ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L.

22.08.2018  
ředitel: Ondřej Zajíc   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
3.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha00:45,28 -
4.2/U18MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno00:44,98 -
5.2/U23LAGUETTE LOUIS 1997 9 FRA00:44,83 -
5.3/U23LERICHE CYPRIEN 1998 9 FRA00:43,35 -
7. SATKE Adam 1994 1 KK Brno00:45,11 -
8. SLEPICA Karel 1988 2 Olomouc00:44,52 -
9. FRANČEŠKIN MAKS 1992 9 SLO00:45,06 -
10.3/U18KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov00:47,952.67/5,9-
11. FAGET MARCEAU 1993 9 FRA/MARSAC00:47,762.48/5,5-
12.4/U18HELY BRUNO 2000 9 FRA00:46,210.93/2,1-
13.4/U23CARREAUD ANTOINE 1996 9 FRA/STRASBOURG00:47,692.41/5,3-
14. HRIC Filip 1993 MT Olomouc00:45,600.32/0,7-
16. SPASIK LJUBOMIR 1987 9 MCD00:46,341.06/2,3-
17.5/U18ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha00:45,06 -
18.6/U18IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí00:46,120.84/1,9-
19.7/U18BARONE LUCAS 2000 9 FRA00:45,410.13/0,3-
20.6/U23CAILLARD CLEMENT 1999 9 FRA00:48,733.45/7,6-
21.1/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov00:50,355.07/11,2-
22.7/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc00:47,652.37/5,2-
23. SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha00:49,474.19/9,3-
24.8/U18JOVIC MARKO 2002 9 SRB00:50,004.72/10,4-
25.9/U18VEIZOVIC MATIJA 2001 9 SRB00:49,023.74/8,3-
26.10/U18LUNEL GUILLAUME 2001 9 FRA00:46,911.63/3,6-
27.11/U18AIXNER LUCAS 2002 9 AUT00:52,086.80/15,0-
28.8/U23GODEL ROBIN 1999 9 FRA/STRASBOURG00:46,220.94/2,1-
29.12/U18ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz00:47,622.34/5,2-
30.13/U18NOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha00:51,155.87/13,0-
31.9/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí00:48,923.64/8,0-
32.14/U18VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto00:52,337.05/15,6-
33.15/U18PROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc01:03,4918.21/40,2-
34.16/U18ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště00:48,242.96/6,5-
35.17/U18LACINA Jakub 2003 2 Semily00:49,103.82/8,4-
36.18/U18GUYOT SIMEN 2002 9 FRA00:59,2613.98/30,9-
37.19/U18BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno00:49,954.67/10,3-
38.20/U18OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.00:56,4311.15/24,6-
39.21/U18NEDVĚD Matěj 2001 2 Boh.Pha00:55,6510.37/22,9-
40.1/U14VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor00:49,444.16/9,2-
41.2/U14CARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha00:55,8810.60/23,4-
42.1/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand00:57,0911.81/26,1-
43.3/U14FURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.01:02,0216.74/37,0-
44.22/U18BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno00:52,016.73/14,9-
45.23/U18ONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.00:52,126.84/15,1-
46.4/U14BEIER Alva 2005 2 Trutnov01:00,6215.34/33,9-
47.5/U14ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto01:04,1318.85/41,6-
48.6/U14VRÁNEK Jan 2004 2 Blovice00:58,0412.76/28,2-
49. ČOVIČ VIDAK 2002 9 SRB/MEDICINAR00:55,4110.13/22,4-
  KIRCHNER David 2002 2 Boh.PhaDNS -
  PERANOVIČ OGNJEN 1999 9 SRB/ČAČAKDNS -
  HOSTENS QUENTIN   9 FRADNS -
Oddíl