5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23

25.08.2018  
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.104.97 0 105.70 0 105.70 75
2. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha104.76 4 104.39 2 106.390.69/0,768
3.1/DMKREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.109.57 2 105.15 2 107.151.45/1,462
4. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha109.14 2 108.31 0 108.312.61/2,557
5. TUNKA Ondřej 1990 MT USK Pha106.48 6 104.59 4 108.592.89/2,753
6. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha108.44 2 102.81 6 108.813.11/2,949
7.1/DSZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice106.98 2 108.21 2 110.214.51/4,346
8.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus108.93 0 110.02 2 112.026.32/6,043
9. HRADILEK Vavřinec 1987 1 USK Pha106.93 0 107.16 8 115.169.46/8,940
10. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha106.12 0 101.94 52 153.9448.24/45,637
11.1/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha111.42 2 107.72 4 111.726.02/5,735
12.2/U23MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.109.22 54 112.93 0 112.937.23/6,833
13.2/DSBÁRTA Jan 2000 1 USK Pha115.22 2 109.00 4 113.007.30/6,931
14.3/DSPOHANKA Vít 2000 2+ Klatovy111.94 2 112.98 4 113.948.24/7,829
15.2/VMBÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha113.35 2 117.89 4 115.359.65/9,127
16. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky115.65 0 115.88 0 115.659.95/9,425
17. DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc115.27 4 113.73 4 117.7312.03/11,423
18.4/DSZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha111.78 6 120.24 108 117.7812.08/11,421
19.3/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Boh.Pha127.29 8 115.87 2 117.8712.17/11,519
20.4/U23PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha114.08 4 108.19 154 118.0812.38/11,717
21. VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha116.56 102 112.08 8 120.0814.38/13,615
22.5/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc116.61 4 117.84 108 120.6114.91/14,114
23.6/DSŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky118.95 2 120.25 4 120.9515.25/14,413
24.5/U23KOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha116.42 10 116.98 4 120.9815.28/14,512
25.6/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí119.30 8 115.58 6 121.5815.88/15,011
26. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha120.13 2 114.06 8 122.0616.36/15,510
27.2/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk122.89 10 116.34 6 122.3416.64/15,79
28.7/U23ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha117.32 6 114.45 54 123.3217.62/16,78
29. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava124.18 4 116.72 8 124.7219.02/18,07
30.3/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc121.22 4 129.42 4 125.2219.52/18,56
31.8/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky119.60 8 125.47 0 125.4719.77/18,75
32.7/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz121.85 6 129.15 208 127.8522.15/21,04
33.1/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava125.29 10 122.64 212 135.2929.59/28,03
34.4/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc145.76 54 138.79 6 144.7939.09/37,02
35. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.115.94 152 103.87 54 157.8752.17/49,41
36. BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.124.63 104 128.85 54 182.8577.15/73,00
37.5/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky124.84 60 128.14 114 184.8479.14/74,90
38.6/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno122.24 160 154.21 102 256.21150.51/142,40
Oddíl