5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23

19.05.2018  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. FRANČEŠKIN Maks 92 9 SLO00:44,59 00:43,67 34:07,67 0/0/0
2.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Boh.Pha00:45,10 00:43,78 34:07,780.11/0,075/91/0
3.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 2+ Boh.Pha00:44,04 00:44,00 34:07,44 68/85/0
4. SLEPICA Karel 1988 Olomouc00:43,96 00:44,23 34:07,23 62/0/103
5. HÁLA Richard 1992 Olomouc00:43,81 00:44,28 34:08,280.62/0,057/0/97
6. HRIC Filip 1993 Olomouc00:45,14 00:44,77 34:08,771.10/0,153/0/91
7.2/U23ZIERIS Matyáš 1995 Boh.Pha00:44,96 00:45,35 34:08,350.68/0,049/79/0
8.1/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno00:46,49 00:45,93 34:08,931.26/0,146/0/85
9. SATKE Adam 1994 2 KK Brno00:44,68 00:46,09 34:08,090.42/0,043/0/79
10.2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3+ Trutnov00:46,38 00:46,57 34:08,570.91/0,040/73/0
11. SMOLKA Ondřej 1994 Boh.Pha00:46,60 00:48,04 34:08,040.37/0,037/67/0
12. KREJZA Filip 1989 Vys.Mýto00:48,49 00:46,64 34:08,640.97/0,035/61/0
13.1/VMMAREK Aleš 1978 Trutnov00:46,75 00:47,87 34:09,872.20/0,133/55/0
14.3/U23KYZLÍK Milan 1999 Roudnice00:47,43 00:46,80 2049..8 31/49/0
15.4/U23NACHTIGAL Jiří 1997 Chomutov00:51,23 00:46,88 34:09,882.21/0,129/43/0
16.2/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha00:49,49 00:47,22 34:09,221.55/0,127/37/0
17.3/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí00:47,54 00:57,24 34:09,241.57/0,125/0/73
18.3/DSŠVAGR Rostislav 2000 3+ Týniště00:47,62 00:48,66 34:09,661.99/0,123/31/0
19.5/U23NEUBERT Adam 1997 3 Olomouc00:47,64 00:49,48 34:09,481.81/0,121/0/67
20.6/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí00:47,81 00:47,84 34:09,842.17/0,119/0/61
21.4/DMHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc00:48,86 00:47,86 34:10,863.19/0,217/0/55
22.7/U23KRČ Ladislav 1999 Dukla B.00:48,03 00:49,08 34:10,082.41/0,115/25/0
23.5/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz00:50,85 00:48,40 2050..4 14/19/0
24.2/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz00:48,70 00:48,65 34:10,652.98/0,113/18/0
25.8/U23JELÍNEK Filip 1996 Boh.Pha00:48,89 01:10,17 34:10,172.50/0,112/17/0
26.4/DSVENIGER Jan 2000 3+ Vys.Mýto00:49,50 00:51,71 34:10,713.04/0,111/16/0
27.3/VMPOLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK00:49,69 00:49,60 2050..6 10/15/0
28. MARTINKA Antonín 1993 3 Kroměříž00:49,75 00:50,77 34:11,774.10/0,29/0/49
29.1/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc00:49,77 00:54,69 34:11,694.02/0,28/0/43
30.6/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3+ Olomouc00:53,37 00:49,94 34:11,944.27/0,27/0/37
31.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc00:53,36 00:50,50 2051..5 6/0/31
32.7/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno00:50,60 00:51,33 34:11,333.66/0,25/0/25
33.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz00:53,17 00:50,75 34:11,754.08/0,24/14/0
34.5/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc00:53,92 00:51,27 34:11,273.60/0,23/0/19
35.8/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily00:52,67 00:51,57 34:12,574.91/0,22/13/0
36.6/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno00:53,39 00:51,75 34:12,755.08/0,21/0/13
37.9/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc00:51,77 00:52,65 34:12,654.98/0,20/0/12
38.2/ZSHEZINA Jiří 2004 2 Roudnice01:05,10 00:51,85 34:12,855.18/0,30/12/0
39.1/VSHRABEC Bohumil 1960 3+ Kroměříž00:53,24 00:51,86 34:12,865.19/0,30/0/11
40.7/DSPLACHÝ Vojtěch 2001 3+ Kroměříž00:52,02 01:11,88 34:12,885.21/0,30/0/10
41.3/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor00:52,04 00:53,85 34:12,855.18/0,30/11/0
42.10/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc00:52,08 00:54,02 34:13,025.35/0,30/0/9
43.8/DSONDŘICH Václav 2001 3+ Č.Kruml.01:02,95 00:52,44 34:13,445.77/0,30/10/0
44.11/DMNOVÁK Filip 2002 3+ Boh.Pha00:52,56 00:52,61 34:13,615.94/0,30/9/0
45.9/DSWALTER David 2001 3+ Šumperk00:53,02 00:54,49 34:13,495.82/0,30/0/8
46. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž00:53,09 00:55,02 34:13,025.35/0,30/0/7
47.4/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand00:53,39 00:54,44 34:13,445.77/0,30/8/0
48. CINKO Radek 1993 3 Pardub.00:55,50 00:59,42 34:13,425.75/0,30/7/0
49.5/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc01:02,64 00:56,15 34:14,156.48/0,30/0/6
50.6/ZSŠOTEK Adam 2005 3+ Olomouc00:59,09 00:56,50 2054..5 0/0/5
51.3/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand00:56,81 00:56,80 2054..8 0/6/0
52.9/U23KONEČNÝ Daniel 1997 Kroměříž01:00,94 00:57,16 34:14,166.49/0,30/0/4
53.7/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 3+ Boh.Pha01:00,03 00:57,60 2054..6 0/5/0
54.8/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov00:57,71 00:59,78 34:14,787.11/0,30/4/0
55.9/ZSMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc00:58,16 00:59,10 2055..1 0/0/3
56.10/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 2 Kroměříž01:02,21 00:59,39 34:15,397.72/0,40/0/2
56.11/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 3+ Olomouc01:19,48 00:59,39 34:15,397.72/0,40/0/1
58.4/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa00:59,76 00:59,53 34:15,537.86/0,40/3/0
59.10/DSOLŠÁK Matyáš 2001 3+ Č.Kruml.01:07,43 00:59,97 34:15,978.30/0,40/2/0
60.12/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3 Pardub.01:00,05 01:03,33 34:15,337.66/0,40/1/0
61.13/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.01:08,85 01:00,46 34:15,467.79/0,40/0/0
62.1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.01:21,61 01:01,36 34:16,368.69/0,40/0/0
63.12/DMSKALICKÝ Aleš 2002 3 Pardub.01:01,77 01:13,03 34:16,038.36/0,40/0/0
64.14/ZSURBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc01:13,26 01:02,98 34:16,989.31/0,50/0/0
65.10/DSNEDVĚD Matěj 2001 Boh.Pha01:11,28 01:03,61 34:16,618.94/0,40/0/0
66.15/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto01:04,90 01:06,56 34:16,568.89/0,40/0/0
67.16/ZSDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno01:08,41 01:09,09 34:16,098.42/0,40/0/0
68. VRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice16:39,00 01:11,55 34:17,559.88/0,50/0/0
Oddíl