8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál

19.08.2018  
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec00:00,00 00:00,00 00:48,70 75/159/0
2.1/U23KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:49,731.03/2,168/0/96
3.2/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel00:00,00 00:00,00 00:49,731.03/2,162/0/84
4. CADET Guillaume   9 France00:00,00 00:00,00 00:49,650.95/2,00/0/0
5.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:50,431.73/3,657/147/0
6. RYGEL Marek 1989 1 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:49,941.24/2,553/0/72
7. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.00:00,00 00:00,00 00:49,791.09/2,249/135/0
8. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:51,662.96/6,146/123/0
9. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:50,641.94/4,043/111/0
10. FERRION Charles   9 France00:00,00 00:00,00 00:52,053.35/6,90/0/0
11. PASSERNIG Louis   9 France00:00,00 00:00,00 00:53,194.49/9,20/0/0
12.3/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:53,684.98/10,240/99/0
13.1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:52,593.89/8,037/0/60
13. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 00:52,593.89/8,035/87/0
15.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:52,623.92/8,033/75/0
16.2/DMKLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:54,065.36/11,031/63/0
17.4/U23ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel00:00,00 00:00,00 00:54,255.55/11,429/0/48
18.5/U23RUFFER Matěj 1999 1 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:56,057.35/15,127/51/0
19.2/VMPISCHEK Jan 1977 1 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:54,685.98/12,325/39/0
20.1/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm00:00,00 00:00,00 00:57,318.61/17,723/0/42
21.1/VSHOŘÍNEK Jaroslav 1963 2 Litovel00:00,00 00:00,00 00:55,256.55/13,421/0/36
22.3/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:55,466.76/13,919/0/30
23.2/ZSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov00:00,00 00:00,00 00:57,158.45/17,417/27/0
24. PAVLÍK Radek 1992 3 VSDK00:00,00 00:00,00 00:57,879.17/18,815/0/24
25. OŠTRBENK Maj 2002 9 Slovenia00:00,00 00:00,00 00:58,079.37/19,20/0/0
26. ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 00:59,1910.49/21,514/15/0
27. HELLE Maxime   9 France00:00,00 00:00,00 00:59,2210.52/21,60/0/0
28.3/ZSSALAJ František 2004 2 Litovel00:00,00 00:00,00 00:59,5110.81/22,213/0/18
29.2/VREŽŇÁK Ladislav 1966 2 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:02,1313.43/27,612/0/12
30.1/DSHENDRYCH Tomáš 2000 2 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 01:37,5648.87/100,311/0/6
31.4/DMŠMAKAL Petr 2003 3 Litovel00:00,00 00:00,00 01:20,9232.22/66,210/0/5
32.4/ZSPAPULA Jan 2005 3 Litovel00:00,00 00:00,00 01:05,8117.11/35,19/0/4
33.5/DMULITZKA Oliver 2002 KK Opava00:00,00 00:00,00 01:05,8917.19/35,38/0/3
34.5/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.00:00,00 00:00,00 01:09,9521.25/43,67/9/0
35.6/ZSGEPRT David 2005 3 Litovel00:00,00 00:00,00 01:07,1918.49/38,06/0/2
36.7/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:11,3322.63/46,55/0/1
37.1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.00:00,00 00:00,00 01:30,2341.53/85,34/3/0
38.8/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.00:00,00 00:00,00 01:08,7420.04/41,13/2/0
39.9/ZSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel00:00,00 00:00,00 01:11,4022.70/46,62/0/0
40. TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 01:19,1530.45/62,51/1/0
  SAVIČ Sara   9 SRB00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0
  NACHTIGAL Richard 2000 3 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0
Oddíl