5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném

15.09.2018  
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.84.53 0 84.35 2 84.53 75
2.1/DSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice85.55 4 83.13 2 85.130.60/0,775
3.1/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc101.35 0 85.51 0 85.510.98/1,275
4.1/DMBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ Dukla B.83.94 2 86.14 6 85.941.41/1,768
5.2/DMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec87.90 0 87.36 6 87.903.37/4,062
6.3/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc91.81 2 88.88 0 88.884.35/5,162
7.4/DMNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy85.75 4 87.72 4 89.755.22/6,257
8.2/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn88.10 2 94.10 52 90.105.57/6,653
9.3/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor90.33 0 93.27 2 90.335.80/6,949
10.5/DMCAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.91.16 4 88.11 4 92.117.58/9,046
11.6/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.91.15 4 94.13 52 95.1510.62/12,643
12.7/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava93.62 2 93.75 6 95.6211.09/13,140
13.4/DSDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha95.43 2 96.40 6 97.4312.90/15,337
14.1/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy104.37 54 95.52 2 97.5212.99/15,435
15.8/DMBERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha96.98 2 102.12 52 98.9814.45/17,133
16.9/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc97.11 4 94.61 6 100.6116.08/19,031
17.10/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha100.89 2 105.44 10 102.8918.36/21,729
18. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice102.41 2 101.95 4 104.4119.88/23,527
19.5/DSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha95.68 10 103.86 56 105.6821.15/25,025
20.2/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB96.42 12 100.34 6 106.3421.81/25,823
21.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV99.85 8 100.69 6 106.6922.16/26,221
22.6/DSMINÁROVÁ Natálie 2001 2 Tzunami107.37 2 122.99 2 109.3724.84/29,419
23.11/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí98.44 58 101.45 8 109.4524.92/29,517
24.1/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice101.54 8 111.33 10 109.5425.01/29,615
25.3/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc101.83 8 126.89 8 109.8325.30/29,914
26.4/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc106.17 4 112.34 56 110.1725.64/30,313
27.12/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK105.38 6 111.06 4 111.3826.85/31,812
28.13/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha98.17 50 107.78 4 111.7827.25/32,211
29.7/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc109.23 4 104.68 14 113.2328.70/34,010
30.14/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha105.64 8 115.48 102 113.6429.11/34,49
31.15/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno102.52 12 106.00 8 114.0029.47/34,98
32.8/DSKEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK113.71 2 111.32 4 115.3230.79/36,47
33.5/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.106.65 10 107.01 50 116.6532.12/38,06
34.16/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky115.95 2 116.21 58 117.9533.42/39,55
35.6/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha139.48 160 110.23 8 118.2333.70/39,94
36.7/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky129.86 104 108.10 12 120.1035.57/42,13
37.9/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno114.79 8 115.40 6 121.4036.87/43,62
38.8/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.121.30 2 130.44 112 123.3038.77/45,91
39.9/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 2 USK Pha130.40 10 119.72 4 123.7239.19/46,40
40.10/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc121.47 6 117.69 8 125.6941.16/48,70
41.17/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.119.86 62 115.32 14 129.3244.79/53,00
42.11/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk129.76 10 125.51 8 133.5148.98/57,90
43.18/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy118.09 16 121.56 54 134.0949.56/58,60
44.12/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK137.46 10 128.06 12 140.0655.53/65,70
45.2/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice132.97 8 135.65 14 140.9756.44/66,80
46.3/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 3+ KK Opava158.56 6 137.83 8 145.8361.30/72,50
47.13/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc182.77 106 148.94 0 148.9464.41/76,20
48.4/ZMFABIANOVÁ Anna 2007 2 Tzunami143.89 6 156.61 110 149.8965.36/77,30
49.19/DMRETKOVÁ Marie 2003 3+ Olomouc140.18 10 145.15 64 150.1865.65/77,70
50. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor109.68 110 107.12 56 163.1278.59/93,00
51.10/DSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky152.71 12 127.89 110 164.7180.18/94,90
52.20/DMNOVÁKOVÁ Karolína 2002 2 L.Žatec189.68 60 152.31 14 166.3181.78/96,70
53.14/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn126.39 54 112.29 58 170.2985.76/101,50
54.15/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha120.01 62 107.41 460 182.0197.48/115,30
55.21/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha113.37 110 128.96 60 188.96104.43/123,50
56.5/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Kralupy136.68 58 175.65 110 194.68110.15/130,30
57.22/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy100.48 106 102.80 102 204.80120.27/142,30
58.16/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3+ Olomouc151.20 58 118.82 160 209.20124.67/147,50
59.17/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3+ VS Desná198.29 12 153.04 64 210.29125.76/148,80
60.2/U23MRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava126.53 106 123.03 106 229.03144.50/170,90
61. NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3+ Olomouc115.06 316 177.56 62 239.56155.03/183,40
  TESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl