5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23

19.05.2018  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SLANINA Vladimír 1994 L.Žatec00:45,63 00:45,43 33:49,43 75/34/0
2. ROLENC Ondřej 1991 3 Pardub.00:47,53 00:46,87 33:49,870.44/0,068/28/0
3.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 2 Č.Kruml.00:47,59 00:46,97 33:49,970.54/0,062/22/0
4. HALEŠ Antonín 1992 Č.Kruml.00:47,13 00:47,54 33:49,540.11/0,057/16/0
5.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.00:47,08 00:48,26 33:49,26 53/10/0
6.1/U23KRISTEK Václav 1996 3+ Olomouc00:47,62 00:48,28 33:49,28 49/0/33
7.1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc00:48,64 00:48,44 33:49,440.01/0,046/0/27
8.2/U23ŠMOLDAS Michal 1998 3+ Litovel00:48,56 00:50,62 33:49,620.19/0,043/0/21
9. RYGEL Marek 1989 KK Brno00:49,06 00:48,60 2029..6 40/0/15
10. ŠVADLENA Václav 1985 3 Č.Kruml.00:50,53 00:48,63 33:49,630.20/0,037/9/0
11.3/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.00:49,07 00:49,27 33:49,27 35/8/0
12.4/U23RUFFER Matěj 1999 Pardub.00:49,87 00:50,51 33:49,510.08/0,033/7/0
13. SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto00:50,15 00:50,08 33:49,08 31/6/0
14. JELÍNEK Šimon 1994 Boh.Pha00:51,83 00:50,11 33:49,11 29/5/0
15. NOVÁK Martin 1991 Č.Kruml.00:50,86 16:39,00 33:49,990.56/0,027/4/0
16.2/DMKLÍMA Vojtěch 2002 3+ Č.Kruml.00:50,93 00:53,75 33:49,750.32/0,025/3/0
17.5/U23ŠOTOLA Karel 1997 Litovel00:54,78 00:51,12 33:49,12 23/0/9
18.3/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc00:53,13 00:53,04 33:49,04 21/0/8
19.1/DSURBAN Daniel 2001 2+ Šumperk00:54,91 00:53,65 33:49,650.22/0,019/0/7
20.1/VSHOŘÍNEK Jaroslav 1963 3+ Litovel00:55,54 00:53,71 33:49,710.28/0,017/0/6
21.1/ZSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov00:54,78 01:08,99 33:49,990.56/0,015/2/0
22.2/DSHENDRYCH Tomáš 2000 Val.Mez.00:54,97 01:05,15 33:49,15 14/0/5
23.4/DMMAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.00:56,65 00:55,55 33:49,550.12/0,013/1/0
24.3/DSNACHTIGAL Richard 2000 Val.Mez.00:59,27 00:57,14 33:49,14 12/0/4
25.2/ZSRAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm01:19,18 00:58,56 33:50,561.13/0,111/0/3
26.3/ZSSALAJ František 2004 Litovel00:58,93 00:59,57 33:50,571.15/0,110/0/2
27.2/VREŽŇÁK Ladislav 1966 KK Brno01:01,28 01:00,87 33:50,871.44/0,19/0/1
28.4/ZSVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.01:02,54 01:02,33 33:50,330.90/0,08/0/0
29.5/ZSPAPULA Jan 2005 3 Litovel16:39,00 01:03,96 33:50,961.53/0,17/0/0
30.5/DMFENCL Jáchym 2003 3 Pardub.01:05,61 01:06,81 33:50,811.38/0,16/0/0
31.6/DMŠMAKAL Petr 2003 Litovel01:08,87 01:10,19 33:50,190.76/0,05/0/0
32.6/ZSGEPRT David 2005 Litovel01:10,55 16:39,00 33:50,991.56/0,14/0/0
33.7/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc16:39,00 01:16,05 33:50,050.62/0,03/0/0
34.8/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.01:57,28 01:27,56 33:50,561.14/0,12/0/0
35.9/ZSVODÁK Norbert 2004 Litovel01:34,67 16:39,00 33:50,991.56/0,11/0/0
36. VITOUL Tomáš 2003 Litovel16:39,00 16:39,00 33:50,991.56/0,10/0/0
37. NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc16:39,00 16:39,00 33:50,991.56/0,10/0/0
38. SMILEK Jiří 2003 Val.Mez.16:39,00 16:39,00 33:50,991.56/0,10/0/0
39. ŠILAR Jakub 1987 Vys.Mýto16:39,00 16:39,00 33:50,991.56/0,10/0/0
40. PAVLÍK Radek 1992 VSDK16:39,00 16:39,00 33:50,991.56/0,10/0/0
Oddíl