MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd

16.06.2018  
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel13:03,20 138
2.2/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.13:05,352.15/0,3130
3.3/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno13:26,3823.18/3,0122
4.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc13:49,2346.03/5,9114
5.2/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha13:57,6554.45/7,0106
6.1/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.14:02,4059.20/7,698
7.3/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav14:25,2282.02/10,590
8.4/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor14:30,9787.77/11,286
9.4/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno14:36,8393.63/12,082
10.5/DSVAŇKOVÁ Michaela 2000 2 Litovel14:55,15111.95/14,378
11.6/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno14:57,63114.43/14,674
12.5/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc15:01,93118.73/15,270
13.6/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí15:07,99124.79/15,966
14.7/DSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel15:10,27127.07/16,262
15.8/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Olomouc15:18,46135.26/17,358
16.2/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc15:18,51135.31/17,354
17.3/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc15:31,49148.29/18,950
18.7/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.15:33,05149.85/19,146
19.8/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava15:34,69151.49/19,342
20.4/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3 Loko Plz15:42,38159.18/20,338
21.9/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 3 Loko Plz16:10,97187.77/24,034
22.5/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK16:14,71191.51/24,530
23.10/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav16:22,25199.05/25,426
24.6/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 2 Šumperk16:22,30199.10/25,422
25.7/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc16:23,83200.63/25,618
26.11/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc16:26,16202.96/25,914
27.8/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc16:34,87211.67/27,013
28.9/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto16:37,76214.56/27,412
29.10/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc16:46,65223.45/28,511
30.11/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 2 Olomouc17:06,81243.61/31,110
31.12/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.17:15,03251.83/32,29
32.13/ZSVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK17:27,02263.82/33,78
33.14/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno17:27,44264.24/33,77
34.12/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc17:48,22285.02/36,46
35.15/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc17:52,56289.37/36,95
36.16/ZSKUSKEVYCH Anastasia 2004 VSDK18:01,69298.49/38,14
37.1/ZMVRBOVÁ Marie 2007 Olomouc18:12,62309.42/39,53
38.13/DMPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.18:41,56338.36/43,22
39.2/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc18:52,42349.22/44,61
40.3/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc19:28,84385.64/49,20
41.4/ZMMILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha19:45,27402.07/51,30
42.5/ZMMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc19:49,16405.96/51,80
43.6/ZMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 Č.Kruml.21:07,22484.02/61,80
  STŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDKDNS 0
  ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub.DNS 0
  MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK OpavaDNS 0
Oddíl