Slalom v Třebechovicích

30.09.2018  
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.120.60 0 123.40 0 120.60 98
2.1/DSBOHATÝ Karel 2001 2+ Dukla B.124.70 0 123.40 0 123.402.80/2,390
3. KARLOVSKÝ Ondřej 1991 3+ Dukla B.123.60 0 123.70 2 123.603.00/2,586
4.1/VHAJSKÝ Stanislav 1969 3+ Semily129.90 0 131.90 0 129.909.30/7,782
5.2/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.131.30 0 138.60 0 131.3010.70/8,978
6. TATÍČEK Miroslav 1985 3 Pardub.132.40 0 133.60 2 132.4011.80/9,874
7. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto134.20 0 134.80 0 134.2013.60/11,370
8. DAVID Ondřej 1984 3+ KVS HK134.00 2 134.90 0 134.9014.30/11,966
9.1/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK135.80 0 141.90 0 135.8015.20/12,662
10.2/U23SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK136.10 0 136.80 0 136.1015.50/12,958
11.1/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB137.00 0 139.80 0 137.0016.40/13,654
12.3/VBEIER Artur 1970 2 Trutnov137.20 0 138.30 0 137.2016.60/13,850
13.1/VSKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor139.40 2 139.10 0 139.1018.50/15,346
14.2/VMVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.139.50 0 139.70 2 139.5018.90/15,742
15.1/DMMÍL Jakub 2003 3+ Trutnov140.90 2 140.00 0 140.0019.40/16,138
16.4/VLACINA Richard 1967 2 Semily128.40 50 136.10 4 140.1019.50/16,234
16.3/VMSVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm140.10 0 4.00 999 140.1019.50/16,233
18. KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor141.30 0 141.90 2 141.3020.70/17,232
19.2/DMLACINA Jakub 2003 3+ Semily143.00 4 141.40 0 141.4020.80/17,231
20.4/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK141.90 0 142.90 2 141.9021.30/17,730
21.1/ZMHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK142.90 0 142.20 0 142.2021.60/17,929
21.2/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3+ USK Pha143.90 0 142.20 0 142.2021.60/17,928
21.3/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.142.20 0 144.30 0 142.2021.60/17,927
21.3/DMFENCL Jáchym 2003 3 Pardub.140.70 6 142.20 0 142.2021.60/17,926
25.2/ZMINDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK142.30 0 150.60 0 142.3021.70/18,025
26.2/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor142.60 0 143.30 2 142.6022.00/18,224
27.3/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov143.10 0 144.80 0 143.1022.50/18,723
28.5/VMBOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3 Trutnov144.80 0 143.20 0 143.2022.60/18,722
29.6/VMKUCHAŘ Jaromír 1974 Dv.Král.145.40 4 143.50 0 143.5022.90/19,021
29.4/VSKROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor143.50 0 147.50 4 143.5022.90/19,020
31.5/VKARLOVSKÝ Jiří 1965 3+ KVS HK146.20 0 144.30 0 144.3023.70/19,719
32.6/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.149.00 0 147.20 0 147.2026.60/22,118
33.4/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.148.60 0 150.30 0 148.6028.00/23,217
34.2/DSKRUŤA Kryštof 2000 3 Č.Lípa186.40 4 148.90 0 148.9028.30/23,516
35.7/VMVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor149.90 0 149.60 0 149.6029.00/24,015
36.7/VKŘIŠŤAN Martin 1964 Týniště150.30 0 152.60 0 150.3029.70/24,614
37.3/ZMVÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor152.00 0 153.80 0 152.0031.40/26,013
38.4/ZMMAREK Kryštof 2006 Roudnice150.90 2 152.60 0 152.6032.00/26,512
39.8/VBAČINA Jan 1973 3 Č.Lípa152.30 4 152.70 0 152.7032.10/26,611
40. KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Tech.Pha153.80 0 4.00 999 153.8033.20/27,510
41.5/ZMVENC Ondřej 2007 KK Brand154.70 2 155.60 2 156.7036.10/29,99
42.9/VNEDVÍDEK František 1968 Dv.Král.155.40 2 165.10 56 157.4036.80/30,58
43.5/ZSBEIER Alva 2005 Trutnov159.90 0 160.20 2 159.9039.30/32,67
43.4/DMMAREK Matyáš 2003 Třebech.161.70 6 157.90 2 159.9039.30/32,66
45.5/DMHANUŠ Jiří 2002 Třebech.165.40 2 162.10 0 162.1041.50/34,45
46.6/ZMBOHATÝ Oto 2007 3 Třebech.156.60 6 161.30 12 162.6042.00/34,84
47.7/ZMVONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand163.00 0 163.30 0 163.0042.40/35,23
48.8/ZMPANZER Martin 2007 3 Loko Plz161.70 2 166.60 0 163.7043.10/35,72
49.10/VFOLTÍN Marek 1973 3 KK Brand161.80 8 154.80 10 164.8044.20/36,71
50.11/VMÍL Pavel 1967 3+ Trutnov163.00 2 165.30 4 165.0044.40/36,80
51.6/DMŘEHÁK Jiří 2003 Semily173.70 0 180.40 2 173.7053.10/44,00
52.9/ZMBAČINA Jan 2006 Č.Lípa176.10 0 183.40 6 176.1055.50/46,00
53.1/PZINDRUCH Tomáš 2008 KVS HK178.00 0 177.30 2 178.0057.40/47,60
54.7/DMSKALICKÝ Aleš 2002 Pardub.193.40 2 194.60 4 195.4074.80/62,00
55.10/ZMHAUCK Marek 2007 KVS HK195.70 2 197.50 0 197.5076.90/63,80
56.2/PZVÍT Matyáš 2009 KVS HK197.30 6 207.80 4 203.3082.70/68,60
57.6/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto219.20 6 204.80 2 206.8086.20/71,50
58.11/ZMFOLTÍN Šimon 2006 KK Brand214.20 0 202.30 6 208.3087.70/72,70
  LADÝŘ Karel 1972 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAVLÍK Pavel 1998 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VRBA Vojtěch 1994 3 Sláv.HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GOTVALD Robert 1990 3+ Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1968 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  INDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení