6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném

16.09.2018  
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec116.13 50 85.30 0 85.30 75
2.2/DMBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ Dukla B.90.46 6 85.85 0 85.850.55/0,675
3.1/DSDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha89.76 52 85.11 2 87.111.81/2,168
4.2/DSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice92.66 6 87.11 2 89.113.81/4,562
5.3/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor105.89 6 89.21 0 89.213.91/4,662
6.1/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc95.59 2 86.94 4 90.945.64/6,657
7.4/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn92.69 104 90.41 2 92.417.11/8,353
8.3/DMNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy89.63 4 94.11 2 93.638.33/9,849
9.4/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc92.29 2 93.89 0 93.898.59/10,146
10.5/DSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha96.66 56 94.27 2 96.2710.97/12,943
11.5/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava93.37 4 100.54 2 97.3712.07/14,240
12.6/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha111.82 10 99.18 0 99.1813.88/16,337
13.7/DMBERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha99.40 0 97.03 104 99.4014.10/16,535
14.2/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB95.78 4 98.98 10 99.7814.48/17,033
15.6/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno113.72 2 94.60 8 102.6017.30/20,331
16.1/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy99.27 4 102.49 6 103.2717.97/21,129
17.8/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc97.32 52 102.33 2 104.3319.03/22,327
18.9/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.102.71 4 94.46 56 106.7121.41/25,125
19.3/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.108.15 2 105.45 2 107.4522.15/26,023
20.7/DSMINÁROVÁ Natálie 2001 2 Tzunami120.32 10 107.05 2 109.0523.75/27,821
21.4/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc122.54 4 105.50 4 109.5024.20/28,419
22.2/U23MRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava107.22 4 128.05 2 111.2225.92/30,417
23.10/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno127.23 10 109.43 2 111.4326.13/30,615
24. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor117.91 2 108.25 4 112.2526.95/31,614
25.1/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice95.75 52 106.64 6 112.6427.34/32,113
26.11/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky112.37 56 115.22 0 115.2229.92/35,112
27.12/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha118.43 12 105.30 10 115.3030.00/35,211
28.13/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy141.27 62 112.48 8 120.4835.18/41,210
29.5/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha116.34 6 113.22 12 122.3437.04/43,49
30.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV106.52 60 122.62 4 126.6241.32/48,48
31.14/DMCAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.110.04 104 118.67 8 126.6741.37/48,57
32.6/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 2 USK Pha136.57 62 122.71 6 128.7143.41/50,96
33.15/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy101.83 62 112.15 18 130.1544.85/52,65
34.7/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky124.13 8 136.83 204 132.1346.83/54,94
35.8/DSKEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK128.78 4 124.31 10 132.7847.48/55,73
36.8/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc129.28 4 109.97 58 133.2847.98/56,22
37.16/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK130.79 4 122.89 50 134.7949.49/58,01
38.9/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc131.21 4 144.33 2 135.2149.91/58,50
39.10/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha123.33 12 147.37 10 135.3350.03/58,70
40.11/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK123.58 156 134.31 4 138.3153.01/62,10
41.17/DMRETKOVÁ Marie 2003 3+ Olomouc134.04 6 129.62 14 140.0454.74/64,20
42.18/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha111.27 104 133.17 8 141.1755.87/65,50
43.19/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha138.42 4 157.95 52 142.4257.12/67,00
44.12/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3+ Olomouc143.24 16 132.51 10 142.5157.21/67,10
45.13/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn138.54 208 131.51 14 145.5160.21/70,60
46.14/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc165.99 10 145.90 6 151.9066.60/78,10
47.15/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk146.02 8 146.19 6 152.1966.89/78,40
48.16/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3+ VS Desná179.92 114 150.18 8 158.1872.88/85,40
49. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice106.68 56 114.72 56 162.6877.38/90,70
50.2/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice151.28 12 150.46 104 163.2877.98/91,40
51.3/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Kralupy154.67 16 146.65 58 170.6785.37/100,10
52.4/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 3+ KK Opava196.96 50 164.07 8 172.0786.77/101,70
53.5/ZMFABIANOVÁ Anna 2007 2 Tzunami158.79 14 173.55 6 172.7987.49/102,60
54.17/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.175.24 6 158.33 60 181.2495.94/112,50
55. NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3+ Olomouc172.42 58 169.26 16 185.2699.96/117,20
56.20/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.191.42 60 143.21 58 201.21115.91/135,90
57.21/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí104.53 108 104.20 104 208.20122.90/144,10
58.9/DSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky146.25 64 135.69 110 210.25124.95/146,50
  NOVÁKOVÁ Karolína 2002 2 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl