Slalom v Třebechovicích

29.09.2018  
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMSVOBODA Šimon 2008 Benátky154.76 0 152.70 0 152.70 0
2.2/PZMPETŘÍK Marek 2008 USK Pha162.44 0 159.90 0 159.907.20/4,70
2.3/PZMPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha159.90 0 160.57 2 159.907.20/4,70
4.4/PZMHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz156.96 4 159.24 4 160.968.26/5,40
5.5/PZMSAMEK Petr 2008 Třebech.158.60 4 161.27 2 162.609.90/6,50
6.6/PZMPLAS Tobiáš 2008 USK Pha160.78 2 158.96 8 162.7810.08/6,60
7.7/PZMKRÁL Matěj 2008 USK Pha164.48 0 163.12 2 164.4811.78/7,70
8.8/PZMSLUŠNÝ Vojtěch 2008 Benátky165.38 4 164.87 0 164.8712.17/8,00
9.1/PZZRIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor161.26 4 162.95 6 165.2612.56/8,20
10.9/PZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor166.69 2 177.33 4 168.6915.99/10,50
11.10/PZMLANGER Filip 2009 USK Pha169.57 0 164.34 8 169.5716.87/11,00
12.11/PZMINDRUCH Tomáš 2008 KVS HK167.62 2 166.82 4 169.6216.92/11,10
13.2/PZZSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand175.68 6 173.36 0 173.3620.66/13,50
14.3/PZZPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec172.56 4 172.56 2 174.5621.86/14,30
15.12/PZMHORÁK David 2009 USK Pha177.90 4 172.99 4 176.9924.29/15,90
16.13/PZMFUCHS Jáchym 2008 KK Brand176.90 2 178.90 8 178.9026.20/17,20
17.14/PZMVÍT Matyáš 2009 KVS HK1.00 999 176.57 4 180.5727.87/18,30
18.4/PZZPODOUŠKOVÁ Klára 2008 USK Pha183.86 0 178.96 8 183.8631.16/20,40
19.15/PZMAUGUSTÝN Jakub 2009 Roudnice183.46 4 196.29 6 187.4634.76/22,80
20.5/PZZBEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov186.69 4 188.61 2 190.6137.91/24,80
21.16/PZMBAČINA Tomáš 2008 Č.Lípa184.80 8 194.89 64 192.8040.10/26,30
22.17/PZMUHLÍK Kryštof 2008 KK Brand197.16 0 201.27 16 197.1644.46/29,10
23.18/PZMKONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.189.02 12 194.52 10 201.0248.32/31,60
24.19/PZMSEMERÁD Vít 2010 Roudnice195.23 8 202.41 4 203.2350.53/33,10
25.20/PZMRIANT Antonín 2010 VS Tábor200.53 4 210.27 4 204.5351.83/33,90
26.21/PZMMALINSKÝ Petr 2008 KK Brand197.39 108 205.53 4 209.5356.83/37,20
27.22/PZMKAREŠ Samuel 2009 Roudnice214.60 4 206.73 4 210.7358.03/38,00
28.23/PZMSLAVÍK Matěj 2008 Benátky214.50 6 200.85 10 210.8558.15/38,10
29.24/PZMŠENK Alexandr 2008 KK Brand201.11 56 200.97 10 210.9758.27/38,20
30.6/PZZVACULOVÁ Lucie 2008 KK Brand227.24 6 209.10 6 215.1062.40/40,90
31.25/PZMKULHÁNEK Adam 2009 Pardub.205.41 56 208.71 14 222.7170.01/45,80
32.26/PZMBARVÍK Matyáš 2008 Pardub.214.77 10 223.16 8 224.7772.07/47,20
33.27/PZMVANĚK Daniel 2008 KK Brand223.36 4 224.63 4 227.3674.66/48,90
34.7/PZZPÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand234.58 12 224.76 6 230.7678.06/51,10
35.28/PZMKEPŠTA Martin 2009 KK Brand236.41 14 222.94 10 232.9480.24/52,50
36.29/PZMHLAVÁČEK Tadeáš Samuel 2010 KK Brand266.96 10 230.90 6 236.9084.20/55,10
37.8/PZZINDRUCHOVÁ Zuzana 2009 KVS HK306.08 14 233.96 12 245.9693.26/61,10
38.30/PZMZUNA Jáchym 2010 Semily197.13 104 197.29 52 249.2996.59/63,30
39.31/PZMNĚMEC Jiří 2009 Kadaň249.33 2 274.27 14 251.3398.63/64,60
40.9/PZZVENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand241.18 12 225.51 64 253.18100.48/65,80
41.32/PZMPAJTINA Tomáš 2008 Pardub.239.95 14 226.63 66 253.95101.25/66,30
42.33/PZMFOLTÍN Radim 2010 KK Brand241.90 16 274.64 14 257.90105.20/68,90
43.34/PZMMRŮZEK David 2010 KK Brand261.29 2 251.68 14 263.29110.59/72,40
44.10/PZZZAŤKOVÁ Eliška 2009 KK Brand273.03 20 279.57 16 293.03140.33/91,90
45.11/PZZMARKOVÁ Kristýna 2009 Trutnov283.66 10 291.58 12 293.66140.96/92,30
46.12/PZZHOŘENÍ Hedvika 2008 Kadaň299.24 14 327.20 14 313.24160.54/105,10
47.35/PZMRŮŽIČKA Jan 2009 KK Brand197.10 118 257.33 66 315.10162.40/106,40
  ŠANDOVÁ Anežka 2008 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  INDRUCHOVÁ Zuzana 2009 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení