5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném

15.09.2018  
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice76.11 0 72.29 2 74.29 75
2.1/DMKREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.74.42 0 72.37 50 74.420.13/0,275
3.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus73.51 2 72.89 6 75.511.22/1,675
4.2/DSŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky75.56 0 78.02 4 75.561.27/1,775
5.2/VMKABRHEL Václav 1983 2 Olomouc77.00 0 76.00 50 77.002.71/3,668
6.3/DSPOHANKA Vít 2000 2+ Klatovy76.23 2 81.86 56 78.233.94/5,362
7. DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc78.51 0 77.76 2 78.514.22/5,757
8.4/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc82.60 0 78.65 0 78.654.36/5,953
9.1/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky77.96 2 81.29 4 79.965.67/7,649
10.5/DSZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha78.13 2 76.54 6 80.135.84/7,946
11.3/VMMRŮZEK David 1976 3+ Dukla B.79.53 54 80.21 0 80.215.92/8,043
12.2/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky76.63 4 77.54 8 80.636.34/8,540
13.4/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy82.17 0 85.53 2 82.177.88/10,637
14.5/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB81.42 2 80.32 2 82.328.03/10,835
15. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava80.47 2 78.92 52 82.478.18/11,033
16.3/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc82.68 0 91.81 54 82.688.39/11,331
17.4/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc82.69 0 81.62 2 82.698.40/11,329
18.2/U23PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha78.73 4 79.07 52 82.738.44/11,427
19.5/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno82.31 4 78.92 4 82.928.63/11,627
20.6/DMPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.81.05 2 98.50 2 83.058.76/11,825
21.3/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí77.66 58 77.07 6 83.078.78/11,823
22.6/DSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB81.87 54 81.22 2 83.228.93/12,021
23.4/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB84.56 10 83.40 0 83.409.11/12,319
24.5/U23MRÁZEK Jan 1998 1 KK Opava81.90 2 79.49 58 83.909.61/12,917
25.7/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz80.17 4 88.10 206 84.179.88/13,317
26.8/DSBERAN Václav 2000 2 USK Pha84.18 0 100.95 6 84.189.89/13,315
27.7/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk84.25 0 81.30 110 84.259.96/13,414
28.6/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB87.11 0 82.85 2 84.8510.56/14,213
29. BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice76.87 8 77.26 52 84.8710.58/14,212
30.8/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc81.01 4 81.56 156 85.0110.72/14,411
31.1/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.92.73 4 85.50 0 85.5011.21/15,110
32. BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.82.47 4 80.91 54 86.4712.18/16,49
33. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice85.00 2 84.54 6 87.0012.71/17,18
34.9/DMFRENCL Josef 2002 2 USK Pha90.09 4 85.09 2 87.0912.80/17,27
35.10/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí89.92 8 85.48 2 87.4813.19/17,86
36.2/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB83.59 4 87.70 8 87.5913.30/17,95
37.11/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB84.66 54 83.98 4 87.9813.69/18,44
38.3/ZSBÍZEK Marek 2005 2 KK Brand85.08 4 87.84 4 89.0814.79/19,93
39.4/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc87.14 2 104.64 52 89.1414.85/20,02
40.9/DSHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk88.47 2 85.92 56 90.4716.18/21,81
41.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy86.80 4 86.69 50 90.8016.51/22,20
42.10/DSRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha91.64 54 89.73 2 91.7317.44/23,50
43.7/VMJANČAR Filip 1976 2 Kotva B.88.96 6 87.87 4 91.8717.58/23,70
44.5/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy97.89 52 88.68 4 92.6818.39/24,80
45.11/DSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice87.03 6 88.49 104 93.0318.74/25,20
46.6/U23RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha85.46 102 92.50 2 94.5020.21/27,20
47.6/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice90.65 4 95.92 6 94.6520.36/27,40
48.12/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky89.06 6 99.46 2 95.0620.77/28,00
49.12/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno91.21 4 109.55 6 95.2120.92/28,20
50.7/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava92.36 50 89.55 6 95.5521.26/28,60
51.13/DSSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec93.60 2 103.23 10 95.6021.31/28,70
52.8/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.96.32 0 90.00 108 96.3222.03/29,70
53.9/ZSKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.98.05 6 90.92 6 96.9222.63/30,50
54. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa87.95 54 97.10 0 97.1022.81/30,70
55.13/DMHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec90.36 8 100.84 8 98.3624.07/32,40
56.14/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha93.44 6 89.85 54 99.4425.15/33,90
57.10/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak97.89 4 97.79 2 99.7925.50/34,30
58.15/DMTESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB91.57 52 90.12 10 100.1225.83/34,80
59.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa96.64 4 111.24 14 100.6426.35/35,50
60.11/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc103.22 4 95.32 6 101.3227.03/36,40
61.7/U23SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK93.35 8 102.31 6 101.3527.06/36,40
62.16/DMNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha94.21 8 98.32 12 102.2127.92/37,60
63.8/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB99.73 56 92.22 10 102.2227.93/37,60
64.17/DMDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha105.77 2 96.93 6 102.9328.64/38,60
65.14/DSMILYAN David 2001 2 L.Žatec100.97 60 95.03 8 103.0328.74/38,70
66.15/DSHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha102.13 2 104.81 8 104.1329.84/40,20
67.18/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB98.61 6 103.26 6 104.6130.32/40,80
68.12/ZSONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha94.73 10 117.76 108 104.7330.44/41,00
69.19/DMMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak98.89 6 145.93 64 104.8930.60/41,20
70.1/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice139.24 6 102.10 4 106.1031.81/42,80
71.13/ZSNOVOTNÝ David 2005 3+ SKVS ČB106.17 0 117.86 60 106.1731.88/42,90
72.14/ZSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha102.19 4 107.70 8 106.1931.90/42,90
73.8/U23ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.104.20 4 112.78 2 108.2033.91/45,60
74.15/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc109.21 6 102.74 6 108.7434.45/46,40
75.20/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn97.11 54 98.81 10 108.8134.52/46,50
76.21/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky99.13 54 102.82 6 108.8234.53/46,50
77.22/DMPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh98.74 208 98.90 10 108.9034.61/46,60
78.16/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec108.33 12 103.57 6 109.5735.28/47,50
79. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy100.05 60 104.03 8 112.0337.74/50,80
80.17/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk107.04 6 106.12 8 113.0438.75/52,20
81.16/DSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice105.70 8 97.50 52 113.7039.41/53,00
82.2/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice109.86 4 108.17 106 113.8639.57/53,30
83.23/DMPUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB103.05 106 106.93 8 114.9340.64/54,70
84.24/DMVÁCHA Marek 2003 3+ Šumperk106.94 8 170.67 14 114.9440.65/54,70
84.3/ZMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice129.99 56 110.94 4 114.9440.65/54,70
86.25/DMSTEHNO Petr 2003 2 USK Pha110.03 6 109.42 212 116.0341.74/56,20
87.26/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov108.56 8 115.31 12 116.5642.27/56,90
88.18/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov113.04 4 1.00 999 117.0442.75/57,50
89.4/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor118.39 0 117.66 4 118.3944.10/59,40
90.19/ZSŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice110.44 8 123.19 50 118.4444.15/59,40
91.27/DMBROKEŠ Marek 2003 3+ Šumperk124.79 256 106.93 12 118.9344.64/60,10
92.17/DSŠULC Karel 2000 2 KK Brand113.12 6 115.05 60 119.1244.83/60,30
93.20/ZSŠOTEK Adam 2005 3+ Olomouc138.17 54 115.65 4 119.6545.36/61,10
94.21/ZSCHOCHOLA Ondřej 2004 2 Kralupy112.37 8 98.67 56 120.3746.08/62,00
95.22/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice161.84 4 120.84 0 120.8446.55/62,70
96.23/ZSKOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB137.22 110 116.06 8 124.0649.77/67,00
97.24/ZSŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB127.97 0 119.41 12 127.9753.68/72,30
98. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky77.62 104 76.31 52 128.3154.02/72,70
99.5/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc122.93 6 127.21 6 128.9354.64/73,50
100. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha84.23 52 79.41 52 131.4157.12/76,90
101.28/DMRUTAR Martin 2003 3+ VS Desná125.85 6 142.06 114 131.8557.56/77,50
102.25/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha115.62 50 127.08 6 133.0858.79/79,10
103.26/ZSSOBOTKA Adam 2005 3+ KK Brno129.17 6 149.72 16 135.1760.88/81,90
104.29/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3+ VS Desná143.07 10 129.46 10 139.4665.17/87,70
105.6/ZMRETEK Václav 2007 3+ Olomouc136.61 6 190.51 4 142.6168.32/92,00
106.18/DSŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.109.70 60 89.75 54 143.7569.46/93,50
107.19/DSVAVRLA Adam 2000 2 KK Opava90.86 54 87.75 104 144.8670.57/95,00
108.27/ZSURBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc140.45 6 153.96 14 146.4572.16/97,10
109.7/ZMRETEK Toman 2007 3+ Olomouc162.10 60 143.30 4 147.3073.01/98,30
110.28/ZSHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc123.75 54 148.92 6 154.9280.63/108,50
111.29/ZSDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno171.78 204 143.63 12 155.6381.34/109,50
112.30/ZSMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc103.99 52 105.08 54 155.9981.70/110,00
113.20/DSVÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk101.72 60 160.15 152 161.7287.43/117,70
114.31/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3+ VS Desná125.50 58 149.09 18 167.0992.80/124,90
115.32/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.111.61 56 105.16 106 167.6193.32/125,60
116.33/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 3+ Olomouc125.65 58 157.83 10 167.8393.54/125,90
117.8/ZMNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor154.12 14 160.27 64 168.1293.83/126,30
118.34/ZSKOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc130.91 60 120.41 54 174.41100.12/134,80
119.9/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor122.25 56 136.00 60 178.25103.96/139,90
120.30/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.135.30 56 140.85 106 191.30117.01/157,50
121.10/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice116.74 152 135.29 58 193.29119.00/160,20
122.35/ZSPAVELKA Marek 2004 3+ VS Desná137.71 62 180.67 16 196.67122.38/164,70
123.31/DMČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz113.74 102 111.16 258 215.74141.45/190,40
  PECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TURNER Karel 2004 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl