Slalom v Kadani + Český pohár předžáků

08.07.2018  
ředitel: Lucie Černá   vrchní rozhodčí: Günter Totzauer
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV90.90 0 91.60 0 90.90 61
1. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor90.30 2 90.90 0 90.90 57
3.2/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha92.70 2 91.00 2 93.002.10/2,353
4. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy95.40 0 93.30 0 93.302.40/2,649
5.1/ZMTŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus96.00 8 95.20 0 95.204.30/4,745
6.1/DMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa95.10 4 96.40 2 98.407.50/8,341
7.2/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Kralupy99.00 0 98.70 0 98.707.80/8,637
7.1/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor99.90 2 98.70 0 98.707.80/8,633
9.2/ZSBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3+ Č.Lípa100.30 0 98.90 0 98.908.00/8,829
10.3/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ USK Pha99.70 0 100.40 2 99.708.80/9,725
11.3/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice101.80 2 98.80 2 100.809.90/10,924
12.4/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha97.60 4 97.70 4 101.6010.70/11,823
13.4/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha101.80 0 108.10 0 101.8010.90/12,022
14.5/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn102.90 2 101.10 2 103.1012.20/13,421
15.3/VMČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň107.20 0 104.40 0 104.4013.50/14,920
16.1/DSBROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz159.20 4 106.00 0 106.0015.10/16,619
17.5/ZSPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice106.50 58 108.40 0 108.4017.50/19,318
18.6/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy104.70 4 108.80 6 108.7017.80/19,617
19.4/VMBORSKÁ Alena 1976 3+ Boh.Pha110.50 0 110.30 2 110.5019.60/21,616
20.6/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3 Kralupy113.10 2 109.30 2 111.3020.40/22,415
21.7/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3+ Loko Plz111.50 6 107.50 4 111.5020.60/22,714
21.8/ZSSAIFRTOVÁ Magdalena 2005 3+ Roudnice107.50 4 129.10 0 111.5020.60/22,713
23.2/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 3+ Loko Plz109.10 4 112.80 2 113.1022.20/24,412
24.7/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor122.70 4 110.90 4 114.9024.00/26,411
25.8/ZMBEEROVÁ Anežka 2007 3 Roudnice112.60 4 115.00 0 115.0024.10/26,510
26.1/PZRIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor120.60 8 117.90 0 117.9027.00/29,70
27.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 3 Klášter.123.20 0 122.50 0 122.5031.60/34,89
28.3/DMTURČINOVÁ Anna 2002 3 Hubertus134.60 56 121.00 2 123.0032.10/35,38
29.2/PZPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec152.00 52 124.30 0 124.3033.40/36,70
30.4/DMDANEKOVÁ Jana 2002 3 Hubertus119.80 104 121.00 4 125.0034.10/37,57
31.3/PZSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand138.60 0 125.10 0 125.1034.20/37,60
32.4/PZJIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha126.70 0 143.50 0 126.7035.80/39,40
33. PAJMOVÁ Jana 1984 3+ Kadaň129.40 60 129.80 2 131.8040.90/45,06
34.9/ZMŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky151.90 8 133.00 2 135.0044.10/48,55
35.10/ZMSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3 Kralupy158.40 6 135.00 4 139.0048.10/52,94
36.11/ZMCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy140.80 6 143.00 0 143.0052.10/57,33
37.12/ZMKYLBERGEROVÁ Iva 2007 Ot.Strak146.70 2 143.40 2 145.4054.50/60,02
38.13/ZMSAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy138.30 52 144.70 6 150.7059.80/65,81
39.5/PZŠEBELOVÁ Markéta 2008 Kralupy149.70 8 171.00 0 157.7066.80/73,50
40.6/PZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy166.00 6 173.70 0 172.0081.10/89,20
41.5/VMNOVÁKOVÁ Marcela 1974 VS Tábor205.20 10 178.20 12 190.2099.30/109,20
42.7/PZŠEBELOVÁ Jana 2009 Kralupy177.00 62 1.00 999 239.00148.10/162,90
Oddíl