Slalom v Třebechovicích

29.09.2018  
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor136.07 4 132.90 0 132.90 95
2.1/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha136.67 2 133.29 0 133.290.39/0,391
3.1/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha139.83 0 135.80 0 135.802.90/2,287
4.2/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK138.49 0 136.11 0 136.113.21/2,483
5.1/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice146.18 6 132.36 4 136.363.46/2,679
6.1/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK139.62 4 135.19 2 137.194.29/3,275
7.3/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky140.34 4 136.79 2 138.795.89/4,471
8.4/DMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa145.41 4 143.70 0 143.7010.80/8,167
9.2/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha147.21 4 143.40 2 145.4012.50/9,463
10.5/DMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa147.55 0 146.29 0 146.2913.39/10,159
11.3/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz146.67 4 146.34 0 146.3413.44/10,155
12. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.151.83 0 148.46 0 148.4615.56/11,751
13.2/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha159.29 6 148.61 0 148.6115.71/11,847
14.4/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3+ USK Pha153.87 0 149.32 0 149.3216.42/12,443
15.3/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice150.87 2 149.74 0 149.7416.84/12,739
16.2/VMPLAVJANIKOVÁ Petra 1975 3 Benátky149.83 0 4.00 999 149.8316.93/12,735
17.3/VMBAŠKOVÁ Petra 1981 3+ Benátky150.78 0 4.00 999 150.7817.88/13,534
18.6/DMBOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB157.02 4 151.49 0 151.4918.59/14,033
19.5/ZSBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3+ Č.Lípa152.03 0 158.22 0 152.0319.13/14,432
20.4/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK154.95 0 152.29 0 152.2919.39/14,631
21.6/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto155.47 2 153.00 0 153.0020.10/15,130
22.1/DSBROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz153.63 0 153.86 2 153.6320.73/15,629
23.7/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.152.78 2 155.14 4 154.7821.88/16,528
24.7/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 3+ Loko Plz155.25 0 151.90 6 155.2522.35/16,827
25. BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3+ Semily157.38 0 155.87 0 155.8722.97/17,326
26.8/DMKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.155.67 2 157.93 0 157.6724.77/18,625
27.4/ZMMOTLOVÁ Andrea 2006 3 KVS HK159.56 0 160.18 0 159.5626.66/20,124
28.5/VMČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň159.64 0 159.48 2 159.6426.74/20,123
29.9/DMPOLLERTOVÁ Ema 2003 USK Pha160.10 0 157.19 4 160.1027.20/20,522
30.5/ZMBOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB158.66 2 158.22 4 160.6627.76/20,921
31.6/ZMBEEROVÁ Anežka 2007 3 Roudnice160.54 4 161.14 0 161.1428.24/21,220
32.7/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor167.94 6 160.04 2 162.0429.14/21,919
33.1/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily163.77 4 162.46 0 162.4629.56/22,218
34.8/ZMNEKOLNÁ Žofie 2006 3 KK Brand160.53 4 167.14 2 164.5331.63/23,817
35.2/DSMÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor172.94 8 162.49 4 166.4933.59/25,316
36.9/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK163.05 8 163.03 4 167.0334.13/25,715
37.3/DSZELENKOVÁ Barbora 2001 3+ Trutnov169.77 12 167.85 2 169.8536.95/27,814
38.8/ZSHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.173.48 0 170.99 2 172.9940.09/30,213
39.10/ZMJANSKÁ Lucie 2006 Dv.Král.174.87 2 170.05 4 174.0541.15/31,012
40.11/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK176.70 0 175.98 2 176.7043.80/33,011
41.10/DMJANSKÁ Tereza 2002 Dv.Král.170.84 10 171.62 6 177.6244.72/33,610
42.12/ZMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 KK Brand178.28 4 178.12 0 178.1245.22/34,09
43.9/ZSJELÍNKOVÁ Sára 2005 USK Pha178.98 10 176.29 4 180.2947.39/35,78
44.13/ZMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub.180.90 4 180.70 0 180.7047.80/36,07
45.11/DMSADÍLKOVÁ Lucie 2002 Pardub.176.12 8 178.48 4 182.4849.58/37,36
45.6/VMMARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov189.67 0 182.48 0 182.4849.58/37,35
47.14/ZMŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky180.91 2 181.42 6 182.9150.01/37,64
48.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov176.12 8 185.91 0 184.1251.22/38,53
49. VORLOVÁ Darina 1984 3 Pardub.183.94 2 184.83 0 184.8351.93/39,12
50.7/VMNOVÁKOVÁ Marcela 1974 VS Tábor178.18 8 187.38 2 186.1853.28/40,11
51.8/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.197.63 8 186.65 2 188.6555.75/41,90
52.12/DMVESELÁ Veronika 2002 3 Pardub.191.71 12 184.97 4 188.9756.07/42,20
53.13/DMKRISTL Anouk 2003 USK Pha190.88 14 201.82 14 204.8871.98/54,20
54.9/VMHAMÁČKOVÁ Adéla 1982 Trutnov198.86 8 210.81 6 206.8673.96/55,70
55.15/ZMBLÁHOVÁ Karolína 2007 Č.Lípa220.94 12 202.23 8 210.2377.33/58,20
56.14/DMPANZEROVÁ Kateřina 2003 Loko Plz230.70 6 275.04 10 236.70103.80/78,10
57. ŽANTOVÁ Zuzana 1988 Trutnov232.33 12 239.91 8 244.33111.43/83,80
  JINDRÁKOVÁ Eliška 2007 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JINDRÁKOVÁ Anna 2005 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení