6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně

26.08.2018  
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.121.16 2 112.43 0 112.43 75
2. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha115.03 6 114.99 0 114.992.56/2,368
3. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha121.54 4 114.75 2 116.754.32/3,862
4.1/U23HILGERTOVÁ Amálie 1997 MT USK Pha122.46 2 119.16 0 119.166.73/6,057
5.1/DSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice121.07 6 121.95 4 125.9513.52/12,053
6.2/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.125.86 0 130.01 0 130.0117.58/15,649
7. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.121.59 4 132.76 2 134.7622.33/19,946
8.2/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno124.07 6 131.03 4 135.0322.60/20,143
9.3/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn127.51 0 141.84 50 191.8479.41/70,640
10.4/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha126.57 0 131.88 104 235.88123.45/109,837
11.1/DMBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ Dukla B.131.58 2 124.50 2 126.5014.07/12,535
12.2/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc133.80 0 126.09 2 128.0915.66/13,933
13.3/DMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec126.14 4 125.16 50 130.1417.71/15,831
14.3/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Dukla B.126.35 4 4.00 999 130.3517.92/15,929
15.4/DMNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy128.62 4 126.37 4 130.3717.94/16,027
16.4/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha133.73 4 129.48 2 131.4819.05/16,925
17.5/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava130.95 2 139.82 54 132.9520.52/18,323
18.5/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy133.20 0 135.54 0 133.2020.77/18,521
19.6/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.132.98 2 131.10 6 134.9822.55/20,119
20.5/DSDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha128.93 52 131.52 6 137.5225.09/22,317
21.6/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 USK Pha137.46 60 133.84 4 137.8425.41/22,615
22.1/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc136.15 2 138.94 6 138.1525.72/22,914
23.7/DMBERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha139.83 4 145.26 4 143.8331.40/27,913
24.6/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor151.71 4 145.43 4 149.4337.00/32,912
25.8/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc152.54 8 141.09 10 151.0938.66/34,411
26. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice151.92 2 144.33 156 153.9241.49/36,910
27.9/DMCAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.154.09 4 141.45 58 158.0945.66/40,69
28.10/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha163.06 2 4.00 999 165.0652.63/46,88
29.7/U23GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT USK Pha121.27 50 4.00 999 171.2758.84/52,37
30.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV144.54 106 152.17 52 204.1791.74/81,66
31.8/U23MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Dukla B.4.00 999 4.00 999 1003.00 0
Oddíl