
36.13/ZMLÍPOVÁ Klára 1999 0 Štětí223.30 54 0.00 0 277.30160.60/137,60
Oddíl