Slalom v Třebechovicích

29.09.2018  
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMŠENK Marek
JAKUBŮ Jaroslav
1974
1973
2 KK Brand
KK Brand
146.56 2 144.09 0 144.09 31
2. SUCHÁNEK Daniel
ŠILAR Jakub
1993
1987
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
142.57 2 144.42 4 144.570.48/0,327
3.2/VMVOREL Zdeněk
ZÁRUBA Martin
1974
1974
2 Pardub.
Dv.Král.
146.20 0 148.24 6 146.202.11/1,523
4.1/DMHANUŠ Jiří
MAREK Matyáš
2002
2003
3 Třebech.
Třebech.
157.89 0 159.65 2 157.8913.80/9,619
5.3/VMVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
161.44 4 158.30 6 164.3020.21/14,015
6. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
161.25 4 165.37 2 165.2521.16/14,711
7.1/ZSPECHAČ Jonáš
POLLERT Jáchym
2004
2004
3 USK Pha
USK Pha
164.38 4 162.98 4 166.9822.89/15,910
8.1/VSNEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
169.45 6 163.65 4 167.6523.56/16,49
9.2/ZSVESELÝ Ondřej
NĚMEC Radek
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
176.85 2 172.99 2 174.9930.90/21,48
10.3/ZSŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
3 Pardub.
Pardub.
181.30 8 172.90 8 180.9036.81/25,57
11.2/DMŘEHÁK Jiří
VODRÁŽKA Matěj
2003
2004
Semily
Semily
179.32 4 187.17 4 183.3239.23/27,26
12.1/ZMHANZEL Jáchym
PANZER Martin
2008
2007
Loko Plz
Loko Plz
175.33 12 180.29 4 184.2940.20/27,95
13.4/ZSNOVÁK Matouš
NOVÁK Václav
2006
2005
3 VS Tábor
VS Tábor
203.33 14 183.59 2 185.5941.50/28,84
14.1/PZKRÁL Matěj
PINKAVA Matyáš
2008
2009
USK Pha
USK Pha
186.70 2 192.29 8 188.7044.61/31,00
15.1/U23KRUŤA Kryštof
PAVLÍK Pavel
2000
1998
3 Č.Lípa
Třebech.
190.07 12 181.40 8 189.4045.31/31,43
16. CÍSAŘOVSKÝ Adam
HORÁK David
2005
1976
USK Pha
Heletag
185.98 16 191.00 6 197.0052.91/36,72
17.4/VMRIANT Martin
VELENOVSKÝ Jiří
1977
1978
VS Tábor
VS Tábor
1.00 999 183.36 16 199.3655.27/38,41
18.3/DMKOVAŘÍK Vít
KÖRNER Adam
2003
2004
KK Brand
KK Brand
189.08 12 171.78 56 201.0856.99/39,60
19. BAČINA Jan
BAČINA Jan
2006
1973
Č.Lípa
Č.Lípa
196.91 8 198.52 10 204.9160.82/42,20
20.2/ZMNOVOTNÝ Štěpán
SLAVÍK Daniel
2006
2006
Semily
Semily
206.25 6 212.98 10 212.2568.16/47,30
21.3/ZMVOSMEK Jáchym
KVAPIL Ondřej
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
231.02 18 254.82 70 249.02104.93/72,80
22.4/ZMHUBAČÍK Josef
ZUNA Viilém
2006
2007
Semily
Semily
246.46 60 278.95 8 286.95142.86/99,10
  HAVIÁROVÁ Zuzana
KLIŠČOVÁ Barbora
2005
2002
3 Třebech.
Třebech.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JINDRÁK Petr
VĚTROVSKÝ Jiří
1969
1966
2 Tech.Pha
Zbraslav
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení