Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka

18.08.2018  
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. DAILLE Etienne 1989 9 CKC Vallée de l Ain86.34 0 88.49 0 86.34 0
2. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.86.77 0 86.88 0 86.770.43/0,5340
3.1/DSŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky94.39 0 99.45 0 94.398.05/9,3328
4. DODANE Benjamin 1998 9 Villers le lac97.64 0 96.93 2 97.6411.30/13,10
5. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky95.78 2 97.33 2 97.7811.44/13,2322
6.1/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB102.19 0 98.73 0 98.7312.39/14,4316
7.1/DMPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.100.06 2 97.91 2 99.9113.57/15,7310
8.1/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky100.12 0 99.37 6 100.1213.78/16,0304
9. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy100.28 0 98.57 4 100.2813.94/16,1298
10.2/DSVAVRLA Adam 2000 2 KK Opava100.55 0 116.51 104 100.5514.21/16,5292
11.3/DSHUET Lubin 2001 9 Bretagne100.65 0 104.93 0 100.6514.31/16,60
12.2/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy99.22 4 100.88 0 100.8814.54/16,8288
13.2/DMHELLO Joris 2002 9 Bretagne101.35 0 95.90 54 101.3515.01/17,40
14.1/ZSHEBORT Samuel 2004 9 KDV Slávia UK Bratislava97.68 52 99.98 2 101.9815.64/18,10
15.3/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky96.62 58 100.02 2 102.0215.68/18,2280
16.4/DMDUBOIS Martin 2002 9 Bretagne102.18 0 108.21 6 102.1815.84/18,30
17. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa103.26 0 102.35 0 102.3516.01/18,5274
18.2/ZSCASTRYCK Titouan 2004 9 Bretagne102.79 0 104.62 6 102.7916.45/19,10
19.5/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB102.58 6 102.82 0 102.8216.48/19,1268
20.3/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec104.43 0 103.31 0 103.3116.97/19,7262
21.4/DSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice101.56 2 109.58 60 103.5617.22/19,9256
22.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy106.49 0 101.94 2 103.9417.60/20,4250
23. PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa103.96 0 107.23 56 103.9617.62/20,4244
24.6/DMDEBLIQUY Mewen 2003 9 Bretagne102.01 2 105.95 0 104.0117.67/20,50
25.7/DMDUBOIS Clement 2002 9 Bretagne102.39 2 113.75 4 104.3918.05/20,90
26.3/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.119.02 6 102.59 2 104.5918.25/21,1238
27. ZAEPFEL Yann 1999 9 Villers le lac102.85 2 102.92 12 104.8518.51/21,40
28.4/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy105.07 0 105.18 0 105.0718.73/21,7232
29.4/ZSKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.114.05 4 105.15 0 105.1518.81/21,8226
30.5/ZSBÍZEK Marek 2005 2 KK Brand108.29 0 105.54 0 105.5419.20/22,2220
31.5/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB106.05 0 104.90 4 106.0519.71/22,8214
32.8/DMFRENCL Josef 2002 2 USK Pha104.31 2 104.96 52 106.3119.97/23,1208
33.9/DMKUBINEC Filip 2002 9 KDV Slávia UK Bratislava107.67 2 105.01 2 107.0120.67/23,90
34.6/VMJANČAR Filip 1976 2 Kotva B.107.65 0 105.45 6 107.6521.31/24,7202
35.6/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.117.25 2 106.35 2 108.3522.01/25,5196
36.2/VSELEZNEV Mikhail 1967 9 DK Kayak Moscow109.21 6 105.29 4 109.2922.95/26,60
37.7/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy105.77 4 105.16 8 109.7723.43/27,1190
38.10/DMBAKO David 2002 9 KDV Slávia UK Bratislava107.45 4 107.14 6 111.4525.11/29,10
39.8/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice111.60 0 109.45 52 111.6025.26/29,3184
40.2/U23VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy110.42 2 111.61 0 111.6125.27/29,3178
41.11/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky112.35 4 106.04 6 112.0425.70/29,8172
42. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa109.97 4 106.23 6 112.2325.89/30,0166
43.5/DSSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec108.51 4 109.20 6 112.5126.17/30,3160
44.12/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky110.60 2 108.62 102 112.6026.26/30,4154
45.6/DSŠANDA Petr 2000 2 Vlašim110.72 2 111.01 2 112.7226.38/30,6148
46.7/VMZIFČÁK Štefan 1977 3+ SKVS ČB121.84 12 108.81 4 112.8126.47/30,7142
47. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy108.92 4 123.82 6 112.9226.58/30,8136
48.13/DMTALIGA Lukáš 2003 9 KDV Slávia UK Bratislava109.03 4 114.41 2 113.0326.69/30,90
49.7/DSMIZZI Julien 2001 9 Bretagne110.74 6 113.32 0 113.3226.98/31,20
50.9/ZSGORVO Noe 2004 9 Bretagne112.79 6 111.53 2 113.5327.19/31,50
51. JOLY Loic 1995 9 Villers le lac111.62 2 116.45 8 113.6227.28/31,60
52.14/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn109.94 4 110.72 4 113.9427.60/32,0130
53.8/DSHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha112.34 2 113.40 4 114.3428.00/32,4124
54.10/ZSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha111.49 4 141.37 4 115.4929.15/33,8118
55.3/VROMASHKIN Dmitry 1968 9 DK Kayak Moscow116.15 0 114.89 10 116.1529.81/34,50
56.15/DMPOSTUWKA Patrik 2003 2 Tzunami112.93 4 117.00 14 116.9330.59/35,4112
57.8/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy114.58 4 114.48 6 118.5832.24/37,3106
58.11/ZSTSVETKOV Nikita 2004 9 ww kids116.72 2 124.93 6 118.7232.38/37,50
59.12/ZSTURNER Karel 2004 2 Sušice121.87 108 114.97 4 118.9732.63/37,8100
60.4/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy113.27 6 116.94 6 119.2732.93/38,194
61.9/DSŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.117.93 2 119.87 8 119.9333.59/38,988
62.9/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 3+ Tech.Pha118.62 12 116.21 4 120.2133.87/39,282
63.13/ZSCHOCHOLA Ondřej 2004 3+ Kralupy114.64 110 116.35 6 122.3536.01/41,776
64.1/ZMDEBLIQUY Elouan 2006 9 Bretagne129.85 0 120.65 2 122.6536.31/42,10
65.16/DMONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha130.10 52 120.00 4 124.0037.66/43,670
66.17/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.116.71 8 130.63 58 124.7138.37/44,464
67.18/DMDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha119.95 54 121.02 4 125.0238.68/44,858
68.19/DMPUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB124.17 10 118.08 8 126.0839.74/46,052
69.10/VMHRON Robin 1979 2 Kralupy122.63 4 118.83 10 126.6340.29/46,746
70.20/DMLAZAREV Viktor 2003 9 ww kids127.57 56 120.13 8 128.1341.79/48,40
71.14/ZSPECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha139.47 8 125.09 4 129.0942.75/49,540
72.15/ZSZACH Radovan 2005 2 KK Brand141.45 4 123.53 6 129.5343.19/50,034
73.21/DMMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak122.84 56 123.65 6 129.6543.31/50,228
74.2/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice123.97 6 127.01 4 129.9743.63/50,522
75.16/ZSKOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB147.19 2 132.48 0 132.4846.14/53,416
76.11/VMBENEŠ Petr 1975 2 Heletag132.85 54 122.26 12 134.2647.92/55,515
77.17/ZSONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha122.60 104 128.90 6 134.9048.56/56,214
78.22/DMJUDA Mikuláš 2003 2 Benátky128.48 8 127.93 58 136.4850.14/58,113
79.3/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice133.64 4 159.66 10 137.6451.30/59,412
80.4/ZMČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha131.06 8 112.15 204 139.0652.72/61,111
81.18/ZSKÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand136.16 10 136.12 4 140.1253.78/62,310
82.19/ZSPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand128.99 12 141.39 4 140.9954.65/63,39
83.20/ZSPETR Lukáš 2004 3 KK Brand136.67 54 138.21 6 144.2157.87/67,08
84.5/ZMHAUCK Marek 2007 3 KVS HK137.90 12 148.33 56 149.9063.56/73,67
85.21/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy162.78 10 151.28 6 157.2870.94/82,26
86.1/VSHILGERT Luboš 1960 2 Dukla B.116.63 62 109.90 58 167.9081.56/94,55
87.22/ZSMIKHAYLOV Vladislav 2004 9 ww kids181.78 16 213.33 212 197.78111.44/129,10
88.6/ZMVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand142.67 108 192.22 8 200.22113.88/131,94
89.5/VGROTOV Alex 1975 9 DK Kayak Moscow157.45 60 144.78 62 206.78120.44/139,50
90.7/ZMŠUSTR Vojtěch 2006 3 Kralupy202.63 60 161.14 110 262.63176.29/204,23
91.23/ZSSEDLAŘÍK Adam 2005 3 Kralupy143.67 158 1.00 999 301.67215.33/249,42
92.8/ZMPETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec148.44 308 200.58 110 310.58224.24/259,71
93.24/ZSVOLNOV Maksim 2005 9 ww kids189.10 158 153.72 252 347.10260.76/302,00
  KNĚZŮ Vojtěch 1977 Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BROKEŠ Marek 2003 3+ Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LOUN Matěj 2004 3 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  URBAN Michal 2004 2 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROUČA Jaroslav 1970 3 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROUČA Samuel 2002 2 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 2 Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAVRÁNEK Jakub 2002 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  THOMPSON Angus 1999 9 AUS4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUTCHER Finn 1995 9 NZL4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MASLAŇÁK Tomáš 1990 2+ Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DANGEN Jack 1998 9 NZL4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DAWSON Mike 1986 9 NZL4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl